Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » TB-s stimuláció ma Magyarországon, ha van már TB-s stimuból fagyasztott embrió? fórum

TB-s stimuláció ma Magyarországon, ha van már TB-s stimuból fagyasztott embrió? (tudásbázis kérdés)


2022. aug. 2. 15:16
Megkerdezhetem, h milyen vizsgalatot javasoltak a megtapadasi problemara? En is 42 leszek, es nalam is ez a problema..
2022. aug. 2. 15:15
Szia, Nem tudom, h erre konkretan van-e lehetoseg, mert nalunk fagyasztasra nem kerult sor, de javaslom h kerdezz ra a BMC-be. Nagyon rendesek.
2022. júl. 28. 02:19

Augusztusban töltöm a 42-t. Van pár tárolt fagyasztott embriónk, nem tudjuk, mennyire életépesek. TB-s simulációból fagyasztották őket, EESZT-ben is benne van, TB-s finanszírozások között is látszik.


Sajnos legkorábban januárban tudunk visszamenni értük, plusz szeretnék még addig pár kivizsgálást, mert nálam egyérelműen megtapadási probléma van, aminek nincs meg az oka.


Arra gondoltam, jó lenne addig még időn ősszel még egy stimu, mert idencsak benne járok a korban, a sejtek minőságe hónapról hónapra romlik. :( Tudtok esetleg olyan intézményt, ahol ezt a mai szabályozási környezetben vállalják? Eddig 2 helyen mondták, hogy ezt így az új szabályozási környezetben TB-re nem lehet, magán meg ugye nincs Magyarországon.


Tudtok esetleg olyan intézményt, amelyik lazábban kezeli ezeket a szabályokat?

Köszi szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook