Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Taste it márkáról mi a véleményed? fórum

Taste it márkáról mi a véleményed? (beszélgetős fórum)

14. hamyka (válaszként erre: 12. - Hamyka)
2013. márc. 12. 01:35

kicsit rosszul írtam ezt :


ami 4-5 száz ft-ért kapható a coopban az nem a coop saját terméke, tényleg vicc hogy annyiért elmerik adni, inkább a jobbat adnák annyiért az az 400 ft-ért :D


a drágább konzerv jobb de kinek van arra pénze ??

13. hamyka (válaszként erre: 11. - Adlene)
2013. márc. 12. 00:03
attól függ hol veszed, na te honnan vásárolsz ha a penys sem jó neked ?
12. hamyka (válaszként erre: 9. - Adlene)
2013. márc. 12. 00:02

Coop konzervből is ki foghatsz jót ha mázlid van én rosszat fogtam ki belőle, persze attól meg ettem csak túl fűszeres volt!!


coopból az a másik fajta a jó 4-5 száz ft-ért ha még létezik, mert jobban a drágát nyomják sajnos :(


múltkor nagyon jól jártam az Aldis sárgaborsóval, nem konzerves hanem főzni való az nagyon megérte, másfélkiló sárgaborsó volt 300 ft most már drágább, akkor bevettem belőle 100500 gramot :D most lenne vagy 40 ezer ft én megúsztam olyan 20-22 ezrekből :D

11. Adlene (válaszként erre: 10. - Hamyka)
2013. márc. 12. 00:01

Nem igazán értelek.

Vagy felhúztad magad a javított röhejen?

Te írtad,hogy rossz a Coop,nem?:)

10. hamyka (válaszként erre: 8. - Adlene)
2013. márc. 11. 23:56
akor te hol vásárolsz? Meki? ktc?
2013. márc. 11. 23:56

Konzervben nem vagyok otthon,de most már tudom,hogy Coop márkájút ne vegyek.:)

Számolj be majd a többiről is,amit kóstolsz.:)

2013. márc. 11. 23:54
Helyesen röhej.
7. hamyka (válaszként erre: 6. - Acuko)
2013. márc. 11. 23:46

hmm, mindenki ahogy érzi :D


tán csalódtál már a pennys termékben? szerintem jó, na a coop konzerv az valami förtelem a saját márkás cuccuk, volt olyan hogy káposzta uszott a paprikában, túl volt fűszerezve, és még vsn pofájuk azt reklámozni hogy jót jó áron :(


400 ft 400 gramos konzerv röhely....... 20 kg konzerv 20 ezer ft szal uff :(


pennybe 20 kg konzerv olcsóbb és jó, pennys konzerve kéne azt ráírni hogy jót jó áron!!


ide helybe csak a drága jön sajnos :(


és aztán csodálkozik ha nincs forgalma!! ohát kérem szépen van itt coop ( ahogy az elébb is mondtam) meg péksarok,meg maszek Mary boltja vagy mi a neve, volt itt cba az is coop lett röhely :D meg van rozmaring, és ennyi a bolt itt :D már ami élelmiszer volt, van itt zöldséges is 1 pár, coop ban is van vicc :D múltkor láttam krumplit összerohadva, nem vettem meg!! persze hogy nem veszik az emberek, oylan csóróság van, és majd még milyen lesz!!


télen nem szabad venni:


-krumplit ( csak is szeptemberben)


-zsírt sem szabad venni mert 1000-1200 ft kiloja ( csak nyáron szabad megvenni :D )


étolajból a Iskont 400 ft felett nem szabad megvenni, 360-400 ft-nál nem ér többet!!!!

6. acuko (válaszként erre: 5. - Hamyka)
2013. márc. 11. 23:37
Hát, azért a konzerven kivül sok mindent lehet kapni, venni és enni. A kozerv lenne az utolsó, amit megvennék. Legyen az bármilyen is.
5. hamyka (válaszként erre: 4. - Acuko)
2013. márc. 11. 23:33

Penny market saját márkáju élelmiszere :D


ennyi erővel mondhatnád azt is hogy ne vegyél semmit :D

2013. márc. 11. 23:29
Én azt sem tudom, mi az. Ilyenket nem veszek, ilyen konzerveket. Ki tudja, mi a fenét tesznek bele. Majd ha kitör a 3. világháború, és be kell spájzolni a kaját, na majd talán akkor begyűjtök, de addig biztosan nem.
2013. márc. 11. 23:26
meg kostoltam szerintem jó :)
2013. márc. 11. 22:09
Most a pacaljukat kostolom meg milyen lett, majd elmondom milyennek itélem én, és ha jó veszek belőle még
2013. márc. 11. 22:08

Sziasztok!!


Érdekelne a véleményetek a Taste it márkájú konzervről ti milyennek vélitek ?? esetleg tudjátok miből készül? :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook