Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok folyamatos viselésű kontaktlencséről? Megéri? Jó? Ehhez kell ápolófolyadék? fórum

Tapasztalatok folyamatos viselésű kontaktlencséről? Megéri? Jó? Ehhez kell ápolófolyadék? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 16. 22:59
Én is 30 napos air optix aqua-t használok, nagyon szeretem, viszont én igyekszem betartani a 30 napot. Gyakran 14-16 órát is bent van, így nem akarom már túlhordani. Solo care vagy opti-free folyadékot használok hozzá. Nagyon tudom javasolni a lencsét, csak figyelni kell a higiéniára, különben nagyon kényelmes viselet.
2011. márc. 16. 20:04

köszi a válaszokat, hasznosak voltak.

azt hiszem kipróbálom majd, persze kiveszem, nem célom 30 napig hordani, csak mégis könnyebb, hogy nem fontos minden este-reggel ki-be rakosgatni.

főleg hasznos, hogy látom majd a tv-t este is, nem csak totózok, hogy mi lehet ott :)))

a rossmannos folyadékot is kipróbálom, ha nem válik be, max majd nem veszek még egyszer.


köszi :)

1. Szilvamama (válaszként erre: 8. - Moncianya)
2011. márc. 16. 19:19
Nekem bevált a Rossmann saját márkás ápolófolyadék, amióta megjelent ezt használom. Egyébként én is havi lencsét hordok, Avairát, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szilikon-hidrogél, fényévekkel jobb, mint a régi J&J volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook