Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mit játszottál ma a gyermekeddel? fórum

Te mit játszottál ma a gyermekeddel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
63. Malacka73 (válaszként erre: 62. - Promama)
2010. márc. 4. 21:27
Lassan csak ketten maradunk... Remélem, azért mások is játszanak a gyerekekkel! :))
2010. márc. 3. 21:40
mi ma a naggyal eljátszottuk a piroska és a farkast. Először a plüssökkel,majd kiosztottuk a szerepeket:)Apa volt a farkas:)Simonnal tornáztunk,először ő mutatta a gyakorlatot,majd én,hogy mit is csináljunk. Nagyon nevetett:)
2010. márc. 3. 20:13
Sziasztok! Mi még mindig a fogacskákat szenvedjük... de egy már kibújt! :))) Úgyhogy csak "lájtosan", de mi is játszunk. Sok ének, mondóka, tipsi-tapsi, hintázás és pancsikolás. Ja, és műanyag poharakkal "zenéltünk". Nagyon vidám volt! :)
2010. márc. 3. 19:20
na újra itt:) Hosszú volt a hétvége és a hét eleje. A bölcsibe szokunk épp:)Ám nagyokat játszunk. Írok még
2010. márc. 2. 21:33

Mi ma építettünk, építettünk, és építettünk!

Nem volt túl változatos, de jól el voltunk egész nap.

2010. márc. 2. 21:02

Sziasztok!Borka ma kapott oltást,de ügyes volt nagyon.Nem viselte meg,kicsit fáj a karja,már alszik.

Homokvárat épített nekem az udvaron:)

Este memória kártyáztunk Barbara is beszállt,hát már most is jobban vág az eszük,mint az enyém,főleg a 2-3. után:))

Esti mesének újabb Micimackós történet következett és már alszanak a lányok:)


Jó éjszakát!

57. Malacka73 (válaszként erre: 56. - Csilla80)
2010. febr. 28. 21:04

:-))))) Biztos nagyon élveztétek! ;-)


Mi tegnap úsztunk, bébi hengereztünk, kisautóztunk, és próbáltuk túlélni a fogzás örömeit. Ma vendégségben voltunk, 6 gyerek volt, kisebb-nagyobb, még csúszdáztunk is! Estére totál kidőltünk! :)

2010. febr. 27. 21:26
Ma azt,hogy o boritotta fel a viragokat,mi meg takaritottunk utana...
2010. febr. 27. 18:46
Blanko, betűkirakóval játszottunk.
2010. febr. 27. 18:16

A nagyokkal Cluedo társasoztunk,Borka üvegfestéket készített,bár még nem fejezte be.

Ja és palacsintát sütöttünk:))


Most apjukkal " csavarognak" a mamánál.

2010. febr. 27. 11:28
Rajzoltunk, ő "könyvet" készített nekem, vágott, ragasztott, írt bele, szuper lett!
2010. febr. 26. 22:46

Hulk lett a szappantól a fürdőkádban.

Közben én dicsőítettem őt. Nagyon tetszett neki.

Nagy sírás volt előtte a LEGO miatt. Aztán régi fényképeket mutogattam a gépen.

Az egyik legszebb pillanatokat éltem meg vele.

2010. febr. 26. 22:03
Bébi-hengereztünk, hintáztunk, kukucsoltunk, hatalmas fürdés volt kis halakkal, kisautóztunk, táncoltunk.
2010. febr. 26. 19:46
Ma memóriáztunk,kártyáztunk a gyerekekkel,most pedig Borka az apjával énekel:))
49. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 48. - Malacka73)
2010. febr. 26. 13:07
Sziasztok!Igen,ismerős,amikor Bence kicsi volt,akkor kaptam,de azóta "elkopott":)
2010. febr. 26. 09:32

Ismeritek?

Deákné B. Katalin: Anya, taníts engem! Fejlesztő feladatok születéstől iskolakezdésig

Ebben is nagyon jó játékok vannak, inkább szobában ülős napokra, de sajnos még lesz egy-két ilyen nap, mire végre csak tavasz lesz.

47. russodebby (válaszként erre: 46. - Russodebby)
2010. febr. 25. 21:40
Hintázott is. :)
2010. febr. 25. 21:12
Építőkockáztunk és lementünk az ucára motorozni,de nem nagyon volt kedve hozzá,inkább az udvarban "csavargott". :)
2010. febr. 25. 21:07
dominóztunk, és mivel szépen sütött a nap(13fok volt!) elmentünk kislányom egyik barátnőjéhez, akiknek nagy teraszuk van térkővel, az már nem vizes és nagyon jót játszottak, labdáztunk velük, meg homokoztunk is. Első igazi tavaszi napunk...és a kertben szedtünk hóvirágot!!!!!!!!!
2010. febr. 25. 20:49

Sziasztok!Ma Borkának is nyafogós napja volt:((

Délután uszodába mentünk,ahol jól elfáradtak és már alszanak a gyerekek:)

2010. febr. 25. 20:47
Úgy látszik, ma senki sem játszott, vagy alig... Nálunk is nyüglődés volt, alig valami játék... Lehet valami a levegőben! Talán holnapra már jobb lesz! :)))
2010. febr. 24. 22:29
ma semmit, anyázott, mert beteg..
2010. febr. 24. 21:17

Mi reggel massziroztunk (ma volt kedve hozzá), aztán séta. Délután hintáztatás, mondókázás, mesekönyv nézegetés és rágcsálás. Mi is kukucsoltunk, kicsit báboztunk, de még nem igazán érti, mindig meg akarja enni a bábot. És ma először kisautóztunk. (6 hónapos)

Promama, az a Mátyás királyos játék nagyon jó! :)))

2010. febr. 24. 19:29

Ma a franciaagyban nagy volt a huncutkodas,csiklandozas,maszas... azt parnahaborunak hivjak,hogy joparszor a fejembe huzta a kisparnakat???

(14 hos)

2010. febr. 24. 19:26

Sziasztok!Ma,amíg vasaltam,Borkával szójátékot játszottunk.A szó utolsó betűjével kellett mondani a következő szót.

Kicsit nehezen,de ment neki,csak az utolsó betűt kellett megtalálnia:))

2010. febr. 23. 23:23

Bujocskaztunk,kergetoztunk... ezt latni kene... :-)))

(14 hos)

2010. febr. 23. 19:09
Kukucsjátékot...hát egész nap lehetne vele nevettetni...:)
2010. febr. 23. 18:57
Aztán alvás után újra biciklire pattantunk és irány az ovi,tesóval haza. Itthon együtt vonatoztunk/vonatozunk. Már apa is beszállt:))
2010. febr. 23. 18:55
Sziasztok! Ma,miután a nagyot oviba vittük,kimentünk a parkba és kavicsot gyűjtöttünk. Nagyon szereti Simon. Aztán hazamentünk,minden kavicsot megmostunk némi pancsolás kíséretében,majd egy kis ronggyal a nappaliban törölgettük őket,nagyobb-kisebb alapján kupacoltuk őket. Majd elővettünk kisebb dobozokat és Simon abba pakolgatta. Amikor elfáradt mondókáztunk,volt egy kis höcögtetés,meg kerekecske-dombocska,de az abszolút kedvenc: a Mátyás király levelet ír:) Ismeritek? A gyerek háttal ül nektek és írást imitálva rajzoltok a hátára,közben mondjátok:Mátyás király levelet ír,majd:itt egy hiba-finoman megbököm a hátát,aztán újra:itt egy hiba. Összegyűri,meggyűrögetem a hátát,masszírozom,már nevet-kidobja és két lábamat szétnyitva lehuppan. lehuppan
2010. febr. 22. 22:02
szembekötősdit: bekötöttük kislányom szemét a sáljával, egy kosárba tettem a játékaik közül mindeféle formájú, és anyagú dolgot, majd húzni kellett egyesével a kosárból és meg kellett nevezni, mit húzott ki. (mindig leellenőríztük után, jót mondott-e). de jó vicces dolgok is kerekedtek a játékból. tesókkal még jobb, ki talál el többet...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook