Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok a Zoloft antidepresszánsról és kiegészítő, alternatív megoldások fórum

Tapasztalatok a Zoloft antidepresszánsról és kiegészítő, alternatív megoldások (beszélgetős fórum)


16. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Angyalszárny28)
2012. júl. 25. 13:56

A Zlft olyan, mint a törött lábnak a mankó...

Segít a nehéz időszakot átvészelni.

És ha az ember lánya ezt túlélte, akkor lassan le lehet róla állni. Természetesen közben minden lehetőséget, eszközt meg kell ragadni ahhoz, hogy meg tudja oldani, túl tudja élni a nehéz helyzetet. Itt a méztől kezdve a csokoládén át a napozásig, az illat-fényterápián át mindenre gondolok.

15. tavasz007 (válaszként erre: 10. - A6d5a14c21)
2012. júl. 25. 13:34
Moksa-t sokan nem tartjak jonak, mert sok viragkeverek van benne.Viragesszenciakbol max 7-9 szabad eccerrre szedni. Persze, aki feltalalta a Moksat, az nem ezt mondja.
14. angyalszárny28 (válaszként erre: 13. - F826024eea)
2012. júl. 25. 09:55
Kedves vagy, köszönöm. Én is bízom benne :)
13. f826024eea (válaszként erre: 8. - Angyalszárny28)
2012. júl. 25. 09:51
Zoloftot nem szedtem. A legutóbbi, amit szedtem, az az Aurorix volt, de már elhagytam, és minden rendben! Remélem Neked is sikerül ebből kimásznod igen gyorsan!
12. dovima (válaszként erre: 7. - Angyalszárny28)
2012. júl. 25. 09:51
nekem nem volt olyan nagyon sulyos a tünetem állítólag,nem is szeretném de időközönként mikor érzem a feszkót és a szédülést megyek a kineziológusomhoz,sőt ha ugy van telefonon felhívom már az segít.a bach virágterápiával kapcsolatban van itt nálunk egy nő aki ezzel foglalkozik és aki hozzá jár nagyon áldja,sőt az unokahugom ezzel tette le az erős nyugtatókat pedig évekig ezzekkel tömték és a 2 együtt csodákra volt képes,mert ő volt az aki csak otthon ült és sajnálta magát,ehez képest most angliába dolgozik és iméd élni :)
2012. júl. 25. 09:46
Ja és igen, a lényeg lemaradt: egyedül ebből kimászni NEM lehet. Kérj segítséget, ismerkedj meg a kineziológiával, amiről már az előttem szólók is írtak. Érdemes egy-két lazító gyakorlatot megtanulni amit alkalmazhatsz ha rohamod van.
2012. júl. 25. 09:45

Szia!


Nekem kéne antidepit szednem, fel is írta szépen az orvos Én mégsem merem beszedni, ezért kezdtem el más megoldások után kutatni. Mivel rengeteg rossz mellékhatásáról hallottam az antidepresszánsoknak (öngyilkossági hajlam felerősítése... Nekem voltak öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim elég komolyan, csak a megvalósításig nem jutottam el ) ezért sem merem beszedni amit az orvos adott.


Viszont!Ami Nekem nagyon bevált az az Orbáncfű kapszula ( próbáltam a teát is és a cseppeket is amit vízben kell oldani, de azok nem sokat értek, gondolom nem olyan nagy a koncentrációjuk ). Amerikában pl teljesen elterjedt és orvosok ajánlják a betegeknek a szedését, tehát nem egy humbug dolog. Szerintem érdemes megpróbálni, Nekem ez volt az utolsó mentsváram, próbáltam Én már előtte mindent ami létezik, még a Moksa elixírt is, de az olyannyira felerősítette a tüneteimet ( mondták, hogy így hat, hogy először rosszabb lesz, aztán kezdek javulni, de egyszerűen annyira borzalmasan rosszul lettem, hogy talán sose jártam még meg olyan mélységeket azelőtt ) hogy azt képtelen voltam végig szedni...

9. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Angyalszárny28)
2012. júl. 25. 09:45

Szia!

Én mellékhatásról nem tudok beszélni, mert nem "álltam rá", ugyanis amikor be kellett volna vegyem, akkor rám jött a bőgés.

Az ex párom anyukája viszont gondozónő volt a pszichiátrián, de sokkal több pszichés problémával küzdött, mint a betegei. Ő volt, hogy Zoloft-ot szedett, volt hogy egyéb gyógyszert/gyógyszereket, amit éppen a főnöke felírt.

Aztán amit láttam rajta, hogy teljesen lelassult. Értem ezalatt, hogy gondolkodásmódban, reakcióképességben, és szó szerint kihagyott az agya egyes dolgokat, kitörései voltak.

Majd kapott olyan bogyót, ami üti ezt. Tehát laikus véleményem szerint ha nem szedett volna semmit, ugyanitt tartott volna, avagy jobban érezte volna magát.

8. angyalszárny28 (válaszként erre: 6. - F826024eea)
2012. júl. 25. 09:44
Közöttük volt a fórum címében szereplő is? Azóta is szedned kell?
7. angyalszárny28 (válaszként erre: 4. - Dovima)
2012. júl. 25. 09:43
:) Én most vagyok túl a második oldáson. Az első kb. 3 évvel ezelőtt volt, akkor nagyon sokat segített egy hosszú ideje tartó és fájdalmas véget érő kapcsolat feldolgozásában. Most komplexebb a probléma, így valószínű, hogy több alkalomra lesz szükség, kiegészítve a Bach virágterápiával.
2012. júl. 25. 09:43

Életem egyik legrosszabb időszaka volt az, amikor gyógyszerre kényszerültem. A dolgok csak súlyosbodtak az első 3 hétben az első gyógyszernél, teljesen kifordultam magamból. Pánikrohamom is lett a Móricz Zsigmond tér kellős közepén, munkába indulva, és nem tudtam segítséget kérni. A szívem majd' megállt, és csak 19 voltam akkor. Akkoriban még az öngyilkosság gondolata is olyan közelinek, elérhetőnek, kivitelezhetőnek tűnt. Amikor letelt már 2 hónap is, semmi változást nem tapasztaltam, sőt. Lecseréltük másikra. Újra jöttek az első hetek, amikor áttértem az újra, ismét minden borzalmas volt. Suli+munka esetében kicsit kellemetlen időszak volt.


Őszintén szólva, nagyon nem tetszik ez a gyógyszeres kezelés, mert nincs sok alapja annak, melyiket is írja fel az orvos, csak rábök egyre. Esetemben 3 közül ÉN választhattam melyiket próbálom ki először mert hát "úgyis csak a 3-4 gyógyszer válik csak be". Éljen az egészségügy!

5. angyalszárny28 (válaszként erre: 2. - F3000dc5ef)
2012. júl. 25. 09:40

Én úgy gondolom, aki már került olyan állapotba, hogy szüksége volt ilyen gyógyszerre, azt nem érdeklik az ilyen könyvek. Aki egészséges, az mindig könnyen ad tanácsot a betegnek, de éreznünk kellene azt, amit a másik, hogy megértsük.

Köszönöm a könyvajánlót, de nem élek vele.

2012. júl. 25. 09:39
kineziológiát akartam írni bocsi
3. dovima (válaszként erre: 1. - Angyalszárny28)
2012. júl. 25. 09:38
nekem a kinezikógia nagyon sokat segített.
2012. júl. 25. 09:34

Én ellenzem, de tiszteletben tartom a kérésed, és esküszöm ez az egyetlen hsz-em.


Csak egy könyv.Olvasd el.


John Virapen Mellékhatás: halál

2012. júl. 25. 09:30

Sziasztok!


Úgy láttam, ilyen fórum még nincs és szeretném, ha megosztanánk egymással a tapasztalatainkat. Kérem, hogy az antidepresszánst ellenzők kerüljék a fórumot. Úgy gondolom, senki nem jókedvéből szed ilyen gyógyszert, hanem azért, mert szüksége van rá.


Emellett kíváncsi vagyok arra is, hogy kinek milyen alternatív gyógymóddal, módszerrel kapcsolatban van tapasztalata (Bach virágterápia, kineziológia, agykontroll, meditáció, jóga stb).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook