Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mit játszottál ma a gyermekeddel? fórum

Te mit játszottál ma a gyermekeddel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
93. Bojsza
2011. jan. 10. 07:32
Azt hiszem ez reménytelen....
92. Bojsza (válaszként erre: 91. - Malacka73)
2011. jan. 6. 08:00

az én fiam most egyenesen utáljaz éneklést, mondókázást.... szeptemberben ovi.... idáig szerette

mostanában csak este akar mesekönyvezni, igaz most sok az új játék

tegnap n agyot sétáltak anyummal, aztán dominóztunk, természetesen autóztunk, kicsit tv-zett... (nem szeretem, de a hugi miatt néha muszáj....)

hugóval mondókáztunk, tornáztunk

ma "festeni" fogunk: karácsonyra dekupázsoltunk és ő kente a ragasztót, most azt akarja csinálni megint. Van egy cipősdoboz azt megcsináljuk játékos doboznak.

2011. jan. 3. 23:26
Nyűgös nap volt, de azért meséltünk, szánkóztunk, építettünk és ledöntöttünk, rajzoltunk, énekeltünk. Illetve csak én, ma nem volt dalolós hangulatban a kislegény, de legalbb hallgatta. :)
90. Bojsza
2011. jan. 3. 14:11

lebontottuk a karácsonyfát és kiporszivóztunk, mindkettőt nagyon évezte

daruztunk, most egyedül rajzol a varázsrajzolón ja és a szerszámosládával is játszottunk kicsit tegnap apával bunkerest játszottak

89. Bojsza
2011. jan. 2. 19:27
Boldog Új Évet!
88. Bojsza
2011. jan. 2. 19:27
Ma sétáltunk egy jó nagyot, daruztunk, apával vonatot játszottak (a manó a vagon, de rosszcsont, mert mindig lecsatlakozik, ezt nagyon élvezi), taxizott, a varázsrajzolón rajzoltunk.
87. Bojsza
2010. dec. 31. 07:37
Tegnap mi: a 25 hóssal pizzát "sütöttünk" és kiszállítottuk apának. Papirból kivágtuk, rárajzoltam, amit mondott (paprika, kolbász, gomba, kukorica stb...) ő meg kiszinezte. Tornyot építettünk fakockából, taxizott. Aztán elment a mamájához ott a gyurmázást láttam.... Mi a kicsilánnyal kozmetikába mentünk a barátnőmhöz, Hannus ott apával és a haverjával volt, nem tudom, hogy mit csináltak... :-O
86. Malacka73 (válaszként erre: 85. - Bojsza)
2010. dec. 29. 23:56

Hát akkor rajta! :)))

Bár én indítottam a fórumot, egy idő után már én sem írtam, kicsit egyedül maradtam...


A kis 16 hónapos ma játszóházban volt, utána nagyon kidőlt. De imádta, főleg a sok kis színes labdát. Jó, hogy még ilyen kicsi, mert bemehetek vele és látom, mennyire élvezi.

Délután csúszdáztunk (karácsonyra kapta), apával meséltek, legóztunk, kalapáltunk, énekeltünk, sétáltunk, labdáztunk, ja,és kissé átrendeztük a lakást. ;-))) De már rend van.

85. Bojsza (válaszként erre: 84. - Kiraanyu)
2010. dec. 29. 21:06

Szeretném feléleszteni a fórumot......


25 hós a fiam ma kicsit nyügi volt, kicsit tv-zett, Anna és Peti könyvet olvastunk, horgásztunk (a jézuska hozta) természetesen autóztunk, roncsderbit játszottunk (sajna a jézuska kicsit gagyi autókat is hozott...) apával vásárolni is volt.. Majdnem 5 hós kislányomnak a fiammal mondókáztunk, tornáztunk és kicsit énekeltünk is.

2010. okt. 23. 14:20

Hát, látom, h "kihalt" ez afórum. :-(

Pedig a fórumindító nem ezt akarta....


Mi ma Kírával bírkóztunk, gurítgattuk egymásnak a labdát és egy autót.

Közben főztem is, oda-oda jött, megnézni, mit csinálok.

Majd biciklire pattantunk, mert jó idő van (viszonylag) és elmentünk egy fél órára a barátnőmékhez, játszottak a gyerkőcök egy kicsit.

Hazajöttünk, ebédeltünk, kicsit még játszottunk a lovacskáival és most alszik. :-)

2010. ápr. 14. 16:01

Ma bicikliztünk sokat a kislányommal és elmentünk egy barátnőmhöz, akinek már két babája van, s együtt játszott a baránőm kisfiával.

Most alszik, ha fölkel, valószínűleg könyvet meséket nézegetünk és hintázunk majd.

(15 hónapos Kíra)

2010. márc. 15. 16:39

Sziasztok!Hát jó régen jártam erre!!


Ma vasutat építettünk és Cluedo társasoztunk.Eddig:)

81. Tina87
2010. márc. 13. 22:53
bújócskáztunk, meg mesét olvastam, legoztunk, főztünk a babáknak meg a maciknak :)
2010. márc. 13. 22:29

Ma keresztelobe voltunk... es keringoztunk,csardasoztunk,saszeztunk,meg minden ami belefer... es minden szuperul viselt... :-)))

(lassan 15 honapos)

2010. márc. 13. 21:11

Három napos nagymamázás-nagypapázás van, nincs gondunk a játékra! :))) Labdáztunk, gurigáztunk.

Este hatalmasat pancsoltak apával. Fél órát takarítottunk utána, de megérte.

78. gne2
2010. márc. 11. 20:56

Mi ma a labdákkal játszottunk, gurítgattam, kacagja és mászik utána.

Énekeltünk - ő is abajog, ha én elkezdek valamit kornyikálni. :D

Papírzsepkendőt szedett szét darabokra, pici cafatokra, azzal is jót szórakozott. Itt az én feladatom csak az összeszedés volt. :)

Szétszedte a tesó babájának lábát, azt visszavarázsoltam, boldogan simogatta a baba fejét és brümmögött neki. Ahogy én szoktam az ő kis fejét simogatni, és közben dudolászok.

Eszméletlen, hogy mennyire utánoz! :)

2010. márc. 11. 11:07
Tegnap:játszóházban voltunk, szülők is bemehetnek:óriáscsúszda van, csocsó, trambulin, mászófal, golyóágyú. Szuper volt!
2010. márc. 10. 21:40
na lássuk: sokat játszunk,bár most elég erős nekünk ez a bölcsi kezdés. Most főleg olvasunk,legóból építünk és autózunk:)
2010. márc. 10. 16:37
Babás jógáztunk - illetve én, a gyermek közben felfedezte a tornatermet :)))) -, labdáztunk, baby hengereztünk, pogácsát sütöttünk, csip-csip csókáztunk, ilyesmi. :)
2010. márc. 8. 21:03

Sziasztok!Borka ma kitalálta,hogy kis kártyákat készít az ovis társainak,azokat "gyártottuk":))

Ráírta a nevét mindre és szívecskéket is rajzolt.

2010. márc. 7. 21:40
Ma is Police 07-tel játszottunk! Egyre jobban megy, ma Mama is játszott, így négyesben sztem jobb!
2010. márc. 7. 21:15
Tegnap úsztunk, sétáltunk, nagy labdáztunk, hintáztunk, mondókáztunk, műanyag pharakkal zajongtunk. Ma tornyot építettünk, "átrendeztük" az étkező asztalt, kisautóztunk, és minden reggel masszírozunk, bár nem kimondottan játék, az egyik legkedvesebb közös program.
2010. márc. 7. 20:12
Mi kergetoztunk,de annyit,hogy belefaradtam rendesen...
2010. márc. 6. 19:33
Solo-t, és elkezdtük a Police 07-et játszani, tanulgatni! Korai még, 10 éves kortól írják, de nagyon tetszett a lányomnak!
2010. márc. 5. 21:22
Sziasztok! Mi ma pénztárosat, boltosat játszottunk! Párszor írtam már ide, nagyon tetszik ez a topic! 6 és fél éves lánykám van!
2010. márc. 5. 19:53

Sziasztok! :))) Óriás labdáztunk, énekeltünk, "doboltunk", tornyot építettünk és romboltunk, tükör előtt bohóckodtunk és egy hatalmasat pancsoltunk.

Vidám hétvégét mindenkinek! :)))

2010. márc. 5. 17:11
Sziasztok!A favonat nagy sláger nálunk minden nap,még a 13 éves fiamnak is:))
66. cynnia
2010. márc. 5. 13:36
Dínók kalandjai társasjáték,favonat, labdáztunk, mesét olvastunk:-)
65. djeanett (válaszként erre: 63. - Malacka73)
2010. márc. 5. 12:58

Persze,játszunk a gyerekekkel,csak annyira ,hogy nincs is időm a gép elé ülni:)))

Amúgy ma a minikkel bicajoztunk 1-et,megnéztük a Tiszát.A nagyok meg ha hazajönnek folytatjuk az 1000db-os puzzle kirakását!jÓ KIS PROGRAM LESZ!

2010. márc. 4. 22:47

Kisfiam mostanában elemlámpával szeret játszani. Lehúzzuk a szobájában a redőnyöket, bekapcsolja az elemlámpát és felfedező útra megy. Minden fiókba, szekrénybe bevilágít, keres, kutat.

Ezenkívül labdáztunk, bujócskáztunk, rajzoltunk.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook