Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szűz jegyű férfi és a szex! fórum

Szűz jegyű férfi és a szex! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jún. 29. 20:21

Az aszcendens fontosabb.

Egyébként az én párom is szűz.Nincsenek nagy igényeik és valóban meg kell várni,hogy kezdeményezzenek mert akkor aktívabbak.

De nagyon jó társak :) mindenben

31. beebor
2012. jún. 26. 23:08

Huu hát az (ikrek)-szűz párosítás tapasztalat alapján szörnyű!!! Az exem, apám... sorolhatnám. Küzdelem velük az élet!! :D

Sok türelem kell, mire végre belekezd valamibe, és persze mire döntéseket hoz, a hajamat tépem.. :D Ráadásul soha sem önmagukat mutatják, talán x idő után, mikor már nem fontos számukra a szerep játszás. A hűvösség a hétköznapokban nagyon megmutatkozik, összehasonlítva más jegy férfiaival, minden téren sokkal érzelem mentesebbek, és hűvösebbek. Hosszú távon számomra még unalmas is... de ez az én tapasztalatom.

30. K.andyka (válaszként erre: 27. - Silvery)
2010. júl. 2. 21:51
én is mérleg vagyok és szerintem is rengeteg türelem kell hozza.az agyba egy idő után tudnak unalmasok lenni,s meg egy baj van velük,mindig az kell legyen amit ok akarnak akar az agyba akar az életbe.
2010. júl. 2. 21:45

sziasztok!

én is egyutt élünk mar 7 éve s a párom is szűz,tartózkodónak nem mondhatom se hűvösnek.de az bizti,hogy rendmániás közbe nem is tart rendet.de szexuális téren elmondhatom,hogy akaratos es csak akkor lehet szex amikor o akarja.

28. 274c9996b8 (válaszként erre: 27. - Silvery)
2010. júl. 2. 16:27

Annyira szamit hogy , van egy alapod amikor egy adott csillagjeggyel kezded az eletet :)

Az alapdolgokat egyik,masik JO asztrologus nagyon jol irja le !

Viszont egy nagy szerelemnel mindenkeppen az erzelmek hatarozzak meg mit lepsz es miert :)

2010. júl. 1. 13:25

nekem is szűz jegyű a párom, és hát az igaz, hogy türelem kell hozzá :)

Azzal nem értek egyet, hogy tartózkodó, meg hűvös meg ilyenek, nálunk ő az aktívabb é még vissza is vett magából :) (én egyénként mérleg vagyok)

De nem tudom, hogy mennyire számít az hogy ki és milyen horoszkópba született

26. Zizisicc (válaszként erre: 25. - Db78bacc4f)
2010. júl. 1. 13:21
Hát ne is!!!! Mert hogy nem csak a napjegy határozza meg egy ember tulajdonságait ..... ez annál sokkal összetettebb!!! :o))
2010. júl. 1. 13:18
Én azért nem döntenék és nem zárnék ki senkit csillagjegyek alapján. Mi van, ha pont egy olyan ember elégítene ki annyira, mint még senki, akivel a csillagjegyed szerint ne is kezdj?!
24. 274c9996b8 (válaszként erre: 18. - 3fd432567f)
2010. júl. 1. 11:57

Pedig eleg sok szuz ugral,viragrol viragra ,ez tapasztalat :) A szuz a földi jegyek között az ami az iker a levegö jegyeknel ,nehezen stagnalodik ,keresi az igazi,stabil tarsat mivel ökelme instabil ! (persze ezt ugyessen leplezi!)

Viszont alltalanossagban jokepu,fiatalos ,tud viselkedni stb.....csak az allando szörszalhasogatasa ami sok energiat vesz el a parjatol :)

23. Zizisicc (válaszként erre: 21. - EÁ Bella)
2010. júl. 1. 10:55
Hurrá ..... ez egy érdekes páros ..... :o))
2010. júl. 1. 10:54

Én is ikrek vagyok akkor nyerő lehet a szűz fiú! :)

Persze nem ez alapján döntök. Köszönöm a válaszokat most még jobban felcsigáztatok! :)

21. EÁ Bella (válaszként erre: 19. - C2f8e79cdf)
2010. jún. 30. 23:17
Nállunk is így van: én ikrek vagyok ő pedig szűz:)
20. EÁ Bella (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2010. jún. 30. 23:16

Szia!

Az én páromnak szűz a horoszkópja, s talán fálig igaz rá ez a dolog!!!!

Vagyis az elmondása szerint ő nem volt a legfigyelmesebb és nem is volt az a kedveskedő tipus se az ágyba se azon kívül, nem bujkált stb...... Hát ez velem mésképp volt , azt mondja ez miadtam van mert nekem szeret kedveskedni és rám odafigyel és tényleg nagyon jó vele a szex is!!:)

19. c2f8e79cdf (válaszként erre: 9. - 4b6a2525df)
2010. jún. 30. 23:12

sziasztok!

egyetértek...mármint, hogy ez a két jegy van talán a legtávolabb egymástól.Én is ikrek vagyok,a párom szűz...és ez tart már 20 éve...:))

18. 3fd432567f (válaszként erre: 17. - 274c9996b8)
2010. jún. 30. 21:06
Velük szexre alapuló kapcsolatot sztem felesleges...érzelmileg nem érné meg,nagyon szeretnivalóak, és ők is nagyon szeretnek,ragaszkodóak....legalábbis szerintem:) De nagy adag türelem kell hozzájuk :D
17. 274c9996b8 (válaszként erre: 14. - 3fd432567f)
2010. jún. 30. 20:56

Masszoval csak ugy lehet kibirni ha , nagyon szereti az ember öket :)

Viszont amikor rendessen fölpiszkaltak , utanna nagyon edesdedek,aranyossak tudnak lenni :)

16. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - 26b2f3a1f8)
2010. jún. 30. 20:44
ez viszont igaz...csak ha átesik a ló túloldalára,akkor azért tud borzasztó is lenni.....
15. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2010. jún. 30. 20:43
az exem szűz jegyű volt,nem kellett "löködni",tudta a dolgát..:)
14. 3fd432567f (válaszként erre: 13. - 274c9996b8)
2010. jún. 30. 20:38
Minden szavaddal egyetértek :) Jók az ágyban, csak míg oda eljutunk... :D az külön sztori...és tényleg,néha szó szerint meg kell mondani,a tervezés meg gyilkos...utálom,hogy folyton megadja,hogy most ez lesz,aztán szex,aztán folytatjuk a tanulást...igen,a tervezéses részt kifelejtettem :D
13. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2010. jún. 30. 20:33

A szuz jegye jo az agyban :)

Igen huvössek es tartozkodok , de ha beindulnak nagyon is aktivak a szexben.

Alltalaban mindent elterveznek,beutemeznek..... szoval alkalmazkodni kell hozzajuk ! De rendkivul kedvessek,figyelmessek az ö megfontolt modjukon :)

Hosszutavon kisse unalmassak... van amikor lassan esik le a tantusz :)

12. a908366fdb (válaszként erre: 6. - 3fd432567f)
2010. jún. 30. 20:33
EGyetértek:) Az én párom is szűz:D
2010. jún. 30. 20:29

A Szűz jegy szerelmi horoszkópja


A Szűz csillagjegyben születettek eleme a Föld. Miként az Ikrek csillagjegyet, a Szűz jegyét is a Merkúr bolygó uralja. Ez mindkét csillagjegynél az élet intellektuális megközelítésében mutatkozik. A kettő között mégis óriási különbség van, ami elemüknek is köszönhető. A Szűz eleme a Föld, mely elsősorban az anyagi megismerésre, az aprólékos részletezésre sarkallja a jegy szülöttét.


Arra, hogy mindent elemezzen, keresse a dolgok lényegét, mindennek kikutassa az okát. A Szűz jegyében született folyton gondolkodik, mindent addig vizsgál, amíg megérti. Munkabírása lángoló. A Szűz szilárd karakter, praktikus természet. Temperamentuma melankolikus. Ő a nappal, a nyár embere.

A Szűz kiváló megfigyelő, mindig jól és pontosan végzi el a feladatát. Mérhetetlen szellemi mozgékonysága és kutatási szenvedélye révén számos tudományágban fellelhetők az élre törők között a Szüzek.


Felelősségérzete és szigorú önfegyelme viszont gyakran zárkózottá, hűvössé teszi a Szűz jegyében születettet. De ő akkor is inkább kétszer is átgondolja, mit, hogyan tegyen. Környezetében mindig rendre, tisztaságra törekszik, így alig marad ideje az élet kellemesebb oldalaira.


Szerelmi élete is higgadt, megfontolt, hosszú és nyugodt párkapcsolat és nem afféle látványos fellángolás. Ennek ellenére, szíve mélyén gyakran hatalmas érzelmi vihar tombol, de környezete ebből mit sem sejthet.

A Szűz férfi szerelmi horoszkópja


A Szűz jegyében született férfi csendes, visszafogott, de jó humorérzékű. Munkájában aprólékos, vállalt feladatát mindig pontosan és eredményesen elvégzi. A Szűz férfi meglehetősen gátlásos, nem nagy az önbizalma s nehezen lesz szerelmes. Ha mégis elragadja ez a nemes érzés, jobbára mindig a saját jól szervezett világánál kevésbé rendezett életvitelű hölgyre talál, aki mellett nagyon odaadó, hűséges partnerré lesz. A Szűz férfi sosem hivalkodik szerelmével, de egész életre szóló, melegszívű társ, aki partnerének apró figyelmességekkel, gyengédséggel mutatja ki érzelmeit. A Szűz férfinak a szexuális élet nem beszédtéma, de nagyon jó családapa és férj, aki családjának kellő biztonságot nyújt.

2010. jún. 30. 20:27

A Szűz csillagzat férfi szülötte megfontolt, lelkiismeretes ember. Logikus gondolkodása mindig felülkerekedik az ösztönein. Folyton tanul, képezi magát, érdekli mindaz ami új. Szerény, mérsékelt ember, aki sosem dicsekszik s épp ezért, környezete ritkán ismeri el erényeit. Megfontoltan és szépen beszél. Mindig barátságos s még akkor is képes megőrizni a nyugalmát ha valaki megharagítja. Nagyszerű barát és jó tanácsadó, de nem tűri a végleteket. S mindezt mástól is így várja el. A Szűz férfi képtelen hiába való bókokat osztogatni. Kiváló intellektusa révén a szellemi elfoglaltságok felé hajlik, minden érdekli ilyen szempontból, de miként a Szűz nő, a férfi is hajlamos a látszat és az anyagi helyzet után megítélni az embereket. Mivel nagyon igényes a barátai megválasztásában, eléggé magányos marad. Jó politikus, tudós vagy más hasonló értelmiségi lehet, de mindig óvakodnia kell a hatalmasoktól, akik nem könnyen viselik el visszafogottságát.


A Szűz férfi temperamentuma


A Szűz férfi, mivel tudja, hogy ideges vérmérsékletű, a nyugalmat keresi. Nem szereti a társasági életet, a hangos mulatozást. ösztönösen óvakodik minden kellemetlenségtől, sosem keveredik kockázatos kalandokba. A Szűz férfi számára az egészség mindennél fontosabb, ezért kedveli a friss levegőt, a reggeli sétákat, a kirándulásokat. A munkahelyén bármily döntés előtt előbb alaposan megfontol mindent. Számára legfőbb a kötelesség, épp ezért, általában nem jut el a legmagasabb pozícióba.


A Szűz férfi érzelmi élete


A Szűz férfi számára a nő azt a nagy érdekességet jelenti, melyet mindig érdemes tanulmányoznia. A Szex nem túl fontos számára, de ha már addig jutott, feltétlenül boldoggá akarja tenni a partnerét. De a Szűz férfi sosem kezdeményez, hagyja, hogy őt válassza ki valaki. és ha az jó megjelenésű és értelmes is, nyert ügye van. Nagyon fontos, hogy a választotta mindig pontos legyen és sose keveredjen más kalandba. Nem tűri a közönségességet, ezért mindent jó előre tanulmányoz, nehogy ilyesmi előforduljon. Félénksége gátolja, hogy bókolgasson, de értelme révén hamar kitalálja mit vár el tőle a partnere. Bár elfogadja a rámenős nőket, az esztétikum intim kapcsolatukban sem veszhet el.


A Szűz férfi családi élete


A párválasztásban a Szűz férfi meglehetősen romantikus, mégis alaposan megfontolja kivel köti össze az életét. Figyelembe veszi a társadalmi és anyagi helyzetet, majd valóságos tesztelési folyamatnak teszi ki a kiszemelt hölgyet, hogy az valóban jó anya, kiváló háziasszony, kifogástalan feleség lesz-e, s ha végre döntött, sajátos, egész rendkívüli módon kényezteti majd a feleségét. Családjának igyekszik kifogástalan társadalmi és anyagi biztonságot nyújtani. Csakhogy szereti jól meggondolni mire költ, ezért egy Szűz férfi felesége sosem költekezhet kedvére és nem is keveredhet romantikus kalandokba. Igaz, nem is szorul rá, mert a férje figyelmessége mindenért kárpótolja. De épp igényessége miatt, a Szűz férfi, miként a nő is, csak igen későn, vagy egyáltalán nem alapít családot.

9. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2010. jún. 30. 20:27

Nem hűvős, nem tartókodó:) 33 éves házasok múltunk:)


Ehhez még talán annyit, hogy akik egyáltalán nem illenek össze, az az ikrek és a szűz.


Én ikrek vagyok, a férjem szűz:)

8. 3fd432567f (válaszként erre: 7. - VMarta)
2010. jún. 30. 20:26
Én is szűz jegyű vagyok,és én is totál más vagyok,ezért is vannak néha viták, ő "langyosabb" vérmérsékletű... :)
7. VMarta (válaszként erre: 6. - 3fd432567f)
2010. jún. 30. 20:21
Nem egyezek veled, nálunk inkább ő szeretné 3 alkalommal is naponta...
2010. jún. 30. 20:18
Hűséges, nagyon tud szeretni, nagyon ragaszkodó,de ha szexmániás vagy,és naponta 3x szeretnéd legalább, akkor ne szűz jegyűt...nincsenek olyan "nagy" igényeik....egyébként meg,nagyon hamar kitanulják, hogy mi a jó neked, nagyon figyelmesek, és érdemes kivárni,hogy ők kezdeményezzenek, mert akkor kirúgjátok a ház oldalát... ;) tapasztalatból írom,párom is szűz jegyű... :)
2010. jún. 30. 20:18
Az én férjem szűz jegyű,15 éve élünk együtt.Soha nem volt hideg vagy tartózkodó,ő az ellenkezője.
4. d515254a8f (válaszként erre: 2. - 26b2f3a1f8)
2010. jún. 30. 20:17
az jó? de miben nyilvánul meg, ha szabad kérdeznem?
2010. jún. 30. 20:16
Hűvösség, tartózkodás ? Nem gondolom, hogy a horoszkóp határozza meg, egy rák jegyű férfi is lehet hűvös és tartózkodó, aki alapvetően nagyon odaadó kéne,hogy legyen...ezért nem általánosítanék.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook