Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés jelei a beágyazódás alatt és utána? fórum

Teherbeesés jelei a beágyazódás alatt és utána? (beszélgetős fórum)


128. Tya79
2014. jún. 24. 09:00
Most napi két csésze palástfű teát iszom egyébként, biztos ami biztos.
127. Tya79
2014. jún. 24. 08:56
Nekem meg ugye 13-án volt peteérés, szombat-hétfő reggel barnáztam, mondjuk tegnap kicsit élénkpirosabb is volt talán, de mára megint semmi, csütörtökre nem várom. Szerintetek még reménykedhetek? Vagy már megint csak a szervezetem szórakozik velem a mensi előtt? (
126. Tya79 (válaszként erre: 125. - Alexa900121)
2014. jún. 24. 08:53
Akkor még pár nap és tesztelhetsz egyet.
2014. jún. 23. 20:30
Szia.a 26.napom van ma.ma peldaul olyan eros hanyinger es szedules jott ram hirtelenaztan delutan mar semmi bajom
124. Tya79 (válaszként erre: 123. - Alexa900121)
2014. jún. 23. 14:11
szerintem még korai lenne tesztelni, nem mutatná ki. Hányadik ciklus napodon vagy most??
2014. jún. 22. 22:30
Sziasztok.parommal szeretnenk babat.1.5 hete szurkal gorcsol a hasa.szombaton annyira.hogy azt hittem meg is jon.26an kellene megjonni de remelem nem fog.a cicim is megduzzadt mintha teltebb lenne es erzekeny a bimbom.olyan a mehem mintha kidagadna.fel vagyok puffadva.remenykedhetek?mikor teszteljek varjam meg a mensi napjat?koszi
122. Tya79 (válaszként erre: 120. - Veróka84)
2014. jún. 21. 16:41
Csinálj egy tesztet, van akinek megjön úgyis, hogy közben terhes, mert emlékszik még a szervezete.
121. Tya79
2014. jún. 21. 16:41

Sziasztok!

13-án volt peteérésem, erre ma 21-én észrevettem egy barna foltot a tisztaságin, ez lehetett beágyazódás miatt?? 1 éve nem szedem a gyógyszer, nagyon szeretnénk már kisbabát, remélem hogy baba lesz a dologban most és nem csak a menszi előtti barnázgatás megint.

2014. jún. 10. 13:31
Sziasztok! Nagyon régen jártam erre,de most a szervezetemben végbemenő dolgokat nem tom hova tenni. Május 4-én volt az utolsó menzeszem,június 5-én meg is jött rendben. Menzesz előtt egy héttel jelentkezett hányinger,szédülés,émelygés, napi fejfájás. Ezeket betudtam a hormonoknak,máskor is voltak már ilyen tüneteim,menzesszel elmúltak. (Tudni kell hogy 2 éve abbahagytam a fogamzásgátlót 12 év után,pharmatex krémmel védekezünk és pcos vagyok.) Menzesz alatt még hozzájött egy kis szagérzékenység,álmosság,fáradékonyság,puffadás estére. Orvoshoz menzesz után tudok menni. Esetleg ötlet valakinek?Jah és nincs pisi inger és nem fáj a mellem se. Mondjuk én menzesz előtt sem szoktam a tipikus tüneteket produkálni. Se mellfeszülés,se ingerlékenység,se derékfájás. Csak aznap mikor meg kell jönnie erős görcsök és megjön ennyi. Ez most is meg volt..
119. Fatima2008 (válaszként erre: 118. - Levendulax)
2014. máj. 27. 18:30

Szia!


Ugy latom mar nem nagyon el ez a topic :) Kar, jo lenne tudni, hogy mi lett a lanyokkal azota.


A kerdesedre valaszolva, szerintem lehetett az beagyazodas, nem? Attol, hogy nincsenek tuneteid, meg lehet baba :) Van akinek csak a nem vart utan jonnek a tunetek.

2014. ápr. 16. 10:17
Sziasztok! Nem terveztük még a babát, de lehet, hogy most mégis sikerült..Ciklus 12. napján szeretkeztünk, azóta az aktustól számított 9. napon este volt egy minimális halvány rózsaszínes foltozgatás, tehát ciklust tekintve most a 22.napon vagyok már, 32nap körül szokott megjönni, más egyéb tünetet nem érzek, lehet csak beképzelem és nem is vagyok terhes?
117. Majmocza10 (válaszként erre: 115. - K_t_anett)
2013. júl. 22. 22:23

szia!

Nálam is hasonlók vannak, de most már puffadás is jelentkezett hozzá. nekem elvileg még 6 nap van a mensiig.

116. k_t_anett (válaszként erre: 112. - MeliG)
2013. júl. 22. 22:11
Szorítunk :)
115. k_t_anett (válaszként erre: 113. - Kata8712)
2013. júl. 22. 22:10

szia!


hát sorstársak vagyunk:) ezeket érezem én is, habár így estére kicsit javúlt a hasfájás. a deerekam meg leakarna szakadni. mi peteérés előtt-után voltunk együtt, holnapra nemváriom a havit. reménykedünk.

2013. júl. 22. 22:00

Sziasztok!

tanácstalan vagyok ezért fordulok felétek. Külföldön élek, dolgozom. Párommal nem olyan régen próbálkozunk(2 hónapja). Fél évig fogamzásgátlót szedtem, de már jó ideje abbahagytam. Most ott tartok hogy szúrkáló,nyilaló kis fájdalmak vannak lent a hasamnál, eleinte jobb oldalon, majd most már középen is érzem. Azthittem valami gond van. De észrevettem hogy a melleim a szokásosnál hamarabb lettek érzékenyebbek,és "ott lent" :) pedig besötétedett...peteérésem 14-én volt elvileg...de előtte is aznap is együtt voltunk a párommal, volt lábfenntartás is mindig....mi a véleményetek? egyenlőre félek tesztet csinálni...

2013. júl. 15. 18:53

Sziasztok! Hu de rég jártam erre... na szoval

az a helyzet, hogy peteérés kb 11 bapja volt és

előtte két nappal voltunk együtt, de most egy

pár napja érzek ilyen magyon tompa

szurkálást, néha nyilalást a méhemnél kicsit

jobbra de nem a petefészeknél, de mindig

ugyanazon a ponton. most tegnap ota a

derekam is fáj, meg ugy az egész hasam.

örűlnék ha baba lenne, de nem élem magam

bele.

Valaki érzett hasonlokat?

112. meliG
2013. júl. 12. 19:15
Sziasztok, Remélem még olvassák néhányan ezt a fórumot. Eddig én is csak olvasgattam, most kedvem támadt írni is. Február 13.án volt egy művi úton befejezett vetélésem, akkor 10 hetes (panaszmentes)terhes voltam, de a magzat már pár hete halott volt. A műtét szerencsére komplikáció mentes volt és orvosom tanácsára három ciklust vártunkk, míg próbákozni kezdtünk. Ez a három ciklus egyáltalán nem volt átlagos, az első 46 napos, a második 39 és a harmadik 35 napos volt. Most vagyok a negyedik ciklusom végén (30.nap) és kicsit reménykedünk, hátha sikerült összehozzunk egy magzatot. Egyébként enyhe alhasi görcsökön kívül nem érzek semmit. Szorítsatok nekünk én is szurkolók minden leendő anyukának. Írjatok mi van veletek.
2013. jún. 30. 18:19
Sziasztok.Én beülti után vagyok,ez a kritkus 3.nap,kivételesen nem volt gyomorgörcsöm semmi,ez már szinte nálam félsikerh,idáig eljutottam,ma fájdogált a hasam,és wc-közben is voltak görcseim.Remélem nincs baj,vigyáztam mindenre,ami töllem telik.Megcsinálták az AHA-t.Holnaptol kezdödne a beágyazodás....hát majd kiderül..
2013. jún. 18. 18:34
Sziasztok! Még mi is próbálkozunk m.még mindig semmi. Nektek van valami fejlemény?
109. kertecske76 (válaszként erre: 108. - Banya00)
2013. jún. 14. 07:44

Szia!


Köszönöm a biztatást, én is nagyon szorítok neked, hogy hamarosan áldott állapotba kerülj!!!! :) Minden jót kívánok nektek! :)

108. Banya00 (válaszként erre: 105. - Kertecske76)
2013. jún. 14. 06:56

Szia!


Nem kell elkeseredni, mindenkinek más tünetek jelentkeznek...valakinek meg nincs semmilyen tünete. Mivel mi másfél éve próbálkozunk, az is lehet, hogy magamnak produkálom a tüneteket:-(

Hétfőig kitartás! Szorítok!!!!!!!!!!!

107. kertecske76 (válaszként erre: 106. - 41466eb651)
2013. jún. 12. 17:27
Természetesen nem haragszom, örülök neki, hogy megosztottad a Te saját tapasztalatodat! Újra reménykedem! Köszönöm!
106. 41466eb651 (válaszként erre: 105. - Kertecske76)
2013. jún. 12. 16:37

szia!


Ne haragudj,h hozzászólok,de én is épp így voltam,és nekem is így voltak, a mensi elötti napokra gondolok.csütörtökön is és elötte is görcsöltem és hétfőre nem vártam,és nem jött meg.

105. kertecske76 (válaszként erre: 103. - Banya00)
2013. jún. 12. 11:36

Szia Banya00!

Csalódottan olvastam soraidat, mert nekem is görcsöl a hasam, peteérés után 6. nap (20.nap) szúró fájdalmat éreztem a hasam bal oldalán, ami kisugárzott a hüvelybe (ez a sugárzás mára már megszűnt). Ma vagyok a 9. napon, görcsölök továbbra is. Jövő héten hétfőre jönne a piros mercédesz. (28 naposak a ciklusaim, mindig időben érkezik a menzesz)Sajnálom, hogy neked nem sikerült ebben a hónapban, talán a következő. Mi 3 hónapja próbálkozunk. :)

104. 41466eb651 (válaszként erre: 101. - Penguin05)
2013. jún. 11. 09:36
Igen csillapodtak.Köszönöm,h írtál,aranyos vagy!
103. Banya00 (válaszként erre: 97. - Penguin05)
2013. jún. 8. 08:43

Szia!

Téves riasztás volt. 28. napra pontosan megjött, de ilyen görcsöket nemigen éltem még meg. Na mindegy, elmúlt. Új hónap, remények. Jövő héten megyek a dokimhoz, megbeszéljük a továbbiakat...azaz a Kaáli intézet.

Vegyes érzelmekkel vágok neki. Nagyon szeretném, ha már ott lennék az első beültetésen, de ez állítólag hosszan elhúzódhat. De ki tudja, lehet, hogy addigra megszánnak az angyalaim:-)

2013. jún. 7. 11:20

Sziasztok

most olvastam végig a fórumot.Mi ebben a ciklusban kezdtünk próbálkozni van már 2 fiunk így lányt szeretnénk így úgy voltunk együtt elvileg kedden volt ovulációm és múlhéten péntekig voltunk együtt csütörtök kivételével naponta 2x is.hétfőn este jelentkezett a szokásos folyás kedden bal oldalt éreztem a hasam.tegnap este elég rossz volt a gyomrom éjjel szúró fájdalom volt ugyan úgy bal oldalt és derekam is fáj és azóta is.melegséget is érzek olyan érzés mintha nagyon kéne pisilnem.nem tudom mitől lehet ez a derék és hasfájás vmi bajom van és menjek dokihoz v esetleg összejött a baba?

101. penguin05 (válaszként erre: 100. - 41466eb651)
2013. jún. 6. 06:00
Csillapodtak a görcsök azóta?
2013. jún. 3. 08:07
Ma reggelre is egy olyan éjszakán vagyok túl,ahol alig tudtam aludni a görcsöktől.Nem tudom mi lehet ez.
99. 41466eb651 (válaszként erre: 98. - Penguin05)
2013. jún. 2. 19:39
9.-én kellene :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook