Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tekercseléshez (infraszauna) tudnátok zsírégető krémet ajánlani? fórum

Tekercseléshez (infraszauna) tudnátok zsírégető krémet ajánlani? (tudásbázis kérdés)


8. pocC
2012. júl. 22. 16:39

hali! paprika krémet ill fahéjas krémet szeretnék eladni. 120 ml utóbbi pedig 500 ml kiszerelésű, nem használt.

Bolti áron alul adom el, írjatok priviben és mindent megbeszélünk.

2010. ápr. 13. 18:39

Fent hagyhatod 1 órán át is!De majd meglátod,h meddig bírod,ha tényleg csíp,akkor inkább vedd le!

Hát,ahogy gondolod,próbáld ki!Gondolom,ha nem bírod,úgysem csinálod!Bár eléggé megterheli szerintem a szervezetet a kétoldali támadás,de ha jól esik,próbáld meg!

2010. ápr. 13. 17:21

Egyébként miért nem ajánljátok szaunázás közben?

Még nem próbáltam, csak itt a hoxán olvastam róla egy régi fórumban, ahol azt állították, extra hatásos a kritikus részekre a szaunában tekercselés.

2010. ápr. 13. 17:17
És kb. mennyi ideig hagyjam fent a krémet?
2010. ápr. 13. 17:11
Szerintem se szaunázz közben,csak jól takarózz be!Amúgy olyan krémet használj,amiben vérkeringést serkentő anyag van!Ilyen a fahéj,pirospaprika.De szólok,h nem lesz valami kellemes!!! :-) Engem baromira csíp,és kipirosodok tőle!Tehát,a vérkeringés serkentve van garantáltan!
3. Kék
2010. ápr. 13. 17:11
Szűztea krém,tekercseléshez nagyon durva,de ne szaunázz vele!Hatásos!!!
2010. ápr. 13. 17:08
Szerintem szaunában ne tekercselj...
2010. ápr. 13. 17:07
Tekercseléshez (infraszauna) tudnátok zsírégető krémet ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook