Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A GAP márkáról mi a véleményetek? fórum

A GAP márkáról mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


2023. jan. 26. 21:48
Furcsa kapcsolatom van ezzel a márkával - vannak dolgok, amelyek nagyon jók, mások viszont olyanok, hogy az első mosás után használhatatlanná váltak((
12. Soufflet (válaszként erre: 11. - Kannanana)
2022. jún. 12. 11:31

Pedig ez a kozep. Nem is a legjobbol, vagy legmagasaban arazottbol, es nem haute couture :D

Ahogy megmutattak paran, a divatbzik,hogy milyen a szovet minoseg valtozas az utobbi par evben (amikora pl. a tehetosek otthon vasalnak, es elbocsatottak a bejaronot). Meg a messze-tavol egyetlen szabotol tudom, miket visznek javitasra.

Kicsit beolmott a gazdasag.

Mar nem mindenki vesz uj, draga inget.

11. kannanana (válaszként erre: 9. - Soufflet)
2022. jún. 11. 07:08
Nem mondtam, hogy közepes…
2022. jún. 10. 12:49

Amúgy az ár sajnos nem minden.


Télen vettem egy 50 ezres Fjallraven hátizsákot. Erre a napokban vettem észre, hogy az egyik oldalt lassan átfog szakadni az anyag annyira koptatja, hogy a válltáskámmal vagy tudom is én mivel súrlódik. Amiben a poén, hogy nem is tűnt fel, hogy súrlódna.

9. Soufflet (válaszként erre: 8. - Kannanana)
2022. jún. 10. 11:28
En mar agyonmostam oket, es nem fakultak, nem deformalodtak. Meg a vaszon cipok sem. A kabatokat alig kell vasalni mosas utan, es ha hanyagul ledobom, nem lesz belole kapcarony. Ha valakinek es a kozepes, en nem hiszem el, hogy elso osztalyuban jar. Mert az elso osztalyu olyan, hogy majd mas vasal helyettem napi 3 valtasnal.
2022. jún. 10. 07:28

Minőségi, de nem a legolcsóbb

Régen “menő” volt, szerintem nem rossz

7. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 00:21
Közepes minőség, közepes áron. Általában, legtöbbször, azt kapunk, amiért fizetünk.
6. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 00:10
Nekem vannak GAP cuccaim, es eleg jo minoseguek. Ha tetszik,vedd meg!
2022. jún. 9. 23:58
Nekem egy piros ballonkabátom van.
4. timycat (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 23:05
Nem tudom, manapság ritkán látni. Pedig jó minőség volt, tűrhető áron.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Timycat)
2022. jún. 9. 22:46

Ma már nem?


Annyira nincs gáz ára és kicsit más lenne, mint a sok tömeg cucc amiket kapni lehet.

2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 22:42
Régen menő márka volt. Férjemnek volt pár GAP piké pólója. Jó minőség volt
2022. jún. 9. 22:39
Kinéztem egy ilyen pólót, de alig hallani erről a márkáról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook