Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tegyük ki a hokedlit, a sámlikat... fórum

Tegyük ki a hokedlit, a sámlikat... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
65. tumbo2
2020. aug. 18. 12:50
jön a vihar, messziről már dörög
64. tumbo2
2020. aug. 18. 10:55
a szomszéd bulit csinált az éjjel.de nem akarok neki szólni,amúgy rendes,a kinti füvet lenyírja.
2020. aug. 17. 16:33
És egyébként is családra panaszkodni idegeneknek főleg kibeszélni egymást nem igazán illő. Oda nem sz.runk ahol eszünk.
62. Szasza4 (válaszként erre: 58. - Hanka101)
2020. aug. 16. 18:21

Szia Hanna! (Vagy, Hahó öreglány?!)

Először is, öreg az országút! Nem igaz?! :))

No de a viccet félretéve, nem ez a lényeg, hanem az, hogyan is kerültem ide?! Nem vagyok nagy kommentelő! Csupán csak "olvasó üzemmódban nézelődöm mindig.

Így láttam meg a fórumod címét és azt olvastam, hogy tegyük ki a "nokedlikat", a hokedlik helyett! :D


Közben megláttam az adatlapod fotóit is. Ismerősek voltak! Be is ugrott, hogy anno milyen szomorú cikkeket írtál ezekkel a fotókkal akár ( Joanna51, Dory, Noraaa, stb. nick nevekkel.)

Azért emlékeztem az írásokra, mert mindig tele voltak panasszal, keserűséggel, a halál gondolatával. Próbált a sok kommentelő vigasztalni (egy-két cikkben én is), főleg amikor újfent a halál gondolata volt téma. ( Akár a Megalkudtuk, Már nincs időm, Szórásos temetés stb. cikkekben) Az " Öregek otthonának a keresése" cikk az odavaló megnekülés sem volt egy üdítő olvasmány.

Ami a lényeg, hogy most vidámabb a hangulatod! Vidámabbnak tűnnek soraid, így is kell. Örülök neki! Csak így tovább, vidáman! :D


(Egyébként a vőkről, menyekről írni, beszélni (kibeszélni?!) viszont nem egy pozitív gondolat. Szerintem. Lehet, hogy egy őskövület vagyok, de én nagyon szerettem anyóst, apóst, és most a fitalságot is, akár vőnek, akár menynek hívják! Aki csak negatívan tud nyilatkozni erről, mindig az a szlogen jut eszembe, hogy a "hiba az ön készülékében van!" :D )

2020. aug. 16. 13:42
Anyóst apóst nem bántunk, nyugodjanak békében, én szeretem a menyeimet, még azt se szidom, amelyiktől éppen válik az egyik gyerekem, megszülte az unokáim, véleményem van róla, de nem szidom.
60. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 59. - Semleges)
2020. aug. 16. 13:37
Helyes, egyetértek. Aki szidni szeretné a menyét, vejét, lehet meg is érdemli, hogy ne szeressék. :/...de anyóst, apóst sem bántunk, aki felnevelte a feleségünket, férjünket.
2020. aug. 16. 13:05
Nem szeretek senkit szidni.
2020. aug. 16. 12:57

hahó ÖREGLÁNYOK!!!


MI A FENÉT CSINÁLTOK LEPATTOGZIK A FESTÉK A HOKEDLIRŐL.

GYERTEK CSAK VISSZA, VANNAK MINDIG ÚJSÁGOK ÚJABBAK.

KINEK VAN MENYE VAGY VŐJE??

vÁLTHATNÁNK RÓLUK NÉHÁNY KERESETLEN SZÓT.

NE HOGY MÁR CSAK AZ ANYÓSOKAT SZIDJÁK.

57. tumbo2 (válaszként erre: 56. - Hanka101)
2020. aug. 14. 15:20
jó külső meg jó gyomor.
2020. aug. 14. 13:58

helloooo Mindenkinek!!!


Na meg van a megoldás Majd Vajna Timinek álcázom magam és fogok egy Andy Vajnát, ott nem kell már semmit se csinálni csak PLázázni, meg megjelenni itt-ott aztán kész. Öröklök egy vagyont.DE tényleg , hogy ez miért nem jutott eszembe eddig,én is vagyok egy Dobó Kata, vagymi???

Egy baj van, hogy 40 éve kellett volna ilyen okosnak lenni, de mi van a hányingerrel, mert ha nekem kellett volna netán leápolni egy 70 éves faszit, lehet lehányom.

na száz szónak is egy vége, ERRE SZÜLETNI kell.

Én is ismertem egy ilyet,történetesen a férjem szeretője volt anno.

Na erre varrrjjjál gombot??!!

jaaa és még akkor nem is szólva a gyerektartási perről, ahol 3 apajelölt volt és 1 tartalék.

ott voltam , ne viccelj , ez már az IGAZ TÖRTÉNETEK_ben játszódik.

55. tumbo2
2020. aug. 14. 11:26
a purhálás a csíki janika szerint szőlőkapálást jelent,bárhol lehet purhálni.
54. tumbo2 (válaszként erre: 52. - Hanka101)
2020. aug. 13. 14:04
az apám szerencsés volt.három napig feküdt az ágyban,aztán kiment a fürdőszobába,összeesett,meghalt.áttétes végbélrák,keringési összeomlás.előtte volt a kórházban,azt mondták semmi baja.a nagyapámat nem boncolták,éjjel föl akart kelni,meg is halt.én is ilyen halált szeretnék.
53. tumbo2 (válaszként erre: 51. - Hanka101)
2020. aug. 13. 13:59
nehéz ügy.az öregnek talán nem kell a szex.de a szaros gatyáját kimosni? a lakhatásért?aztán a főzés,takarítás.bár a szomszédban volt egy öreg,jól meg voltunk,de a felesége halála után jöttek a cigány kislányok.az anyjuk röhögve mesélte,hogy mit művelt velük egy-két csirkéért cserébe.
2020. aug. 13. 13:59

Már erre jár a vírus Itt van Siófokon.Az élet mindent megold.Nem mondom , én , hogy félek, hiszen a halál az élet része-mondom én. DE haragszanak a gyerekek, amikor erről beszélek. Pedig mindenki mindenki meghal

Anno nagyanyám a sámlin minden délben a KÖNNYŰ halálért imádkozott, akkor nem értettem minek ez, ma már nagyon is.

2020. aug. 13. 13:53

na persze, már új partnerral, mondhatnám nehézkes idős korban.Akár természetben is össze csiszolódni.

Na már most, ha ne tán Isten ne adja nekem, de ha az URAM hal meg előbb.Nem akarok egyik gyerekem nyakán se élni.

még csak luxus magánotthonról sem álmodom, Na de , akkor hogy is lesz??

Fogjak egy vén trogyli öreget, akinek utálom a gatyáját kimosni is.Hogy amúgy meg több évi "szűzesség " után újra kezdjem??? Hát egy lakásért biztos , hogy nem.

DE akkor itt a 1milliárdos kérdés.- os kérdés??

50. tumbo2 (válaszként erre: 48. - Hanka101)
2020. aug. 13. 13:52
királylány, sírodon a reklám.a hüvelygombás,az ember esze megáll-
49. Hanka101 (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2020. aug. 13. 13:45

hi Miszti!!


ne is hagyd ki, ameddig csak lehet szex-elj , szerintem nem szégyen SŐT, ha valaki , akár fehérszemély is az illető igényt tart rá.Nem vagyunk egyformák, de amíg nem haltál meg addig csak csináld.

48. Hanka101 (válaszként erre: 44. - Tumbo2)
2020. aug. 13. 13:41

Hát én is hányok tőle, már gondolok a mesefigurás hűvelygomba reklámra.


Szegény serdülő kislányok, akiknek nincs ki elmagyarázza ki is , hogy is merre??!!Nálunk 7 lányunoka, de ők már egymást segítik.10-.23 ig minden korosztály.

47. Napsugár8 (válaszként erre: 45. - Piroska52)
2020. aug. 12. 14:30
Az valóban egy jól sikerült reklám. Nekem is tetszik.
46. tumbo2 (válaszként erre: 45. - Piroska52)
2020. aug. 12. 12:46
én is szoktam tüsszögni,de a szomszéd már hússzor tüsszög.a másik bezavarta a feleségét,hát ki a fenét zavar,egészségére.
45. Piroska52 (válaszként erre: 44. - Tumbo2)
2020. aug. 11. 20:22
Mindig van lejjebb, de van köztük jó is, a ,,,Betadinos,,,gyerekeket imádom a gyógypuszival.
44. tumbo2
2020. aug. 11. 20:16
a legújabb ocsmány reklám,a hüvelygombás királylány.az ember azt hiszi,hogy nincs lejjebb, de aztán mindig kierül,hogy van.
43. tumbo2 (válaszként erre: 36. - Epresturmix)
2020. aug. 10. 16:51
hát embere válogatja,vagy asszonya.nekem kb 60 éves koromra elegem volt.pedig tetszettem a férfiaknak.a barátja hány éves? mert a lányom apja 7 évvel idősebb volt,én meg meguntam a kínlódást.
42. tumbo2 (válaszként erre: 33. - Piroska52)
2020. aug. 10. 16:46
köszi,egy picit már lappad,másnaposan kicsit lázasnak éreztem magam,de már határozottan jobb.
41. Napsugár8 (válaszként erre: 30. - Tumbo2)
2020. aug. 10. 13:39
Ha nem javul a kezed, nyomás a dokihoz! Vagy felír valami tablettát, vagy ad 1-2 kalcium injekciót, ez nem vicc!!
2020. aug. 10. 13:32

Mit szólsz a megcsaláshoz???Mész azonnal.vagy meggondolod.

persze nem mindegy hány és mekkora gyerekek vannak??Az anyagiakról még nem is beszélve??!!

39. Hanka101 (válaszként erre: 34. - Epresturmix)
2020. aug. 10. 13:23
Kizáró ok csak a BETEGSÉG lehet.Mert , hogy az is hozzátartozik. ha valamelyik rászorul. akkor segítünk.Vagy akár elfogadjuk az alternatív megoldásokat is.
38. Hanka101 (válaszként erre: 36. - Epresturmix)
2020. aug. 10. 13:20
egészségére
37. Hanka101 (válaszként erre: 20. - Napsugár8)
2020. aug. 10. 13:18

Egyszer volt , hol nem volt egy Vallásos azért nagy betű , mert nagyon vallásos volt, mármint egy asszony. 25 év házasság után: kapuzárási pánikja lett..........a francba nem is tudtam, hogy nőnél ilyen van.

Szegény nyolcvan éveseket is meg lehet erőszakolni.

Szóval borult minden a SZEX miatt ,szegénykém tán a pappal lett jóba, mert máshova se járt??!

Szétesett a család 3 fiú gyerek csalódott az anyjában.

36. Epresturmix (válaszként erre: 35. - Hanka101)
2020. aug. 10. 13:14
Az alattunk lévő szomszéd néni, akit kötelező tegeznem, mert rám szól, szóval Eszti "néni" 80 akárhány éves és múltkor mesélte, hogy a mai napig szexel a barátjával. Férje meghalt. Amúgy nagyon fitt és azt mondta a szex miatt. :O
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook