Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés jelei a beágyazódás alatt és utána? fórum

Teherbeesés jelei a beágyazódás alatt és utána? (beszélgetős fórum)


68. Nó85 (válaszként erre: 65. - Andii19)
2013. ápr. 16. 12:11
Gratulálok Neked! Olvastam, hogy a nem várt napjára a tüneteid elmúltak. A mellfájdalmad is esetleg?
2013. ápr. 16. 12:11
gratulálok! tényleg szívből.Én most nagyon bízom ebben a hónapban. Képzeljétek 15 és 19 közé vártam peteérést, és tegnap szépen leesett a hőm, és ma visszaugrott, és tegnap én hülye elfelejtettem csinálni ovu tesztet, erre ma csináltam, és két csíkos lett. Szóval tuti volt tegnap peteérésem, mert még az Lh szint ma is kimutatható volt. Nekem amikor nincs peteérés akkor semmi csík nincs rajta. És tegnap voltunk együtt párommal, meg előtte is két nappal.Nagyon örülnék ha sikerülni.Igaz kicsit tartok tőle hogy jobb oldalon van peteérésem mert érzem, de hátha minden rendben lesz. Szorítsatok hogy sikerüljün és jó helyre menjen.
66. Márta82 (válaszként erre: 65. - Andii19)
2013. ápr. 16. 12:04
:)))))) Gratulálok neked :))))
2013. ápr. 16. 11:50

Sziasztok!


Igen, teszteltem ma....és IGEN!!! :-))))

Még csak egy barátnőm tudja, dolgozom...őt gyors felhívtam, de a páromnak majd délután személyesen elmondom.

Szorítok értetek is!

2013. ápr. 15. 18:54
teszteltél? Nem tünet függő se a mensi se a baba. Hidd el. Tesztelni kell ha negatv akkor várni hogy megjöjjön ha nem megint teszt és ha nega akkor doki. Szerintem.
2013. ápr. 14. 19:06

Sziasztok!

Sajnálom Nikike :-(

Nálam semmi hír. Ma kellene megjönnie, még semmi. De a tünetek elmúltak, szóval szerintem nem lesz öröm ebben a hónapban.

2013. ápr. 11. 18:53
nikike sajnálom bár gondoltam hogy megjön. De sikerülni fog. andii tudom, hogy ezt borzalmas átélni. Neked is kitartást kívánok.Én is átéltem ilyet igaz az méhen kívül volt. De az is borzalmas volt, és szerintem ezt sose felejti el az ember, de remélem pótolja majd az élet amit elveszítettünk.
2013. ápr. 11. 12:34
Sziasztok! Nekem ma megjött. Veletek mizujs?
2013. ápr. 10. 23:19
Szóval sztem ez a mensi jele. Sztem még várj a tesztel. Hány napod van még? Puszi :-)
59. 4eea4e8001 (válaszként erre: 58. - Andii19)
2013. ápr. 10. 23:18
Én nem tudom h.mikor tesztelek. Lehet hogy nem is fogok. Ma van 10. Délután 6körül voltam wcn és picit rózsaszines volt meg egy nagyon pici vérdarab,de azóta sincs semmi. Lehet h.holnap megjön? Mjuk akkor annyi h.2nappal hamarabb
2013. ápr. 10. 21:27

Szia Nikike1990 és SziReni!


Már több, mint egy éve próbálkozunk, de tavaly juniusban derült ki, hogy állapotos vagyok. A babával minden rendben volt, egy rutin ultrahangos vizsgálaton derült ki, hogy nincs szívhang. Sajnos a műtét nem túl jól sikerült, egy szövetdarab bent maradt, így újra kellett operálni :-( Aztán pár hónap pihi...

És most reméljük, hogy összejött. Az első terhességnél már szinte a peteérés utáni héten éreztem (megérzés), hogy állapotos vagyok. Csináltam is tesztet, de negatív lett aztán ráhagytam, de mivel a 32 napon se jött meg, így újra teszt..akkora már a cicim is nagyon fájt..és plusz lett :-)....mint a 3 :-)

Hát a cici fájás most is megvan, de az a baj, hogy Februárban is egyszer így éreztem és semmi.


Niki, Te mikor tesztelsz? Én lehet holnap reggel...bár jobb lenne várni még...

57. 4eea4e8001 (válaszként erre: 55. - Andii19)
2013. ápr. 9. 20:39
Szia! Örülök,hogy te is itt vagy :-) úgy látom nekünk majd csak 1 időben kell megjönnie. Remélem sikerült nektek! Ide nyugodtan jöhetsz,ha gondolod mindent megbeszélünk. Am.az ezelötti terhességednél is ezek a jelek voltak?
2013. ápr. 9. 20:18
andii-Nagyon szorítok neked.Ezek szerint egy éve próbálkoztok? És miért veszítették el a babát ha szabad tudni. Én nagyon átérzem a fájdalmad. Ha olvastad én is egy 10 hetes babával vetéltem el nem fejlődött. Meg egy méhen kívüli babám volt neki szívhangja is volt. De hiszem, hogy ezek a próbák megerősítenek, és nagyon fogjuk szeretni a megszületendő babáinkat. Kívánom, hogy minél hamarabb anya lehess te is.
2013. ápr. 9. 20:02

Sziasztok!


Új vagyok a fórumon. Eddig mindig csak mások hozzászólását olvastam, gondoltam, most megírom az én történetem is. Nagyon vágyunk egy kisbabára, mindent meg is teszünk érte. Ovulációs teszt szerint ebben a hónapban is megfelelő időben sexeltünk, így reménykedem....alhasi fájdalom van, a cicim érzékeny, de félek csak vaklárma. 14-15-én kell megjönnie, ma csináltam egy tesztet (tudom korán...de nem bírtam) és negatív lett. Sajnos tavaly 13 hetesen elvesztettük a babát...nagyon vágyunk már arra, hogy megszülethessen a kisbabánk.

2013. ápr. 9. 18:27
Na!!!! Ez nagyon jó hír!! :-P húzzatok bele! Adjatok bele mindent! Drukkolok nektek! :-)
2013. ápr. 9. 12:48
én is nagyon remélem hogy neked sikerült. Ma voltam dokinál tök boldog vagyok. MInden rendben van a laborommal, a pajzsmirigyem is szuper ennél jobb nem is lehetne. És mivel most fog elmúlni így azt mondta ebben a hónapban ezerrel, mert a laborom alapján is nagyon esélyesek vagyunk.Hát remélem igaza lesz, és május 5 dike környékén egy két csíkos tesztem lesz. :)
2013. ápr. 8. 21:38
Én sem tudom,de szerintem csak mensi előtti fájdalmak,de az idő mindenre választ ad majd :-). Pár nap és úgyis minden kiderül,és megírom ám,h.mi lett az eredmény! :-) szívből kívánom h.nektek mindenképpen sikerüljön! :-P :-)
2013. ápr. 8. 21:16
nem tudom most ha időbe gondolom akkot lehet most van beágyazódás ha sikerült. :)
2013. ápr. 7. 20:51
Igen van még egy hetem,de lehet hamarabb jön meg. Nem hiszem,hogy peteérés,mert mikor kellett érnie akkor annak nagyobb jelei voltak. Tejszerü folyás,hasfájás émelygés,mellfájás. Am. A folyás most is van megint,csak átlátszóbb.
2013. ápr. 7. 19:03
de nem korai a mensis fájdalom, nem azt mondtad hogy van még egy hét mensiig? Nem lehet hogy csúszott a peteérésed és azért van ilyen fájdalmad és ez peteérés inkább?
2013. ápr. 7. 11:58
Hát nem egyszerű. Kemény dolgokon kell sajnos átmenni. nektek is eljön majd az ideje,úgy ahogy mondod! :-) am tényleg lehet h.meg fog jönni nekem,m.hajnalba olyan menstruációs görcsök voltak.
2013. ápr. 6. 12:06
Igen mi másfél éve. De nálunk bonyolult a dolog. Mert egy vetéléssel kezdtem a fogmzásgátló után, aztán 5 hónap mire terhes lettem az méhen kívül volt, és utána további 5 hónapig nem volt vérzésem, majd szeptember október novemberben volt. A következő február 4 és most meg április 5.Szóval elég összevissza van a vérzésem.És végülis így járunk ott hogy tavaly április 4 dikén műtöttek a méhen kívüli babával. tehát mondjuk úgy egy éve sikertelenek vagyunk. Előtte meg a 6 hónapban volt két babánk. Így próbálkozunk másfél éve. És tudom, hogy sokszor voltak tüneteim a hormon változások miatt is ami terhességre adott volna okot. Amikor meg terhes voltam észre se vettem a másodikat. Pedig nagyon magas hcg-m volt csak mivel pecsételő vérzésem volt azt hittem meg fog jönni, de nem jött meg, és mikor teszteltem pozit akkor már 6 hetes voltam. De semmi tünetem nem volt. Úgy hogy tudom, hogy ilyenkor minden jelent mindent. Nekem ebben a hónapban volt peteérésem, a melleim nagyon fájtak elképesztően, a hőm folyamatosan 37.0 környékén mozgott, és simán még a dokim is azt mondta lehet ebből baba lesz, és tessék tegnap megjött. Tehát a tünetek nem sokat jelentenek. Én másfél év alatt megtanultam, hogy a nem várt napját kivárom van amikor még várok pár napot, és ha nem jön meg akkor teszt. Akkor már nagyon nagy biztonsággal kimutatják hogy igen e vagy sem.Szóval a türelem nagyon fontos. Meg hogy le tud kötni más dolgokkal. nekem két munkahelyem van, itthon két aktív kutyám, akikkel szintén dolgozom, és közbe a háztartás így repülnek a hónapok, és nem figyelek görcsösen mindennap nap a tünetekre vagy nem tünetekre. És egyszer nekünk is lesz babánk. Persze remélem hogy nálad baba van. Csak magamról tudom, hogy az elején mindent tünetnek vettem ami nem volt az, és a terhesség alatt meg semmi tünetet nem vettem észre. És nem akarom hogy csalódj. De tényleg szorítok neked.
2013. ápr. 6. 10:36
Persze. Am. Én is képes vagyok beképzelni. Ismerem magam. Nem is akartam csinálni semmit. Csak izgat a dolog :-) és ti régóta próbálkoztok?
2013. ápr. 6. 08:56
Oké, de nekem annyira fájt most a mellem, hogy törölközni alig bírtam.Nagyon érzékeny volt. Amikor sétáltam is majd kijött a szemem annyira fájt. És mensi lett belőle. Szerintem ha rám hallgatsz kivárod a nem várt napját akkor csinálsz egy tesztet, és akkor megtudod. Mert ilyenkor minden tünet jelent mindent. Hidd el hajlamos ilyenkor az ember mindenre azt hinni, hogy na terhes vagyok, és közben meg nem. És akkor csalódsz.Inkább tereld el a figyelmed.És azt az egy hetet bírd ki, és tesztelj.
2013. ápr. 5. 20:45
Nem mérem a hőmet. De ha hozzáérek a mellemhez eléggé fáj. Hát nem tudom. Furi ez. Nem tudom mi a fene van. Ahogy ülök néha azt érzem h.feszül a hasam.
2013. ápr. 5. 19:03
oké de nekem is sok minden változott fogamzásgátló után. A hődet nem méred? Egyébként egy héttel mensi előtt szerintem terhességi tünetnek is korai. De persze az is lehet.Mindennek korai még.
2013. ápr. 5. 17:55
Már előtte több mint egy héttel??? Soha nem volt ilyen. De am.lehet
2013. ápr. 5. 17:27
hát ebben az esetben lehet mensis tünet, de szorítok hogy baba legyen.
2013. ápr. 5. 14:41
13.án kellene megjönnie. Hát nem tudom. Egy fél évig szedtem a gyógyszert. Második hónapja nem szedem. De most próbálkozunk először. Néha mostmár azt érzem h.beleszúr. Mintha tűvel beleszúrnának,de nem túl gyakran.
2013. ápr. 5. 14:26
Persze baba is lehet. Ilyenkor bármi bármit jelezhet még. Egyértelmű tünetek nincsenek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook