Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki ezt a Fahéjas zsírégető krémet? fórum

Próbálta már valaki ezt a Fahéjas zsírégető krémet? (tudásbázis kérdés)


18. pocC
2012. júl. 22. 16:28

sziasztok! Van eladó paprika ill fahéj krémem! A paprikát nem használtam, a fahéjat pedig 1-szer. 120ml ill 500ml kiszerelésben!

privátban írj ha érdekel!! küldök képet is, megbeszélünk mindent

17. 4c648c9b0e (válaszként erre: 12. - Csiga78)
2008. júl. 15. 14:19
Meg tudnád nekem is adni ennek a teakeveréknek az összetételét? Engem is érdekelne, mivel nem nagyon indul be a fogyás nálam. Köszi
16. adri25 (válaszként erre: 15. - Csiga78)
2008. júl. 15. 12:35
Köszi a választ. Én most az aloe verától rendeltem,Forever Lite port,vaníliásat.
2008. júl. 14. 15:39

Azaktív árpa lényegében az árpa ledarálva,abban az állapotában amikor a legtöbb vitamin van benne(röviden és helyesen így tudnám leírni).

Ezt vízbe,tejbe,joghurtba vagy amivel neked ízlik abba kell beletenni.Gyógynövényboltokban kapható,bár eléggé felugrott az ára.Egy doboz 5500,- körül van.Lényege,hogy ha csak ezt iszod akkor is viszel be vitamint a szervezetedbe.Valamint elnyomja az étvágyadat,ezért szoktam én ezt inni lénapot,mert így nem fájdul meg a fejem és nem vagyok éhes:)))


De még mellette szoktam inni étkezéshelyettesítő port is.Abból két fajtát ismerek az egyik a Meta Diet(ezt a madaras tescoban is lehet kapni 2300,- körül van az ára),a másik pedig a Biotech ultra loss shake nevezetű por.Ezekkel is ki lehet váltani egy étkezést.Én ittam úgy,hogy ebédre ettem valami könnyűz,este meg vacsi magasságában,ha rámtört az éhség ezt ittam.Ezek is nagyon laktatóak.

14. adri25 (válaszként erre: 12. - Csiga78)
2008. júl. 14. 08:36
Jó reggelt.Már sok helyen hallottam erről az aktív árpáról,hol lehet kapni,és mire jó? Én még soha nem tartottam lé napot,mert biztos nem bírnám ki egész nap. Egyszer délután 3-ig bírtam,de akkor nagyon megfájdult a fejem.
13. hevniki (válaszként erre: 12. - Csiga78)
2008. júl. 13. 21:34

MEgkaptam köszönöm, mindenképp kipróbálom. Igen mindent kipróbáltam mér, és most az akupunktúr az amaitől - a pajzsmirigyem mellett - egyáltalán beindult a fogyás. Persze nem szeretném feladni, de íg yis olyan nehéz :)))Kicsit többet várok mindíg, mint amit teljesíteni tudok :) Köszönöm a bíztatást.

Mi az az aktív árpa? még nem hallottam...

Többször mondogatom magamnak, milyen jó, hoyg rátaláltam erre a portálra :)

12. Csiga78 (válaszként erre: 6. - Hevniki)
2008. júl. 13. 20:39

Olvastam a bemutatkozódat.


Siekrülni fog,ha bízol magadban,de csak a krémek nem fognak segíteni.Én tavaly februárban 92-94 kiló voltam.Most 67-68 között mozgok.Akupunktúrára járok és minden nap lé napot tartok,amikor csak aktív árpát iszok és sok teát.

Priviben küldök neked egy teakeveréket.Én ezt iszom,ha minden nap iszom még bűnözhetek is még is fogyok.Egy másik hölgynek is megírtam,azt írta kipróbálta és amióta issza megindult nála is.:)))

Próbáld ki.

11. Csiga78 (válaszként erre: 7. - Virág3)
2008. júl. 13. 20:24

Fokozhatod a hatását,ha inkább bőrfeszesítőbe vagy zsírégető krémbe teszed,mert ez igazából narancsbőrre van és úgy hatékonyabb.

Szerintem.

10. Csiga78 (válaszként erre: 6. - Hevniki)
2008. júl. 13. 20:23
Szerintem a gyantázási napon ne kenjél magadra,mert akkor biztos,hogy fog csípni.Mert azért a gyantázzással a felső bőrrétegedet is kicsit " eltávolítják ",így érzékeny lesz rá.
9. Csiga78 (válaszként erre: 5. - Adri25)
2008. júl. 13. 20:22

Nekem nagyon hatásos volt,bár én először masszőrhöz jártam sok-sok pénzért,aztán a páromtól megkaptam és azóta is csinálom magamnak heti 2*.Gyönyörű lett tőle a lábam és a narancsbőr is kezd szépen eltűnni.


Bár először ha csinálod fáj és véraláfutásos is lehet,de ez azért van,mert le van tappadva a zsír .De fokozatosan ahogy csinálod magadnak egyre könnyebb,mert töröd fel a lerakodott zsírt.Ha infrát is tudsz mellé beiktatni akkor meg megduplázod a hatást.

De a lényeg csak úgy tudod csinálni,ha krémezed magad és erre nagyon jó,ha veszel vmilyen bőrfeszesítő krémet vagy zsírégetőt és abba cseppegtetted bele.

De ahogy az előttem már írtak,hogy natúrba nem szabad felkenni,mert égett és allergiás reakciót is kiválthat.De ki kell kisérletezni.Attól függ mekkora kiszerelésű krémet veszel.Nekem 1000 ml is van,de abban csak 150 ml krém lehet én ahhoz tettem 30 cseppet.Most épp hogy égett így szerintem még teszek bele.Ki kell kísérletezni.Szerintem 10 ml-hez kb.10-15 csepp kell.

8. hevniki (válaszként erre: 7. - Virág3)
2008. júl. 13. 19:23
Köszii, kipróbálom
2008. júl. 13. 19:01
Drogériákban, gyógyszertárakban lehet kapni. Tisztán semmiképp nem szabad felkenni, mert akkor nagyon csíp, sőt marja bőrt. Testápolóba érdemes keverni. Én egy 400ml-es testápolóba 45 cseppet tettem.
6. hevniki (válaszként erre: 2. - Csiga78)
2008. júl. 13. 18:38
Hol lehet ilyen olajat venni? NEm csíp ( éget)? Lehet gyantázás után is kenni?
5. adri25 (válaszként erre: 4. - Csiga78)
2008. júl. 13. 18:29
Majd megkeresem ezt a topicot. Nekem is jó lenne beszerezni egy ilyen köpölyözőt. Neked hatásos, cm-ben?
4. Csiga78 (válaszként erre: 3. - Adri25)
2008. júl. 13. 18:24

Állítólag lehet párologtatóba is tenni,de ha azért veszel kérdezz rá,hogy az a fajta jó-e arra is,hogy magadra kenned.Mert állítólag van olyan,ami nem jó arra,hogy testre kenjed.Ahogy írtam,amit sikerült vennem az híggítatlan így szerintem az azért jó.

9500,-ért vettem 5 harang van benne különböző méretben,mágnes bizgentyűk is vannak hozzá(az nem tudom mier jó).

Most modjuk reklámoznak a tv-ben egy gépet 16000,-ért,de abban nem vagyok olyan biztos,hogy az van olyan hatásos mint ez.

Egyébként írtam róla egy cikket Köpölyőzés címmel,a hozzátartozó topicban egy hölgy írta,hogy Pesten van egy üzlet,ahol lehet csak annyi harangot venni amennyi neked kell(2 db bőven elég) és pumpát.Az kb.2500,-be kerül.

3. adri25 (válaszként erre: 2. - Csiga78)
2008. júl. 13. 18:18
Sima fahéjolajat vettél,amit párologtatóba raknak? Milyen köpölyözőt használsz? Hol vetted és mennyiért?
2008. júl. 13. 18:15

Szia!

Én vettem higgítatlan fahéj olajat,azt tettem bele a bőrfeszesítő krémembe és nagyon szuper.


Így én most azt használom mikor köpölyözöm magam.Nagyon jó zsírégető.Sima fahéjasat is próbáltam,de az szerintem nem annyira szuper.

2008. júl. 13. 18:04
Próbálta már valaki ezt a Fahéjas zsírégető krémet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook