Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tartozás fórum

Tartozás (beszélgetős fórum)

2012. okt. 26. 11:51

Már 8 hónapja vitázok velük.....

A biztosító elkérte az összes leleteit,amit a háziorvos 1 vastag borítékban ideadott,és feladtam a biztosító részére.

Erre belekötöttek,hogy még+-ban adjak mit tudom én milyen leletről szóló papírt-apukám háziorvos meg velem kiabált,hogy ő már mindent kiadott,hagyjam már békén....

2012. okt. 25. 21:19
Hát sajnos ilyenek ezek a biztosítók. De így tényleg ne hagyd magad, mert nem lenne szabad kötözködniük!
4. revi11 (válaszként erre: 3. - Vancsa1977)
2012. okt. 25. 20:44
Ne hagyd magad,nálunk is így volt,de anyukámnak volt biztosítása,így nem kellett kifizetnünk a tartozást.
3. Vancsa1977 (válaszként erre: 2. - Mili25)
2012. okt. 25. 20:33

Köszi a választ.

Természetes úton halt meg-szívinfarktust kapott álmában-Tudtommal minden hitelfelvételkor bebiztosítja 1 bank magát ilyen esetekre.De nálunk a biztosító(pedig a boncolási jegyzőkönyv szerint természetes úton halt meg,és minden betegégéről a papírokat el lett küldve),de a biztosító mindenbe belekötötött..

2012. okt. 25. 18:49

Ha kötött apukád biztosítást a hitel felvételekor, és a halálának körülményei nem tartoznak a biztosító által kizáró okok közé (pl. ittas volt mikor meghalt, vagy volt valamilyen halálos betegsége, de ezeket az okokat az apró betűs részben el lehet olvasni feltéve, ha megtalálod a szerződést), akkor van esély arra, hogy kifizetik.

A bank nem biztos, hogy mondja magától, hogy van biztosítás rá. Úgyhogy próbáljátok megkeresni a hitel szerződéseket és a hozzá kötött biztosítást. Sok szerencsét!

2012. okt. 25. 18:02
Köteles-e a biztosító fizetni?Mert apukám tartozást halmozott fel,még életében az egyik banknál,és kifizeti-e a bank????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook