Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te hogy készülsz a tavaszra? fórum

Te hogy készülsz a tavaszra? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 3. 19:00

A jövőhéten már kezdem.

Az ablakokat takarítom meg a függönyöket cserélem le.

Ha bent kész vagyok a tavaszi nagytakarítással,jöhet a kert,balkonládák,sok-sok virág!

2009. márc. 1. 14:27
Ilyenkor kezdem beszerezni a vetőmagokat. Az új virágokat, amik majd a balkonládát fogják ékesíteni
2009. márc. 1. 13:05
na igen a tavasz egy nagyon jo dolog:)én ilyenkor mindig energikusabb vagyok! imádom:)jo kertészkedést a jövöben::)9
2009. febr. 28. 14:44
Sziasztok! Én leginkább a környezetemet igyekszem tavaszváróvá varázsolni. Ma pl. kipucoltam az ablakokat, kimostam a függönyöket, világosabb terítőt, függönyt stb. használok az étkezőben, de már nagyon tervezem a kertészkedést is. Elképzeltem, a teraszokon milyen virágok lesznek ládában, mit ültetek a kertbe, stb. Olyan jó már ezekkel a dolgokkal foglalkozni! :-)
2. Kiss Ildikó (válaszként erre: 1. - Szuszika 86)
2009. febr. 28. 13:00

Szia! Én megéreztem tegnap a tavasz szelét. Most is süt a napocska nálunk :-)

Vettem tegnap 5 féle teát és mától iszom.


Jól látod! Készülni kell a tavaszra. A szervezetünk most újul meg. Nem mindegy mit eszünk. Például húsvétig tilos a disznóhús!!!


Lassan kezdődik a kertészkedés, már nagyon várom :-)

2009. febr. 28. 12:37
Én jomagam,tavaszi vagyok.Imádom mert az ember felfrissül,ilyenkor nálam megnö a sport arány,és a ruhatáram is bövül!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook