Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te féltél/sz a házasságtól? fórum

Te féltél/sz a házasságtól? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. júl. 7. 13:02
nem félek
2009. júl. 5. 20:31
nem
65. syria
2009. júl. 5. 20:30
Nem féltem. Pedig jobban tettem volna!
2009. jún. 28. 17:18
Nem. Várom már, no nem az újdonságot:)
63. alyce
2009. jún. 17. 11:17
Régebben hallani sem akartam a dologról, de a mostani Szerelmemhez bármikor szó nélkül hozzámennék! Szerencsére ő is szívesen elvenne feleségül, úgyhogy szerintem ha minden OK, és együtt maradunk, akkor házasság is lehet belőle.:)
2009. jún. 17. 11:14
Én soha nem akartam férjhez menni, aztán megismertem páromat, és egyértelmű volt, hogy ő egyszer a férjem lesz. Ő is ezt mondta, már 2-3 hónap után. Mostmár menyasszony vagyok, de az esküvőt még nem tudjuk mikor lesz. Annyiban vagyunk biztosak, hogy egyszer lesz. Összefoglalva: Már nem félek egyáltalán.:)
2009. jún. 17. 10:44

Nekem másfél év "járás után" lett megkérve a kezem. Egy olyan férfi kérte meg,akivel egy éjszakásnak indult a dolog,de szex után el kezdtünk beszélgetni. 12 órát beszélgettünk,evés,pisi nélkül :D És a 12. óra végén egyértelmű lett,hogy befejeztük a "nagy keresést". Attól a pillanatól együtt élünk,nem tökéletes,legalábbis nem "abban" az értelemben,hanem pont úgy jó,ahogy nekem jó...Másfél év után megkérte a kezem,ugyebár,eljegyzés után 4 hónapra volt kitűzve az időpont. Az a 4 hónap úgy telt,hogy egyik nap majd meghaltam az izgalomtól,másik nap a félelemtől...:D Sose múlik el a bizonytalanság,hiszen ez az egyik legnagyobb horderejű dolog a világon. De aznap-hál istennek időm se volt agyalni,csokor,fodrász,összes szőrszál eltüntetése :D-már csak azt vettem észre,hogy ülök a kocsiban,szebb vagyok,mint valaha voltam,vagy leszek,és robogunk a házasságkötő felé. Csodás élmény volt,legboldogabb ,mind közül. Ennek novemberben lesz 2 éve,most 9 hetes a kislányunk.

Nem bántam meg,de én sosem idealizáltam ezeket a dolgokat.Tudtam,hogy lesznek problémák,én mindíg az a fajta voltam,aki elképzelte a tündérmesék folytatását is,aki tovább vitte fejben a boldogan-amig-meg-nem-et is,a mi lesz,ha a szerelmesek már együtt vannak,amiről sose szól a történet. Lettek is gondok,csak mások.

De így kerek az élet,hisz a történet folytatódik.

Számomra a boldogságnál fontosabb az elégedettség,hisz a boldogság csak pillanatnyi,múló állapot.

Azt kell mondjam,az életem jelenleg úgy sikerült,ahogy mindíg is szerettem volna. De kérdezz rá 10 év múlva,sose lehet tudni,erre nem oktatnak ki a filmek,talán nem véletlenül :D

2009. jún. 17. 09:54
nem
2009. jún. 17. 09:50

Mit ne mondjak,azért félek tőle!Az ismeretségi körömben sajnos kivétel nélkül akkor kezdődtek a problémák,miután mgvolt az esküvő.1-2 évre rá.És iszonyú herce-hurca lezárni egy házasságot! :(

De próbálok pozitív lenni.Annyi mindent megértünk ezalatt a kevés idő alatt. Mi jöhet még,hehe...

2009. jún. 17. 09:37
Nem, én az a kategória voltam, aki nagyon szeretett volna férjhez menni. Szerencsére ehhez megtaláltam a páromat.
2009. jún. 17. 09:35
Régen féltem volna, mert talán éreztem, nem a nekem megfelelő társsal kötöttem volna magam szó szerint gúzsba. Most nem féltem, bár így másfél hét után nem sokat tudok még a házasságról nyilatkozni. :))) Igazából olyan minden eddig, mint előtte. :)
2009. jún. 15. 20:32
Igen.
55. Sirga
2009. jún. 15. 17:25
Nem féltem. 17 éve vagyunk házasok...
2009. jún. 15. 17:13

nem féltem.

18 éve vunk együtt ill ennyi ideje élünk együtt.

ebből 2 év házasságban - ugyan olyan mint mikor csak együtt éltünk...

max a nevem elé került a nevéből egy rész...

53. klenca
2009. jún. 15. 17:11
Hát most már igen...
52. Ani2 (válaszként erre: 49. - Nagyir)
2009. jún. 11. 21:47

Köszönöm!


Én sem leszek "né" , nem is akartam. Kötőjeles leszek :-) Bár én meghagytam volna a nevemet, de a párom szeretné, h vmilyen formába fölvegyem!

51. Ani2 (válaszként erre: 46. - Kenza23)
2009. jún. 11. 21:45
Köszönöm! :-) Okés mindenről beszámolok!
50. emelint (válaszként erre: 49. - Nagyir)
2009. jún. 11. 18:06
"Né" én se lennék,és nem is leszek.Én csak a családnevét szándékozom felvenni: Fekete Ágnes. Szerintem nem is hangzik rosszul, de "né" soha nem lennék, inkább akkor férjhez sem megyek,nekem ez olyan mintha a tulajdona lennék...Szóval csak egyszerűen... né nélkül:)
49. Nagyir (válaszként erre: 44. - Ani2)
2009. jún. 11. 17:42

Sok boldogságot kívánok nektek! Az egyik ismerősöm is július 4-én megy férjhez, éppen tíz éve ismerkedtek meg, öt éve élnek együtt. :)


A címben feltett kérdésre: Nem félek tőle, de valószínűleg sose fogok férjhez menni, hacsak a párom máshogy nem határoz. :D Nem is vágyom rá, hogy "né" legyek, mert valószínű a saját nevemet tartanám meg akkor is.

48. Kenza23 (válaszként erre: 41. - Lucusmanó)
2009. jún. 11. 17:42

jó volt olvasni a soraidat:) köszönöm Neked. Remélem hamarosan én is babázok. Gyereket inkább szeretnék:)Örülök, hogy jól választottál és már megszületett a szerelmetek gyümölcse.Követendő példa:

)

47. Kenza23 (válaszként erre: 42. - Myrthil)
2009. jún. 11. 17:39
Remélem nálunk is így lesz. Vágyom Rá meg nem is. Valszeg olyan gyorsan fog történni minden, hogy nem fogom észrevenni:) mint a dominók, történnek a lépések egymás után. sok boldogságot Nektek is:)
46. Kenza23 (válaszként erre: 44. - Ani2)
2009. jún. 11. 17:36
Sok boldogságot kívánok Nektek:)Kérlek majd írj beszámolót az esküvődről:))
2009. jún. 11. 11:45
kicsit
44. Ani2
2009. jún. 11. 11:31

Szia!


Nekem júl.4-én lesz az esküvőm. 6 éve, 4 éve együtt élünk abból 2 éve a saját házunkban! nálunk nem volt lánykérés, 1-2× beszéltünk erről a témáról ( bár én nagyon vágytam már rá)és egyszer csak úgy döntöttünk összeházasodunk. 3 hete döntöttük el és júl.4-én esküvő :-) Már mindent lebonyolítottam, és már nagyon várom!!! Én már alig várom h a páromat férjemnek szólíthassam :-)

2009. jún. 11. 09:56
nem, soha:)
42. Myrthil (válaszként erre: 1. - Kenza23)
2009. jún. 11. 09:11

Szia!


Én a lánykéréssel voltam így! Titkon vágytam rá, de a párom még nem állt rá készen.

Már teljesen lemondtam róla, csak élveztem, hogy együtt vagyunk, amikor előhozta a témát. Csütörtökön mondta, hogy szeretné megkérni a kezem, szombaton már a gyűrűket is megrendeltük. Olyan gyors volt minden!

Másfél hónappal később volt az eljegyzés. Nagyon féltem, pánikoltam, hogy mi van, ha hibát követek el? Pedig csak egy eljegyzés volt!!!

De amint mindennek vége volt, és kettesben maradtunk, sírtam a boldogságtól.


A lagzi előtt nem fogom ezt érezni. Lassan 5 éve vagyunk együtt, és még egy bő év múlvára tervezzük. De én már most hozzá mennék. Nem tökéletes ő sem, ahogy én sem vagyok ez, de szeretem úgy ahogy van, minden hibájával együtt, és tudom, bármire képes lennék érte. A legszebb érzés pedig az, hogy tudom, fordítva is így van ez.

2009. jún. 10. 23:49

Nem kell aggódni a házasság miatt, de mindent megváltoztat (nálam legalábbis).

Eleinte nem tulajdonítottam neki semmi fontosságot, 7 év "járás", abból 6 év együttélés után rábólintottam, hogy akkor legyen. Két hónap alatt leszerveztem, semmit sem aggódtam.


A nagy napon nálam volt senki boldogabb, holott előtte este úgy összevesztünk, hogy én nem akartam már az egészet...


Valahogy a ruha, ő, az igenek és minden olyan rózsaszín fátyolt tettek az amúgy racionális fejemre, hogy teljesen belerészegültem, és tinédzser szerelemmel vetettem magam a férjem karjaiba. A föld fölött lebegtem újra, amit soha nem hittem volna...


Ez volt egy éve, és most dédelgetem a három hónapos csöppségemet...


Hajrá, ne aggódj!

:-)

2009. jún. 10. 23:46
most mennem kell, köszönök mindent. Jó éjt, és minden hozzászólást köszönök. Értékes volt számomra mind,egytől egyig. Ha egyszer férjhez megyek, tuti csinálok itt blogot:))))) Jó éjt fórumozók:)
39. Kenza23 (válaszként erre: 18. - Emelint)
2009. jún. 10. 23:45
köszönöm a tanácsodat:) ami nem megy,azt tény, hogy nem szabad erőlteteni:)
2009. jún. 10. 23:45

okés, majd igyekszem!

jó éjt!

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook