Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tankoljon a Mobil Petrolnál, avagy akkor is tele tankoljuk az autóját, ha nem kéri... fórum

Tankoljon a Mobil Petrolnál, avagy akkor is tele tankoljuk az autóját, ha nem kéri... (beszélgetős fórum)

2009. nov. 21. 21:55

de én azt hallottam,hogy ha a kutas túl tankólja az autódat,akkor nem kell kifizetned,csak azt,amit ténylegesen te kértél....

tud valamit erről valaki???????????

10. 6c5f346e46 (válaszként erre: 9. - Wienermelange)
2009. nov. 21. 21:53
cseppet.......
9. wienermelange (válaszként erre: 7. - 6c5f346e46)
2009. nov. 21. 21:16
Mindenesetre felháborító.
2009. nov. 21. 20:58
na mindegy,ezt is megtanultuk....drága lecke volt..:(
7. 6c5f346e46 (válaszként erre: 6. - Wienermelange)
2009. nov. 21. 20:57
én már lassan 5 éve autózom,még nem tankoltam egyszer sem,én iszonyodom,hogy meg kellene fognom az a pisztolyt...valamiért nem...de az a lényeg,hogy még egyszer sem jártam így...és általában meg is szoktam várni amig végeznek,vagy pedig odaadom a kutasnak a pénzt,mert a babát nem szeretem egyedül hagyni a kocsiban....
2009. nov. 21. 15:54
Nincs az a benzinkutas aki nekem tankol. Nem vagyok se vak, se béna. Különb dolgokat is csináltam már, mint a tankolás. Ha nem hiszi, járjon utánna, de az autómtól rohamléptekben távolodjon.
5. 6c5f346e46 (válaszként erre: 4. - Maly)
2009. nov. 21. 15:42

akkor azt mondom,hogy talán tényleg elértette...de így..zsebre ment az egész...de az ő pénztárcája bánta,mert nem fizettem ki...a párom megjött,azt mondja,várjon csak a pénzére...van annyi pénzem,ki tudnám fizetni,de hagyom,hogy főjenek egy kicsit a saját levükben...rohadékok,ezt megteszik egy ismerőssel,akkor mi van az idegennel?????

a tulaj nő egy pénzéhes dög,úgy fogja páros lábbal kirúgni a csávókámat,mint a macskát sz.rni a rétre...hihihi...hahaha..:)))

4. maly
2009. nov. 21. 13:24

HÁt ez tényleg komoly....

Ez a másik véglete annak,amikor tankolnak a kutasok,és valahogy megzsugázzák,és nem annyit tankol,mint amennyit fizetsz!

Ez a másik véglet!

És ha nem kérdezett volna vissza.....

2009. nov. 21. 13:21
Én még soha nem jártam így, de mindig megvárom míg megtankol mert ettől félek, hogy így járok mint te.
2009. nov. 21. 13:19
ja,és még csak annyit tennék hozzá,hogyha el is értette,hogy mennyit mondtam,ami lehetetlen,mert vissza kérdezett,akkor is nem volt neki gyanús,hogy 10 000ft értékű benzin nem megy bele egy 40 literes tankba????suzukival voltam,nem Ifával...de javára mondom a szimpatikus fiatalembernek,hogy legalább megpróbálta.....6800 ft fölött egy kicsivel állt meg,de szerintem még két lityit belenged és tele lett volna a tankom...úgyhogy max 7500ftnyit tudott volna bele tenni,10000ftért már az autó alatt is lett volna jócskán,nem tudom mit gondolt,hogy be készítettem a marmon kannát a csomagtartóba,csak neki nem szóltam????
2009. nov. 21. 13:04

mostanában elég keveset használom az autómat,úgyhogy tankolni is kis összegért szerettem volna....

beállok a kútra,jön a kutas gyerek,megkérdi mennyiért szeretnék tankolni?...hogy mennyiért szeretnék,azt nem mondtam,csak,hogy mennyiért tudok!

-ezresért,mondom neki

mire ő megismétli,-ezresért?

mondom neki érthetően vissza,hogy -ezresért!

jó,hangzik a válasz....

és ezzel be megyek a shopba...várom,hogy fizethessek...még mindig tankol,és még mindig....mondom ez gyanús nekem,meg kérdem már,hogy mért tart ennyi ideig azt a 3 liter benzint bele önteni a tankba.....akkorra már a gyereknek is gyanús volt a pult mögött,mert sokszor szoktam odajárni hozzájuk,de általában kis összegűek a tankolások,2000ft max...megkérdezte,hogy mennyit mondtam a gyereknek,mert már 6800 ft felett jár...kiordibált neki,hogy álljon már meg,mert túl tankolt...és egy széles mosollyal az arcán közli velem,hogy 6800 valamennyi ft lesz...

na elmész ám valahova...közöltem vele,hogy ennyit nem akartam és nem is tudok rá szánni,hisz nekem elég szűkös a költségvetés,

-akkor most mi lesz?...kérdezem,és ekkor még nyugodt vagyok...

na ekkor jön a hideg zuhany,még nekik áll feljebb,hogy a tankolást ki kell fizetni!!!!!...

na nekem sem kellett több,félre tettem a jó modort amit anyukám az évek alatt a kemény fejembe belevert és elővettem a nagyobbik pofámat,ami már cseppet sem volt olyan bűbájos....kiordítoztam magam,hogy miket mondtam,azt nem részletezném,mert nem tűrné a nyomdafesték,rájuk vágtam az ajtót és eljöttem...felhívtam a páromat,mondta,majd ha haza jön,majd ő lemegy... a sors különös fintora,hogy a kutas gyerek a párom volt kollégája...ismerjük is egymást meg minden....


mi ebből a tanulság...

tankolj magadnak vagy állj ott a kutas mellett,ameddig meg nem tankol...

már várom a párom mondókáját is..ugyan ez lesz,hogy miért nem tankolsz magadnak...


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook