Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gáz szolgáltatás megszüntetése.? fórum

Gáz szolgáltatás megszüntetése.? (beszélgetős fórum)

10. cb53e790b2 (válaszként erre: 9. - Fáradt*)
2010. ápr. 8. 10:20
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ?! én ugy értettem hogy teljesen le csatlakozni a rendszerröl na az viszont tényleg 40 legalábbis nekünk annyiba került volna a bontás miatt engedély az az amaz örülök neki így legalább kevesebb de az is lehet hogy szolgáltatótól is függ mennyit kér?
9. Fáradt* (válaszként erre: 2. - Cb53e790b2)
2010. ápr. 7. 15:49

sya Zsu!

ma utána jártam a dolognak.11 ezer ft-ért veszik le a gázórát.Nagyon remélem,hogy összetudok rakni annyi pénzt,hogy ez a tervem megvalósuljon!

8. syria (válaszként erre: 5. - Fáradt*)
2010. márc. 31. 11:19
Nyugi, a minap hallottam a híradóban, hogy a készenléti díj marad 1250 Ft.
7. cb53e790b2 (válaszként erre: 5. - Fáradt*)
2010. márc. 31. 10:32
erről jut eszenbe távol áljon tölem a politika de azért én mesélnék egy két ilyen sztorit a sok tahónak ott abba a cilli villi puccos palotába amiből én szívem szerint gáz k@mrát csinálnék :) tényleg nem is tudom hogy jutott eszembe hm hm mit kell vinni magunkal a választásokra ? egyszer sem voltam még bocsi hogy elkagyarodtam a témától szólás szabadség van nem ? mondani lehet bármit !!!
6. syria (válaszként erre: 5. - Fáradt*)
2010. márc. 30. 07:28
Az a havi 2500 Ft-os készenléti díj nagyon durva. A helyedben írnék egy méltányossági kérelmet, a nehéz helyzetetekre való tekintettel, és mivel nem használjátok a gázt, engedjék el, vagy legalább mérsékeljék. De meg fogom kérdezni a szolgáltatód.
2010. márc. 29. 15:06
Most emelik a gáz árát 12%-al,és a készenlétidíj is 2500 lesz havonta.Én 27000 ft járadékot kapok,a párom nmélküli.Minket nem támogat senki!Nem kandallóra gondoltam,csak egyszerű "román"kályhára.Sajnos,ha ilyen sokért kötik ki,akkor nem lesz a tervemből semmi.Ha nem köttetem ki,csak átállok fatüzelésre,akkor is fizetnem kell a készenlétidíjat,ami évi 30000ft.Mindenképpen a szegény emberen csattan az ostor...Hol van a gáz melege a kályha melegétől?Oda tudod tartani a hátad,hogy melengessen?Mellesleg hetesen sem fűt jobban mint kettesen...lehet ez másnak fel sem tűnik?
2010. márc. 29. 10:51
sziasztok én 3 éve köttettem be általányt fizetek de ugy hogy az önk.9e ft ot pótol az állam meg 4 e ft -ot és így kell fizetnem 7 e ft-ot de csak azért mer 3 gyerek van ,az szerinten igy jó nem - szutykol - nem kell aggódni hogy elfogy a fa - de még péntzem sincs rá -nics füst szag - nem alszik ki éjjela tűz -és még sorolhatnám az elönyeit eggyetlen eggy hátránya van így a világot gyilkoljuk :( gondold át még egyszer (ha le jár az anyaságim sajnos lehet hogy visza folyamodunk mi is de ahogy a lányomékat elnézem mert ök most kandallóznak hát meg gondolandó)
3. CILUSKA (válaszként erre: 1. - Fáradt*)
2010. márc. 28. 23:10

Miért akarod kiköttetni?

Legegyszerűbb, ha megkérdezed a gázszolgáltatódat.

2010. márc. 28. 10:05
kikötés 3 évvel ezelőtt ITT kb 40.000 ft le akartuk bontani aházat hogy ujj szocpolt vehessük föl de rengetegbe került vona még az is A villanyt 50.000 ft ért kötötték volna ki. EZ BIZTOS
2010. márc. 28. 09:46
Május 01-el szeretném megszüntetni a gázszolgáltatást,vajon mennyiért kötik ki,mi lenne a célszerű?Végleges kikötés,vagy felfüggesztés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook