Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesést elősegítő "praktikàk" fórum

Teherbeesést elősegítő "praktikàk" (beszélgetős fórum)


2021. máj. 8. 11:37
Hallottam még amúgy egy olyan "praktikát", hogy napi szinten kell fél órát mozogni, ez lehet akár séta, jóga, vagy torna is. Lényeg, hogy oldja az emberben keletkező stresszt. Ami még vicces tanács, hogy érdemes lehet napi fél órában valami vicceset nézni, vagy olvasni, mert ez is kisimít, erősíti a belső pozitivitást és segít a fogantatásban.
8. Dreamerlady (válaszként erre: 6. - Aranymazsola_)
2021. máj. 8. 11:34
Szia! Most én is szedem másfél hónapja. Gondolod, hogy ez segít a teherbeesésben? Azt hittem csak abban, hogy a magzat egészséges legyen.
7. dorisz92 (válaszként erre: 6. - Aranymazsola_)
2021. ápr. 22. 07:05
+1 Femibion, én is végig szedtem a próbálkozásnál, szerintem valamennyit segít!
2021. ápr. 22. 07:02
Szia! Nekem a Femibion Babatervezéses vitaminját ajánlották. Nem hittem benne, nem is szedtem sokáig. Aztán párom rámparancsolt, hogy szedjem csak szorgosan, a fájdalomcsillapítót persze egyből be tudom szedni ha fáj valami... Nem tudom, hogy ettől történt-e meg a csoda, de a napokban pozitívat teszteltem és akkor fogant meg a baby, amikor már egy hónapja szedtem a vitamint. Szóval lehet nem hülyeség ilyeneket szedni, egy próbát megér!
5. szammóca (válaszként erre: 4. - RÉ-KA)
2021. márc. 25. 17:55

Endokrinológust nekem sem àrtana meglàtogatni.

Remélem,nem kell màr sokàig vàrnotok a kistesóra.Szorítok!

2021. márc. 5. 20:25
Szia nekem is van már egy gyerekem mi a férjemmel szeretnénk második babát de nem sikerül a dolog lassan egy éve . Én ezeket kezdtem el szedni egyenlőre méhpempő, terhes vitamin. Illetve majd menni akarok endokrinológushos kivizsgálásra . :)
3. szammóca (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2021. febr. 25. 06:42
Na hát igen,az nem egy hàtràny.Csak amikor nem mennek sitty-sutty a dolgok,és hónapokig sikertelen a dolog,+ vannak negatív előzmények akkor nehéz nem ràfeszülni.
2021. febr. 25. 05:50
Kezdésnek mondjuk nem feszültem rá a dologra. 😁
2021. febr. 24. 19:04

Sziasztok!

A pàrommal babàt tervezünk.

Van màr egy fiam.Nem vagyok az a típus,akire elég ránézni,és tàdàmmm,màris àllapotos.

Ti hogyan készültetek a vàrandóssàgra?Vitamin,tea stb...

Vàrom a tippeket,kinek mi segített?

A pàromnak is van egy fia,tehàt termékenyek vagyunk.Remélem együtt is jól működünk e téren,ezt szeretném megtàmogatni,csak nem tudom milyen módszerrel lenne érdemes.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook