Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Taszítás vs. belehabarodás fórum

Taszítás vs. belehabarodás (beszélgetős fórum)


16. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Lanadelqueen27)
2015. aug. 13. 19:23
Még nem is találkoztatok, de te már lejátszottad magadban, milyen rossz lesz majd utána, ha ő bírna veled sem párkapcsolatot. :) Lehet, hogy nem is fog tetszeni személyesen, de ha kölcsönös lesz a vonzódás, és akarjátok egymást, meg fogjátok oldani. Ha te vagy ő nem akarja, akkor meg úgysincs miről beszélni.
15. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Lanadelqueen27)
2015. aug. 13. 12:27

Ezt hogy érted, hogy aki válaszolhatna, az azért tenné, hogy magával tegyen jót? Van otthon valaki közös ismerős, de nem szeretnéd, hogy tudja, ha alakul valami? Vagy hogy?


Én a helyedben az egészet lazán venném. Nagyon sokszor lesz még az életedben olyan, hogy megkedvelsz valakit, találkozások során egyre jobban megkedveled és mégsem lehet köztetek semmi és ez szarul esik. Normális, hogy szarul esik, mert mindenki érző lény. De vigasztal valamilyen mértékben, hogy ha nem jön össze, annak oka van, és ha pedig kölcsönös a dolog, bizony összejön. Bele sem menni emiatt egy találkozóba vagy halogatni csak mert azt gondolod, hogy ezzel késleltetheted azt, hogy megkedveled, szerintem kicsit elhamarkodott dolog, úgy értem elhamarkodott azon aggódni, hogy mi lesz, ha belezúgsz... Még nem találkoztatok, szóval az is meglehet, hogy nem is lesz olyan hú de nagy durranás, vagy megmarad azon a szinten mint most és nem fogsz belehabarodni mert valami hiányzik. Nem? Minek aggódni előre? Meg amúgy miért ne lehetne akár kölcsönös az ő részéről is, ha nálad bejön a srác? Miért ne lehetne ezzel ő is ugyanígy?

14. c40efa00cc (válaszként erre: 10. - Lanadelqueen27)
2015. aug. 12. 22:14
Ne arra gondolj, hogy mi lesz később. Mert tényleg nem tudhatod.
13. Magnumpi (válaszként erre: 1. - Lanadelqueen27)
2015. aug. 12. 20:29
Kicsit a magányod is tol előre ebben a dologban. Picit többet érzel bele, mert vágysz már valakire. Valami ilyesmi is van benne. Vagy nem jól látom?
12. lanadelqueen27 (válaszként erre: 11. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 12. 20:21
:) ezt megjegyzem.
2015. aug. 12. 20:19
Élvezd elfogadással
2015. aug. 12. 20:18

Már megfogadtam amúgy, hogy nem írok ide, csak nincs, akit megkérdezzek erről, akit meg meg lehetne, az csak azért válaszolna, hogy magának tegyen jót. :S

Szóval nem, nyilván nem alakult ki szerelem. KEDVELJÜK egymást, és azt, hogy mélyülni fognak a dolgok, nem úgy értettem, hogy halálosan fülig szerelmessé válok, hanem hogy még jobban fogom kedvelni, és ha nem lehet semmi, akkor elég rossz lenne eltávolodni egymástól. Ezért kérdeztem, mi lenne a jobb, mert szeretném is élvezni ezt az időszakot, de közben meg erre is gondolok.

2015. aug. 12. 20:01
Aha...akkor ha pillanatnyi akkor miért aggódsz ? :)
2015. aug. 12. 19:57

Belehabarodni = pillanatnyi fellángolás.

" NEM vagyok szerelmes. Ő sem. KEDVELJÜK egymást. :)"

Kérdés??

2015. aug. 12. 19:46
belehabarodni = beleszeretni (jővő, vagy feltételes idejű kifejezés)
6. Hesztia. (válaszként erre: 3. - Lanadelqueen27)
2015. aug. 12. 19:45

Te kérdezted hogy Belehabarodni v. Taszítani..

Az én szótáramban a belehabarodas szerelmet jelent..akkor nem jól tetted fel a kérdést és nem felháborodni kell szerintem.

5. lanadelqueen27 (válaszként erre: 4. - 0c7adf8ee7)
2015. aug. 12. 19:30
Igen, ezt könnyű mondani, ha az ember tudja, hogy végig országon belül marad. De az előző válaszolónak igaza van, nem aggódom, majd jön, ami jön, addig is élvezem. :)
2015. aug. 12. 19:28
Nem kifogást keresni, hanem megoldást.
3. lanadelqueen27 (válaszként erre: 2. - Hesztia.)
2015. aug. 12. 19:21
Akkor most tisztázom: NEM vagyok szerelmes. Ő sem. KEDVELJÜK egymást. :)
2015. aug. 12. 19:18

Ez csak vágy...a szerelemhez még nagyon messze vagy...

Ha jól érzed Vele magad hagyd hogy történjenek az események,ne gondolj bele többet mint ami és érezd jól magad...

A többi pedig még a jövő titka..

2015. aug. 12. 19:11
Dilemmás helyzetbe kerültem. Van egy fiú, akivel már beszélünk egy ideje, és mindketten nagyon kedveljük egymást, szinte egész nap beszélünk, és azt veszem észre, hogy alig várom, hogy írjon. A beszélgetés közöttünk nem igazán baráti, illetve kitérünk olyan témákra is, amik barátok között nem "hangzanak" el, bár igaz, még nem találkoztunk, tekintve, hogy külföldön vagyok. Viszont mikor hazamegyek, szeretnék vele, ám nem valószínű, hogy össze fog jönni, mert nem abba a városba megyünk, hanem egy tőle több 100 km-re lévőre, és ő megosztotta velem, hogy párkapcsolatot is 2 hétig bírt. Tényleg nagyon kedvelem, és félek, hogyha ez így folytatódik és nem jön össze, akkor még mélyebbre fognak süppedni a dolgok. Taszítsam el (de hogyan), vagy beszéljünk? Mert rendben, egyszer találkoznánk, de utána nem menne, mert nem tudnánk majdnem minden nap annyit utazni, és télen én hosszú hónapokra jövök vissza. :/

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook