Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan masszírozzam be a zsírégető krémet, hogy tényleg hatásos legyen? fórum

Hogyan masszírozzam be a zsírégető krémet, hogy tényleg hatásos legyen? (tudásbázis kérdés)


4. 65b16b95ab (válaszként erre: 3. - 6b006fc769)
2011. máj. 10. 07:29
Én már voltam ilyen masszázson és tényleg jó. Megbeszéltem a csajjal, hogy van ilyen olajam használnám otthon, mert elég drága egy ilyen kezelés. Azt mondta használjam nyugodtan otthon is. Nekem tulképpen a hasamra kéne edzés előtt, mert onnan megy le a legnehezebben.
2011. máj. 10. 07:25
Most lehet, hogy marhaságot írok, de szerintem ehhez, hogy igazán jó legyen az a klasszikus fogyasztó, vagy cellulitis masszázs kellene. Nekem többször csinálták, de nem érzem úgy, hogy magamnak rendesen meg tudnám csinálni. Mindenesetre én bekenném magam alaposan és azzal a "tüskés" gumikoronggal körkörösen masszíroznám, míg fel nem szívódik teljesen. Akát többször is kennék ugyan arra a területre, szerintem egy-egy tájék /pl. comb/ legalább 5 percet igényel.
2011. máj. 10. 07:08
Vettem egy zsírégető masszázsolajat, hát első alkalommal majd leégett a bőröm, azóta próbáltam néhányszor, de semmi. Én nem masszírozom be eléggé? Ha nem csíp nem is használ? Tekercselni feltétlenül kell?
2011. máj. 10. 07:07
Hogyan masszírozzam be a zsírégető krémet, hogy tényleg hatásos legyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook