Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tegyük ki a hokedlit, a sámlikat... fórum

Tegyük ki a hokedlit, a sámlikat... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2020. szept. 1. 13:43

Szia, szia, Hanka!


Na végre, van valaki a kispadon!


A falvédőt még mindig nem értem. Jó, a Nagymama konyhájában, az oké, de itt!?


Én még a kötényt is levetem, mielőtt kijönnék a konyhából. A falvédőhöz meg hozzá se nyúlok, csak ha cserélni kell.


Jaj ezek az "emberek"! Ismerős a helyzet, az enyémnek is - nyugodjon békében! - de sok jószokása volt!! Volt. Volt és elmúlt...


Hogy 70 évesen is lehet még bármit is "akarni"?

Ízlés dolga... És ezt vitatjátok?

Hej, vidám idők, ha így most visszagondolok..!


No, megyek dógomra...

94. Hanka101 (válaszként erre: 93. - Hanka101)
2020. szept. 1. 12:08
.......a falvédő meg a nagyanyám kis nyári konyhájában volt hosszu évekig. Akkor még jobb volt minden fiatalok voltunk.
93. Hanka101 (válaszként erre: 92. - 9cf0877606)
2020. szept. 1. 12:05

hello Paula!!!


Hajnali 3 óra 24-kor???mÉg csak 4.szer megyek pisilni, aztán támolygok is be vissza az ágyba.

DE jó lenne, ha délelöttönkén visszafelé benéznél.Mert általában itt vagyok.

Ilyenkorra már az "EMBER" kellően kikészít és itt le tudom vezetni. na nem káromkodom csak magamban. DE kiadom a feszültséget.

Most pl. mivel nagyon kellene fogynom, épp a diétás étel kiszállításokat nézegettem . Amikor is felpattant és kirohant , mint Zrínyi, hogy mit akarok én már 70évesen???

Na ugye, hogy ugye?? Ha meg a temetésemet intézem, akkor az ba. Szóval a macska se fekszik jó helyen.

92. 9cf0877606 (válaszként erre: 91. - Hanka101)
2020. szept. 1. 03:24

Micsoda???

A falvédő??

Az minek, Hanka?

Még a nagykendő is korai, a többiről nem is beszélve!


Szoktam én idepislogni időnként, de rendszerint sehol senki, így hát nem ücsörgök itt magamban.


Most is épp hogy csak idepillantottam, hogy hátha...

2020. aug. 31. 13:21

hAHÓ HOL A FALVÉDŐ??


MÉG SÜTÖGET A NAP MIÉRT NEM ÜLDÖGÉLTEK MÉG EGY KICSIT IDEKINT, mi LESZ VELÜNK, HA ELJÖN A HIDEG, CSAK EGYEDÜL MALMOZUNK ????

éN BIZONY KIHOZOM A NAGYKENDŐT, MEG A BUNDABUGYIT ÉS ITT VÁRLAK TITEKET.

90. 9cf0877606 (válaszként erre: 89. - Hanka101)
2020. aug. 30. 15:17

Szia, szia!

Ügyes!

Így gondolkozunk mi, Előrelátó Anyák: csak ne okozzunk gondot a szeretett gyerekeinknek!


Azaz jobb, ha nem többes számot írok; én ennyire előre nem gondolkodom. A meghalás maradjon meg utoljára, előtte még van egy két dolog.

89. Hanka101 (válaszként erre: 88. - 9cf0877606)
2020. aug. 30. 13:59

szia Paula!!!


Csak pihengess nyugodtan, sokszor rám is rámjön ez a világvége hangulat.

Most pl. tegnap intéztem a temetési előtakarékossági szerződést. Biztos, ami ziher, ezen oszt nehogy veszekedjenek a gyerekeim.

Mivel előre is intézhetem magamnak is,akkor már forgatókönyvet is írok hozzá.

88. 9cf0877606 (válaszként erre: 87. - Hanka101)
2020. aug. 27. 18:08

Szervusz, Hanka!


Utólért a búbánat egy kis izgalmas fejfájással fűszerezve, így ma nem társulok hozzátok.

Maj' máskor!

87. Hanka101 (válaszként erre: 79. - 9cf0877606)
2020. aug. 27. 11:52

Szia Paula!!!


Olvasom, hogy már 2 év telt el, ez hihetetlen, nem tudom elképzelni miért rohan ennyire az idő. Vagy talán csalóka, mert jobban érezzük tul kevés van már belőle.

ÉN is rászántam magam, és kötök agy biztosítást a temetési költségekre, nehogy ezen vitázzanak a gyerekeim.

Amugyis , ha felhozom a témát, ha isten ne adja , gondozásra szorulnék, ami nem fog megtörténni,sehol se lennék jó helyen.Így van ez a gyerekek felnőnek és saját életükkel a saját családjukkal épp elég bajuk van.

És itt a saját szülötteidről beszélek.

Apropó a menyeddel javult valamit a helyzet?? akiről írsz , mármint unokáról talán épp akkor született?? vagy ő nagyobbik???Kicsit időzavarban vagyok.

Mi velünk nem változott semmi nyuzzuk egymást, amíg van kit.Persze vannak jobb és rosszabb napok.AZ "URAM" most is hangoztatja a kedvenc mondását:a pénzemhez semmi közöd.......ez mekkora marhaság 50 évi házasság után.

Bezzeg a szerencsejáték megy.........mert neki szabad

86. 9cf0877606 (válaszként erre: 85. - Napsugár8)
2020. aug. 26. 12:35
Több volt ez Tőled, mint kedvesség, de azért köszönöm!
85. Napsugár8 (válaszként erre: 84. - 9cf0877606)
2020. aug. 26. 08:34
Semmi gond! Csak gondoltam, hogy felajánlom, de természetesen nem kötelező. :))
84. 9cf0877606 (válaszként erre: 82. - Napsugár8)
2020. aug. 26. 04:57

Napsugárka!

Jelentkezem, ahogy megígértem.

Meghánytam-vetettem a dolgot, és arra jutottam, hogy nem megyek közétek Robinzonnak!

Ugye, nincs harag?

83. 9cf0877606 (válaszként erre: 82. - Napsugár8)
2020. aug. 24. 17:19
Maradjunk ennyiben.
82. Napsugár8 (válaszként erre: 81. - 9cf0877606)
2020. aug. 24. 17:11
Majd kopogtatsz, ha úgy gondolod.
81. 9cf0877606 (válaszként erre: 80. - Napsugár8)
2020. aug. 24. 16:47
Köszönöm az invitálást, Napsugárka, még alszok rá egyet-kettőt.
80. Napsugár8 (válaszként erre: 78. - Hanka101)
2020. aug. 24. 16:42

Szervusztok Lányok! Hanka, PaulA!

Olvaslak titeket, Aranka már nem igazán szokott hozzászólni, inkább csak olvas, amennyit a szeme még enged, és esetenként a naplójába írja, hogy ha valami olyasmi történik. Valamikor még viszonozta a kis jelecskéket, ha küldtem neki, mostanában már azt sem. Sajnálom, és csodálom. Minden elismerésem az övé!


Hanka! Te is régen jártál a Robinson Szigeten, pedig a kis kunyhód még mindig ott áll, és visszavár.

PaulA ha akarsz, gyere te is, akad még ott hely neked is!

79. 9cf0877606 (válaszként erre: 78. - Hanka101)
2020. aug. 24. 15:33

Majd idetalálnak a többiek is előbb-utóbb... :-)

Egyedül Napsugárkával, Tumbóval találkozok néha itt-ott, a többiek, ahogy írod, szétszéledtek.

A tragédia már több, mint két éve, hogy bekövetkezett.

Múlik az idő...

Sok változás felénk sincsen, ami elromlott, nehezen javul.

Még szerencse, hogy az unokáink révén vannak örömeink! Gratulálok a három egyetemista unokádhoz! Sok sikert nekik, hogy sok örömöd legyen bennük!

Egyik unokám idén indul óvodába. (Az, akinek a születése annyi bonyodalommal járt. Emlékszel? Sokat riadoztam miattuk azokban az időkben: egyik kórházba be, a másikba be, aztán ki, meg újból be... És már majd' 5 éve ennek is...)

Ez a járvány senkinek se hiányzott. :-( Maszkban járunk piacra, boltba, a pékhez... És fohászkodok, hogy csak rosszabb ne legyen, mert eddig még senkit nem ért utól a családból. (Kopp-kopp-kopp!!)

2020. aug. 24. 15:02

Szia Paula!!


Töri a sámli a nagy hátsó fertályamat, nem ülök itt egész nap.Bár most tényleg kicsit elviselhetőbb az idő.

Vannak még valahol szétszéledve Akác-köziek. PL. Aranka hol van?Hívd meg ide ,ha tudod hol van.

Lassan egy éve is elmult már, hogy nálatok megesett nálatok a nagy baj??

Emlékszem , hogy a menyed miatt az unokát is ritkán láttad.Alakult valamit a helyzet??

Nálunk szinte minden a régi, csak még rozogábbak vagyunk.

DE ÖRÖMHÍR is van három nagy unokám is egyetemista lett.

Sára AZ ELTE-én már mesterfokon fog járni.

DE Zsolt és Dóry is a miskolci egyetemre fognak járni.

Hacsak be nem üt megint ez a fránya vírus helyzet.

Nem igazán jó az a digitális oktatás.Még a diákok sem szeretik, hiába kényelmes otthon lenni.

Nekünk meg 65 év felettieknek sehova. Most már a második hullámról beszélnek.

77. 9cf0877606 (válaszként erre: 74. - Hanka101)
2020. aug. 24. 13:46

Szervusz, Hanka!

Tegnap szabadnapod volt? Vagy csak "simán" vasárnap?

Most még nagyon idesüt a nap, de estefelé majd jövök a kisszékkel.

76. Hanka101 (válaszként erre: 75. - Vigyefene)
2020. aug. 24. 13:36

Szia Vigyefene!!!


Legyünk klasszikusok, mondjuk én jövök a XVII, ik századból. Amugyis oda kellett volna születnem.

Szívesen lettem volna grófkisasszony.

Mint nem is tudom , mi vagyok??? Emancipált nő.??

Jogom van dolgozni napi 12 órát/mondjuk ha nem lennék még nyugdíjas/a mai kicsit fiatalabb korosztályról beszélek. DE ez csak a munkahely, azután otthon legyen főtt kaja tiszta ruha,lassan leadom a tananyagot , ha szerencsém van iskolás gyerekhez.

ha valamelyiknek baja van , felhívhatom a gyerekorvost, de rendelésre már ne menjek vele, kórházba pláne ne.

szóval orvos is vagyok és meggyógyítom én magam.hát kb így állunk.

75. vigyefene (válaszként erre: 74. - Hanka101)
2020. aug. 24. 13:20

Hanka,


Nincsenek itt öreglányok.

Esetleg klasszikusak.

2020. aug. 24. 13:09

Hello Öreglányok


Már megint mindenki megijedt, egy kis házi csetepatétól.

Na én már csak megvédem magam egy olyan ember ellen, aki engem lebutáz, stb. Csak azt nem értem , hogy miért nincs már olyan , hogy a saját klubból valakit kiteszek.

Na mindegy, csak az JÖJJÖN KATIKÁHOZ, aki engem szeret.

Semmiképp nem azért jövök ide, hogy vitázzak bárkivel is,Kikapcsolódásként, esetleg problémáink megbeszélése miatt. A humor nem árt , de a sértegetés TILOS.

Na szóval ANGYALKÁIM

Nem hazudtam, valóban depressziós egyéniség vagyok, de értem a tréfát is.

Szóval csak ne cipeljétek be a sámlikat, a hokedliket.

Szeretném, ha egy összetartó kis közösség lennénk.

Ahova ugy érzed hazajössz.

73. 9cf0877606 (válaszként erre: 72. - Hanka101)
2020. aug. 22. 16:34

Köszi a kedves szavakat!

...Akác köz...

...Elképzelhetjük azért, hogy ezek a hokedlik, sámlik az Akác közben vannak. Hmm, mit szólsz hozzá? És akkor rögtön helyreáll a világ rendje...

72. Hanka101 (válaszként erre: 70. - 9cf0877606)
2020. aug. 22. 13:05

hello Szia Paula66!!


Persze, hogy emlékszem rád, Az Akácközben nagyon jó volt, mindig jól éreztem magam. Kár, hogy már kiürült az utca , bár ujra be is népesíthetnénk.

Egy igazi boszorkány nem hagyja el a seprűjét se az ódon kastélyt, én vissza -vissza járok oda még ha képzeletben is.Keressél nyugodtam bármikor akár priviben is.

Kedvellek téged, ahogy te is írtad velem kapcsolatban.

DE , amint látod mindig vannak rossz indulatu emberek, akik kikezdnek másokat, HOGY ÉN ROSSZINDULATÚ lennék az kizárt. Ha jól ismersz tudod.

ha nem szűnik meg a fórum szívesen látlak , a rozoga kapum mindig nyitva áll és ott a tigrisem is.

csók-puszi ölelés

71. 9cf0877606 (válaszként erre: 70. - 9cf0877606)
2020. aug. 22. 08:04
rém = rám
70. 9cf0877606 (válaszként erre: 68. - Hanka101)
2020. aug. 22. 08:03

Szervusz, Hanka!

Régi ismerősök vagyunk, emlékszel még rém, ugye?

Még az Akác közben is ott voltunk mind a ketten, akkor még boszorkánykodtunk is együtt néha... :-)

Megvan még a varázspálcád? Hát a tigrised?

Nehogy azt hidd, hogy én már nem is szeretlek! (Mondhatnák, persze, akik most olvassák ezt, hogy hogy szerethetnélek, mikor nem is ismerlek?! Te meg mondhatnád, hogy ha szeretlek, akkor miért csuktam be előtted a klubajtót?! hisz elég sokat ismerkedtünk, barátkoztunk... Meg volt annak is az oka, de ne magadban keresd. Különben meg: rég volt az már, nagyon régen!)


Tetszik az új fórumod, lehet, hogy néha-néha majd ideköszönök.


Szép napot kívánok Neked!

2020. aug. 22. 01:15
De miért is szidnál? Nem értem, hogy fordul meg a fejedben. Ismersz? Nem, hátakkor?
2020. aug. 21. 12:51

Most látom csak , nem is beszéltem ki senkit a családomból.

Sőt még azt sem meséltem el, hogy engem milyen jogtalanul "nem szeretnek", de lehet nem is igaz. Csak az én betegségem mondatja ezt velem.

67. Hanka101 (válaszként erre: 62. - Szasza4)
2020. aug. 21. 12:46
OLvasd el ujra a címet
66. Hanka101 (válaszként erre: 63. - Semleges)
2020. aug. 21. 12:44

Semleges!!!!


Sosem sz...k oda , ahol eszem.És , hogy kibeszélem magamból a családi sérelmeket/amit megjegyezném mindenütt vannak/ még mindig jobb, mint ha téged szidnálak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook