Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás alatt mik a terhesség jelei? fórum

Szoptatás alatt mik a terhesség jelei? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 16. 23:12
Ugyanazok a fizikai tünetek es persze a pozitiv terhességi teszt. Ha negatív a teszt akkor kizart dolog hogy a terhesség miatt vagy rosszul. Talan irass fel tablettat az orvosoddal ha nem akarsz meg masik babat mert a megszakitas mellett siman becsuszhat.
2014. szept. 16. 22:59

En meg aktivan szoptattam a lanyom (7 honapos volt) mikor terhes lettem ismet.

Lanyka szopizott meg majdnem 2 honapot, aztan magatol, egyik naprol a masikra abbahagyta (de ezt kesobb a fiam is igy csinalta pedig ott nem voltam terhes).


Terhesseg jelei ugyanazok voltak, mintha nem szoptattam volna, hanyinger, faradekonysag, felfuvodas stb.

4. ZéGyé (válaszként erre: 3. - Ágnestestvér)
2014. szept. 16. 22:58
Nekem az első szülés után megjött három hónappal, így tutira tudtam, mikor jött a második. Viszont semmi tünetem nem volt, se hányinger, semmi, és a nagy is vígan szopizott a szülés előtti hétig. :) (18 hónap van köztük)
3. Ágnestestvér (válaszként erre: 2. - Carmena)
2014. szept. 16. 22:41
Ha tudnám hogy terhes vagyok, lehet én is ritkítanám fokozatosan. De mivel a legfontosabb tünet hiányzik, így nehéz megmondani.
2014. szept. 16. 22:34
Hát az gyerekem attól a naptól kezdve nem szopizott! De nekem a teszt a 2. héten kimutatta!
2014. szept. 16. 22:28

Ha valaki esett már teherbe szopi alatt, mit vett észre magán?

Csak a megszakításos módszerrel védekezünk, de még nem jött meg. 14 hónapos a lányunk, és folyton a cicin lóg. A fiam is ilyen volt, de vele már megjött a 5. hónapban.

2 hete csináltam tesztet, ami negatív lett. De már kb egy hónapja folyton hányingerem van meg fáj a fejem is. És lehet bebeszélem magamnak, de mintha a hasam is gömbölyödne. De lehet csak akkor nézek a tükörbe, miután sokat eszek.. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook