Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Találtam egy kb. 2 hetes kiscicát, mivel etessem, hogyan gondozzam? fórum

Találtam egy kb. 2 hetes kiscicát, mivel etessem, hogyan gondozzam? (tudásbázis kérdés)


1 2
20. moncus (válaszként erre: 19. - Pobe)
2007. máj. 5. 14:48
MACSKATÁPSZERT LEHET KAPNI ÁLLATKERESKEDÉSBEN, DE SZERINTEM A GYEREKTÁPSZER UGYANOLYAN JÓ.
19. pobe
2007. máj. 4. 20:36

Köszönöm a segítséget.

Kibéleltem egy dobozt meleg ruhákkal, betettem neki még egy szőrös állatkát is, hogy ne érezze magát egyedül. Plussz melegvizes palackot raktam alá.

Macskatápszert ajánlanak, de nem tudok honnan szerezni neki. Csak csecsemőtápszer van, az adtam neki.

2007. máj. 4. 13:32
mieink :)....
17. Marylu93 (válaszként erre: 15. - Pobe)
2007. máj. 4. 13:31
nincs anyacica? a milyeink is vinnyogtak anno... De ha nincs mama, akkor nagyon nehéz. Szerintem még melegíteni kell, mert ők nem tudják szabályozni. Meg elvileg a hasát mindig kell simogatni... fú nehéz dolog..... állatorvos?
16. moncus (válaszként erre: 15. - Pobe)
2007. máj. 4. 13:20
Be kell tenni egy kosárba, amit bélelj ki meleg ruhákkal, rongyokkal, ami tarja a hőt, nagyon melegre van szüksége, ha nincs ott az anyja.
15. pobe
2007. máj. 4. 13:15

valaki segítsen. Nem tudom mit tegyek egy 4 napos cicával.

Folyton sír és a szívem szakad meg.

Tápszerrel etetem és már kakilt is, de még mindig sír.

2007. máj. 3. 11:49
A cicus még él! Olyan hangja van.... !!! Nagyon pici! Állandóan a hugom ölében akar lenni és szopja a karját! szerintem azt hiszi, hogy az anyja:))))
2007. máj. 1. 23:55
a gyógyszertárban lehet kapni cicának való kimondott kis macska táplálásához való tápszert én 900,.ft-ért vettem de nagyon sokáig elég, ettől biztosan nem lessz beteg ,de ez nem elég minden etetés után törölgetni kell a végbelét,mig nem ingerli pisilésre,különben el pusztul sajna a cica .
12. monika1225 (válaszként erre: 8. - Ragyogás)
2007. máj. 1. 22:09
Szia! adom neki a szójás tápszert. iszogatja de nem sokat! Nem tudom milyen képről beszélsz, mert nincs felrakva kép de szerintem délelőtt teszek fel! Leginkább a hugom vette párt fogásba, azt mondja hogy van már kis pici foga, de nagyon pici, elfér a tenyerembe... és alig bír még a lábára állni! remélem meg marad!
2007. máj. 1. 20:10

Én bolti tejjel,gyógyszertári szőlőcukorral,neveltem már fel cicát,kutyust,nyuszit is.A nyuszik mamája belehalt

a fialásba,és 7 pici nyusziból,hatalmas nyulak lettek.Fürdettem őket,mert olyan mohón ettek,hogy ragadtak.Hajszárítóval szárítgattuk őket.

2007. máj. 1. 19:57
Nagyon édes pofa! Fogacskái már látszanak az ínyban? ő már nem annyira újszülött :) Csodaszép!
2007. máj. 1. 19:54
igen jó lesz neki.a kép alapján ő már nem kéthetes :)mágika tényleg jó indulatból irtam, és nem ellenkedésből. Sok sikert a cica felneveléséhez:)
2007. máj. 1. 19:54
igen jó lesz neki.a kép alapján ő már nem kéthetes :)mágika tényleg jó indulatból irtam, és nem ellenkedésből. Sok sikert a cica felneveléséhez:)
7. Mágika75 (válaszként erre: 5. - Ragyogás)
2007. máj. 1. 19:33

Nem akarok vitatkozni, de az állatorvos mondta...

A csöppnyi cicából egy óriás 7kg-s kandúr lett :-)

6. monika1225 (válaszként erre: 5. - Ragyogás)
2007. máj. 1. 19:32

szia köszi a választ

Nekem itthon most csak szojá tápszerem van itthon amit a tejallergiás fiam iszik , szerinted az jó neki?

2007. máj. 1. 19:29
sajna azért nem jó a bolti tej, pláne higítva, mert nincs benne tápanyag.sem ember sem állatnak nem szabad tehén tejet adni min. 1 éves koráig. Egyszerűen nem tudja megemészteni.
2007. máj. 1. 19:25
gyerek tápszerrel, tehéntejet nem szabad adni neki.inekcióstűvel tudod etetni, vagy pipettával,ha nincsolyan pici cuclid.2 óránként kell etetni.meleg szőrös takaró kell neki, alá melegvizes palack, mivel ő még kihül az anyja nélkül.Javaslom h holnap vidd állatorvoshoz, de ő is gyerektápszert fog javasolni, mivel állatokat is ezzel nevelnek.mi már kidobott újszülött kiskutyát és kiscicát is felneveltünk:)nagyon nehéz..mivel 24 órás felügyeletet igényel!!!remélem sikerül, szorítok nektek!
2007. máj. 1. 19:24

Jó neki a tej, de kb duplájára higítva vizzel. Tapasztalatból.

Nézessétek meg állatorvossal: a kiscicák nagyon érzékenyek, ritkán maradnak életben...

Ez is tapasztalat. Sajnos.

Kettőből egy maradt meg nálunk.

2007. máj. 1. 19:16
fiam hazahozott egy pici cicát, mert kidobta valaki, befogadtuk, mit csináljak vele hogy gondozzam?
2007. máj. 1. 19:15
Találtunk egy kb 2 hetes kiscicát, mivel etessem, hogy gondozzam?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook