Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés jelei a beágyazódás alatt és utána? fórum

Teherbeesés jelei a beágyazódás alatt és utána? (beszélgetős fórum)


8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. ápr. 2. 16:58
Sztem inkabb a nem eselyes egyelore,mert ez kozepido kb.ahogy Kenguru Island is irta. Vegyel egy ovutesztet, az sokaknak segitett mar :) kuldok neked golyacskat!
2013. ápr. 2. 16:54
A fura az hogy ilyen nem szokott soha lenni. Még a hasam hapicit fájdogál ,meg a mellem ilyenkor. De folyás soha nem volt. Az lepett meg igazán.
2013. ápr. 2. 16:50
Ha jól számolom 27 napos ciklusaid vannak ha 17dikén volt és 13 ra nem várod ebben az esetben akár a ciklus 11dik napján is lehetett peteérésed, és az azt jelenti hogy 28dikán lehetett peteérés és így akár lehetett már beágyazódás is. Persze ez csak feltevés. Szorítok neked hogy baba legyen belőle.
5. *MysticMyra* (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. ápr. 2. 16:35
Ez inkább a peteérés jele és nem a beágyazódásé...
2013. ápr. 2. 16:34
biztosan nem mutatná ki és tippelgetni is felesleges. ha 17én jött meg utoljára, akkor kb. most vagy félidőben, beágyazódás sem lehetséges, hacsak nem valami extra ovulációd volt
2013. ápr. 2. 16:34
Ma még csak akkor a 17-ik napodon vagy,nagyon korai..esetleg 11-e körül mutatna valamit a teszt:)))
2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. ápr. 2. 16:32

Sztem még nem.

Nekem menzi szerű szurkálás volt a hasamban és pecsételő vérzés.. mint utólag kiderült, a beágyazódás miatt. :)) de ez nekem kb. a nem várt előtt egy héttel volt, igaz tesztet nem csináltam azonnal.

2013. ápr. 2. 16:30

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék h.nektek milyen tüneteitek voltak. Nekem 17.én jött meg most 13án kell majd megint. Először azt éreztem h.fájdogál a hasam alja , ez pár nappal azután kezdődött h.elmúlt. Utána kezdődött az émelygés,de hányingerem nem volt. Ezután amire jobban felfigyeltem a fehér tejszerű folyás. Aminek semmi szaga nem volt,nem csipet nem fájt semmi. Aztán a mellbimbóim voltak érzékenyek. Vagy 3 napig. Ma már nem nagyon érzek semmit,de a folyás megmaradt bár mintha kicsit hígabb lenne. Szerintetek terhes vagyok? Ha igen a teszt kimutatná már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook