Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés jelei a beágyazódás alatt és utána? fórum

Teherbeesés jelei a beágyazódás alatt és utána? (beszélgetős fórum)


98. penguin05 (válaszként erre: 96. - 41466eb651)
2013. jún. 2. 07:30

Mindenki más és más...

MIkor kellene "nem" megjönnie?

97. penguin05 (válaszként erre: 93. - Banya00)
2013. jún. 2. 07:29
Szia, hogy alakultak a dolgok?
2013. jún. 1. 21:52

Hát én nagyon új vagyok,de segíítséget szeretnék kérni!

Szóval máj.13-án jött meg az utolsó mensim,a párommal máj. 22-én és 25-én voltam együtt.Ma reggel feszült a mellem és görcsölt a hasam.Lehetséges ez,h ennyire korán érezzek valamit?

2013. máj. 22. 07:31

Ez aktív:

A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig

Vagy még vannak olyanok hogy 2013-ban babára vágyók.

2013. máj. 22. 07:19
Hahó!!! Megszűnik ez a fórum???
2013. máj. 18. 15:03

Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon, olvasgattam az eddigi hozzászólásokat. Most úgy érzem, le kell írnom a saját kis történetemet, hátha jár valaki hasonló cipőben.

Több, mint egy éve próbálkozunk a párommal. Hiába mondják, ne görcsöljek rá, nem tudok a témáról leszakadni. Én 36, a párom 46 éves. Egyikünknek sincs még gyereke. Most vagyunk túl egy antibiotikum kezelésen, mert a nőgyógyászati vizsgálaton kiderült, hogy Clamydiám van...ez is közrejátszhatott abban, hogy nem jött össze edig.

A pé-m a 12. napon volt (hőmérőzés és hüvelyváladék vizsgálat),azaz múlt hét pénteken. Persze betámadtam apát, meg rá 2 napra is, biztos ami biztos, meg kellemeset a hasznossal, meg... azt hiszem, ezt nem kell magyarázni.

Ezen a hét szerdán elkezdett görcsölni a hasam alja, szédelegtem egész nap, 2 napja fájnak a cickók. Ezek tipikus mensi előtti tüneteim...de hát a mensimnek csak jövő hét vasárnap körül kell megjönnie!

Persze már mindent bebeszélek magamnak, hogy hallucinálok, meg nem, mégsem hallucinálok. Hol fáj a hasam alja, hol nem, hol fáj a cici, hol nem, az autóban és a HÉV-en hol mindjárt hányok, hol nem...

Szerintetek mi lehet ez?

Ja, álomkóros vagyok. mindig ülnöm kell. Ölni tudnék a tömegközin egy ülőhelyért!!!

2013. máj. 17. 20:50
Hahooo van it valaki??
2013. máj. 17. 12:10
Uuuristen de hosszu lett, sorryy :/
2013. máj. 17. 12:10

Sziasztok,

Új vagyok még itt, beleolvasgattam a hsz.-ba, de az en helyzetemmel megegyezőt nem talaltam, igy kerdezek:


Előtörtenet: a fogamzasgatlot februarban hagytam abba, ket tabi nelkuli ciklust vartunk ki a babaprojekt előtt. Nagyjabol rendbe is volt minden, 29es 31 napra jott meg, az utolso apr.29 volt.

A peteeresemet sosem mertem, viszont a tünetek alapjan nem közepidöben volt, hanem majus 7. kornyeken ( ez lehetseges?? Nem vagyok meg tul jaratos ezekben a dolgokban :))

Rendszeresen együtt voltunk a ferjemmel, kb 2 naponta.

Lehet h ez most hülyen hangzik, de en az egyik összebujas utan hazarozottan megereztem h ebböl baba lesz. Aapvetöen nem vagyok az a magamba magyarazos tipus, de a megerzeseim sürün bejonnek..

Tegnap es tegnap elott (majus 15,16) mar ugy ereztem h fizikai tüneteim is vannak, szurkalt a hasam, kicsit fel is voltam fujodva, meg a begombolt gatya is zavart ha a hasamhoz ert.. a cicim nem faj, es a barnazgatas, amit ti emlegettetek, az sem volt annyira jellemzö. Viszont folyton almos vagyok gyengenek erzem magam.

Azert furcsallom ezeket, mert nekem soha egy mensi elott/kozben se fajt semmim, felfazva se voltam eletemben soha, igy ezt most is kizarnam.

Ma reggel a szokasos reggelim nem ment le a torkomon, de nem a szaga v az ize miatt, egyszeruen semmit sem kivantam.

Csak legkorabban 27.en jonne a mensim, addig meg jooo sok nap van hatra, lehetseges h ennek ellenere sikerult a baba? Mikor teszteljek??

Elore is koszi, (bocsi az ekezetekert, beteg a billentyuzetem :)

2013. ápr. 26. 21:49
Mi úgy voltunk vele h.nem próbálkozunk. Aztán valahogy úgy alakult h. Végig a termékeny időszak alatt csináltuk gumi nélkül,az ovuláció napján is! Most kicsit feszül a hasiw.
2013. ápr. 26. 21:46
Gratulálok neked!!!! De jó! :-)
2013. ápr. 26. 19:07
nálam semmi várunk. :)
2013. ápr. 26. 11:31

Köszönöm!

Kinél amugy mi a helyzet?

2013. ápr. 26. 08:26
gratulálok.
84. mandella (válaszként erre: 83. - Andii19)
2013. ápr. 26. 07:21
de jóóó! szívből gratulálok!!
2013. ápr. 26. 07:20

Sziasztok!

Voltam tegnap orvosnál. Megállapította a terhességet :-) 5+4 nap. Mindent rendben talált.

Hasi Uh-t csinált. Kaptam egy nagycsomó vitamint + Duphastont.

Majd 10 nap múlva kell visszamennem.

Viszketéssel nem tudott mit kezdeni, ami egyébként már napok óta nem jelentkezett.

2013. ápr. 23. 17:17
hát ha az alhasa viszket az embernek az a terheségnél is van. És a folsav meg nagyon kell a baba kezdetleges fejlődésénél így ezt nagyon nem értem.
2013. ápr. 22. 12:21

Szia!


Azt kell figyelni, hogy viszket-e a bőröm..hát ezt nem nehéz nem észrevenni, még szombaton is majd megvesztem. A folsavra gyanakodik a doki, hogy attól viszket a bőröm. Majd csütörtökön okosabb leszek.

2013. ápr. 19. 18:16
és mit kell figyelned magadon? És miért nem kell szedned a folsavat?
2013. ápr. 19. 10:40

Sziasztok!


Voltam dokinál reggel. Nem lettem okosabb. Az mondta pár napig ne szedjem a folsavat, figyeljem magam. Előzőleg se derült ki semmi. Ultranggal nem nézett, még korai. Majd következő hét csütörtökön kell mennem.

2013. ápr. 18. 20:46
a viszketést mi okozta az előző terhességnél?Mert akkor az segítene megfejteni most mitől van?
2013. ápr. 18. 19:24

Sziasztok!

Hát Nálam annyira nem fényes a helyzet. De lehet, hogy csak túlzottan aggódom. Szóval..tegnap elkezdett viszketni a lábam, ami ma szinte az egész testemre átterjedt. Napközbe jöttem rá, hogy az előző terhességemkor is voltam bőrgyógyásznál viszketés, kiütés miatt. Elmentem a háziorvoshoz, aki nőgyógyászt javasolt....meg, hogy már holnaptól legyek táppénzen, ne kockáztassak.

Háttt...nem tudom mit csináljak. Szerintem még hiába megyek a dokihoz. Holnap leszek 4+5 szerintem semmit se lát még...de ez a viszketés nagyon aggaszt. Meg igazából kiíratni se szeretném még magam....

Hát nem egyszerű a helyzet...Majd még holnapig kitalálom mit csináljak.

2013. ápr. 18. 10:01
sziasztok.Mi újság van? ki hogy van ma?
75. Márta82 (válaszként erre: 72. - Andii19)
2013. ápr. 17. 11:14

Édes ötlet volt a plüss gólya :)))

Remélem hamarosan mi is veszünk majd ilyet meglepinek :)))

74. Nó85 (válaszként erre: 72. - Andii19)
2013. ápr. 17. 11:12

Köszi a visszajelzést :)

Még egyszer óriási gratula Nektek! Egyébként igazad van, hogy még nem mész dokihoz, egy picit én is várnék a helyedben.

Hát, sajnos nekem a mellfájdalmam mára szinte teljesen elmúlt, tegnap este meg mensi görcsök törtek rám erős derékfájással. Szombaton kéne megjönnie, tuti meg is jön így, bár nem tudom miért zavarodott meg a ciklusom.

2013. ápr. 17. 11:07

Húúú, bocs a sok elütésért...:-)

Közben csörgött a céges telefon és nem olvastam vissza.

2013. ápr. 17. 11:06

Köszönöm a gratulációkat! Nagyon jól esett.

Nó85 - igen, úgy éreztem sikertelen lesz ez a hónap, mert szombaton és vasárnap semmit nem éreztem. Hétfőn, kedden és mi is viszont igen élesen fáj a hasam és nyilal a cicim. A hasam meg új be van dagadva, hogy szorít a nadrágom.


Tegnap volt nagy öröm. :-) Vettem egy nagy plüss góláyt (hát nem volt egyszerű) a páromnak, mert pont most volt a szülinapja....így azt kapta ajándékba. Egyből leesett Neki. A családnak is megmutattuk az ajándékot, így más ők tudják.


Orvoshoz nem akarok menni majd csak a 6. hét után. Addig szeden a tavalyi folsav+ magnéziumot. Úgyis azt írná...


Várom a többi sikersztorit is...meg szorítok értünk, hogy most velünk maradjon a baba.

2013. ápr. 16. 20:06
Na!!!!!! Végre valami jó hír!!!! Gratulálok!!!!! :-) remélem jól lesz a mai estétek! :-) sőt!!! Biztos vagyok benne! Ez nagyon jó hír!!!!
2013. ápr. 16. 13:28
nem kontárkodsz.Szerintem ide mindenki írhat. És köszönöm hogy szorítasz te is nekünk is. Mint szerintem itt mindenki mindenkinek.
69. Márta82 (válaszként erre: 67. - SziReni)
2013. ápr. 16. 12:14
Remélem neked is sikerül. Csak olvastalak benneteket és örültem hogy láttam van siker sztori...bocs hogy belekontárkodtam...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook