Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te már jártál úgy, hogy elnéztél valakit az utcán ismerősnek, netán le is szólítottad?:D fórum

Te már jártál úgy, hogy elnéztél valakit az utcán ismerősnek, netán le is szólítottad?:D (beszélgetős fórum)

2012. dec. 19. 21:40
előfordult már
6. Zs87
2012. jún. 11. 10:13

Ilyesmi velem is elő szokott fordulni. A legutóbb pl. egy ismerős sráccal utaztunk a buszon, épp írta a német leckéjét. Kérdezgetett egy-két szót, próbáltam segíteni neki. Kérdezte, nem tudom-e, mi a pezsgő németül. Mondtam, hogy franciául tudom, de németül nem, de majd megnézem otthon.

Két nap múlva újra együtt vártuk a buszt. Mondtam neki, hogy megnéztem ám a szótárban! Néz rám furcsán... Én még mondtam neki egy-két dolgot, majd leesett a tantusz, és megkérdeztem tőle: "Te nem is az Imike vagy, ugye?" Az öccse volt :D

2010. jún. 10. 13:39
Hogy jártam én szerdán.... :)) Mentem a szépségszalonba, ott megpillantottam a "havernőmet" törölközővel a fején várni a sorára. Annyira megörültem neki, hogy végre tudok valakivel beszélgetni.. Messziről vigyorogtam rá, már akkor a csajnak felszaladt a szemöldöke.. Odamentem hozzá: Sziaaa! (Puszi-puszi) Jaj de jó, hogy találkozunk, örülök, hogy visszajöttél! Valami ilyesmit mondtam, hogy: bent voltam az irodátokban, szegény János ki sem látszik a munkából, az a sok öregasszony szaladozik oda panaszkodni, szerencsétlennek már meghalni sincs ideje, meddig vagy szabin? Aztán mikor szóhoz jutott volna, akkor szólt neki a fodrász, hogy jöhetsz Bea! Na akkor azt hittem, hogy ott süllyedek el, egy totál idegen nőt rohamoztam le... :DDD
2010. jún. 9. 18:41
Velem úgy kb 2 éve történt meg mikor a szomszéd csajjal együtt mentünk épp be a városba ki-ki a maga dolgát intézni. Nekem eléggé elhúzodtak az intéznivalóim és már igencsak örültem volna egy pisildének, nagyba seittem amikor mellettem egyfolytában kérdezi valaki hogy :hova mész? Hova mész, várj már meg!? Miért siett?? Mire én eléggé idegmókus fejjel oda morogtam hogy wc-re!!Akkor vettem csak észre hogy 1, nem a szomszéd csaj az és 2, nem is nekem kiabált :D nem gyöztem böszen elnézést kérni amiért rá mordultam...Mondanom se kell igen csak el tudtam volna süllyedni...
3. 37fda6506d (válaszként erre: 2. - Szücsi)
2010. máj. 22. 09:29
Akkor még hasznod is volt, hogy dokinéninek néztek :)
2010. máj. 22. 09:22
Engem üdvözöltek a zöldségesnél mint "doktornő"-t. És egyfolytában dumált a zöldséges, meg sem tudtam szólalni. Csak mosolyogtam, gondoltam gyorsan eljövök, de vásárolnom kellett. Szép dolgokat kaptam :))
2010. máj. 3. 21:04
Velem gyakran történik ilyesmi, pl. integetek embereknek, múltkor egy srácot szólítottam le, mert azt hittem, hogy egy volt osztálytársam. Történt még olyan is, hogy vártam a buszt, egyszer csak megállt egy pont olyan kocsi, mint amilyen az unokabátyámnak van, én pedig nagy örömmel odaszaladtam és beugrottam az autóba.. Akkor ért a hidegzuhany, egy vadidegen férfi ült benne, aki meglepetten nézett rám, nem győztem magam eszkuzálni magam, amikor szálltam ki, akkor jól kimosolyogtak az emberek.. :D :D :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook