Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » ....Szűz jegyű férfi - Skorpió jegyű hölgy ..... milyen tapasztalataitok van párkapcsolat terén? fórum

....Szűz jegyű férfi - Skorpió jegyű hölgy ..... milyen tapasztalataitok van párkapcsolat terén? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 6. 19:17

Mit ad az Isten?


A jelenlegi párom is Szűz jegyű:))))

12. 9bdc3b8656 (válaszként erre: 1. - 3da8f53e4a)
2013. jan. 8. 18:09
Szia.Én skorpió lennék,és eddig ahány szűz csillagjegyű férfit megismertem,mindegyikkel 'csak' barátok lettünk. Annak viszont nagyon jók!Szerintzem...:)
2013. jan. 8. 17:52
Valaki esetleg még?? --tapasztalat érdekel :)
2012. dec. 17. 21:14
Ergo bonyolult összeállítás de szerintem azért nem lehetetlen :) Sok beszélgetéssel nagyon jó lehet
2012. dec. 17. 21:13
Nálunk fordított volt. Ő skorpió én szűz. A szitu hasonlóan nézett ki, de nálunk igazából csak a szenvedély működött... a kommunikáció nem annyira.Úgyhogy annak kampec lett rövid időn belül. És egy szűz jegyű fiú ismerősömnek van egy skorpió barátnője, hát a csaj egy igazi diktátor... fiúka meg tépelődik már évek óta... Szóval igazából nemtudom
2012. dec. 17. 15:18

…nos az első randi nagyon jól sikerült minden tekintetben, már előtte is sok mindenről el tudtunk beszélgetni – nagyon sokrétű, intelligens férfi (én hozzá kismiska vagyok)….de tetszett neki a vidámságom, a jó kedvem és sok minden más is (hosszú lenne leírni). Azt éreztem,hogy a közös nevező meg van köztünk minden téren.


A randi után …. beindult nálam a vészcsengő és azt éreztem,hogy megváltoztak a dolgok…keveset írt, visszafogott lett stb…

Nem értettem a dolgot és próbáltam kideríteni az okát, keresni az okot mi a gond. A válsz mindig az volt,hogy nincs semmi, fáradt.

Na ezt nem szeretem, engem ezzel nagyon fel tudnak bosszantani, mert tudom,hogy nem igaz.

….mire leírta, hogy megfojtom, nem kap tőlem levegőt, neki minden féléképpen kell az a 3 hét, hogy eldöntse vagy lássa a kapcsolatot és ne gyártsak elméleteket, csak a tényekre gondoljak mert megőrjítem így magamat is és őt is csak felidegesítem ezzel. (az elmélet gyártásnak megint van/volt egy előzménye….. ami aggasztott)


Nos, azóta csak köszön. Semmit nem ír.

Egy ismerősével konzultáltam” róla, szerintem hagyjam, ne írjak, ne keressem, várjam ki amíg talán el dönti mit is akar, vannak-e irányomban érzelmek – nálam meg van, ami nem azt jelenti, hogy el akarnám venni a szabadságát, vagy akár irányítani szeretném.


Azt a szót, hogy „szeretlek” nem én mondtam ki legelőször hanem ő.

2012. dec. 17. 02:46
De ezt egyik fél sem bánta hozzáteszem, így érezték jól magukat.
2012. dec. 17. 02:45
A párom nagyszülei, amit tudok róla tökéletes álomházasság volt de felcserélődtek a szerepek.
2012. dec. 11. 17:46
Az én házasságom 40.éve tart,pedig Én 17éves voltam mikor összeházasodtunk.7év van köztünk,2gyerekünk,2unokánk van.Hidd el nagyon jól működik,minta példa a mi házasságunk,pedig mi is szegényen kezdtük,de mára már "mindenünk" megvan.Mi a titka?Egymást szeretni,szerelemmel 40év után is,mindent megbeszélni,ügyesen irányítani ennyi az egész.
4. 3da8f53e4a (válaszként erre: 3. - Rozgó)
2012. dec. 10. 17:02
Mitől nem működött -ha nem nyilvános,leírnád privátban nekem? -...
2012. dec. 10. 16:47
A mi házasságunk maga volt a pokol! Pedig jó sokáig vártam, hogy jó legyen...:(
2012. dec. 10. 15:22

8 éve benne vagyok. :-)

Szóval működhet is. :-)

Bár erősen belejátszik az asc és a bolygók, szóval nincs tuti recept!!!

2012. dec. 10. 14:13
Minden tapasztalat érdekel :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook