Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kókuszpálmát hogyan gondozzam? fórum

Kókuszpálmát hogyan gondozzam? (tudásbázis kérdés)


7. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 5. - NOA)
2009. máj. 15. 19:59
és akkor télen visszaviszed a lakásba?erre kiváncsi leszek, majd megprobalom, de msot még fiatalka, majd jövőre
2009. máj. 15. 16:58
Kókuszpálmához nem tudok hozzá szólni! Viszont vetettem petúnia magot,már nőnek. Azt mondják most egyesével szét kellene ültetnem,mert ha sok van a ládában,nem lesz belőle virág! Tapasztalat?
5. NOA
2009. máj. 15. 15:21
Nehéz gondozni,mert lakásban megnyúlnak a levelei és erőtlenek lesznek.Nyáron ki szoktam ültetni a kertbe cserepestől besűllyesztem a földbe akkor megerősödik.Szerintem csak igy marad szép.
2009. máj. 15. 10:58
igen, olvastam már a google-ben rola, de ilyet nem nagyon találtam, hogy milyen tápanyag jo neki. már volt egyszer nekem ilyen kokuszpálmám, akkor kb 10évig élt, egyszer adtam neki substrall izét vagy hogy hivják, oszt meghalt... gondoltam van most valami pálma tápoldat vagy mi amit még fiatalon lehet neki szépen adagolni kéthetente...
2009. máj. 15. 01:04

Szerintem ha beírod a keresőbe megtudsz róla minden infót.

Nekem mindig tönkrement még eddig, valahogy nem szeretett. :))

2009. máj. 14. 22:49
hahooooooooooooo
2009. máj. 13. 12:04

Tegnap vettem egy kókuszpálmát, de nem tudom, hogy milyen tápanyagokat vegyek neki, hogy szép maradjon...locsolás meg ilyeneket tudom, ultetés is, de nem tudom, hogy milyen föld vagy tápanyaggal "etessem", hogy sokáig szép maradjon...

koszonom a segitséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook