Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társasági élet fórum

Társasági élet (beszélgetős fórum)


2010. jan. 31. 21:40

hát, ha a páromat ki lehetne cibálni otthonról, akkor járnánk :)

Az exemmel (10 évig voltunk együtt) külön- külön, és együtt is mentünk minden héten min. 1x. Nyaralni évente min. 1x voltunk.

A mostani páromat örülök, ha az ajtón kívülre ki tudom csalogatni, ha szabadidőnk van :) Én meg egyedül, nélküle nem megyek. Nem azért, mert nem enged, csak így nincs kedvem. Így is keveset tudunk 1ütt lenni, így vele töltöm azt az időt is.

2010. jan. 31. 21:38

Mostanában már el is járunk ide-oda, de régebben sehova nem mentünk.

Külön-külön jártunk el a barátainkkal.

2010. jan. 31. 21:37
Mi nem járunk el se együtt, se külön. Max. szökőévente egyszer.
2010. jan. 31. 21:35
Mi kettesben is eljárunk,meg baráti társasággal is,és néha külön-külön is.Szerintem így normális.A munkától és az időnktől függ,hogy mikor.De azért 4-5 alkalom havonta ,de néha több is.
2010. jan. 31. 21:34
mivel mi nagyon keveset találkozunk, ezért igen, külön is. Többnyire én, mert ő dolgozik állandóan.
2010. jan. 31. 21:30
Komoly párkapcsolatban élőket kérdezek, hogy nektek milyen a társasági életetek? Milyen gyakran jártok el együtt szórakozni vagy kikapcsolódni vagy kirándulni vagy egyéb, és ha eljártok, akkor csak kettesben, vagy még kikkel? Szoktatok eljárni külön - külön is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook