Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vannak itt olyan párok akiknek a jegyük a következő? Oroszlán nő- Szűz férfi fórum

Vannak itt olyan párok akiknek a jegyük a következő? Oroszlán nő- Szűz férfi (beszélgetős fórum)


27. 2c5f60da64 (válaszként erre: 3. - 123e772adb)
2015. dec. 16. 10:25
:D
2015. dec. 16. 10:24

Állítólag amilyen a pasi nap jegye, olyan legyen a nő hold jegye - akkor illik össze igazán két ember :) a horoszkóp mellett van ezer egyéb tényező, ami alapján kialakul egy ember jelleme, személyisége, vagy torzzá válik. Nem szabad ebből messzemenő következtetést levonni.


Én oroszlán vagyok és az első szerelmem volt szűz pasi. Ő sokkal visszafogottabb volt, de az én vehemens viselkedésem bejött neki :) számomra nyugalmat adott az Ő nyugodtsága. Viszont ez nem valószínű, hogy csak a csillagjegyének köszönhető :)

25. moonlight13 (válaszként erre: 24. - Moonlight13)
2015. dec. 13. 10:14
"bocs" akart lenni. :)
24. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 6e9a7464a5)
2015. dec. 13. 10:13

"medveanyám"! Böcs, de kölcsön kellett vennem ezt az idézetet! Amiatt aggódsz, hogy valaki mit mondott a horoszkópotok szerint?! Ez nagyon durva! Foglalkozz a pároddal, és ne ilyen hülyeségek alapján dönts! És főleg, ne aggódj emiatt!

Az én ex-párom a horoszkópunk szerint a leginkább hozzám illő darab volt, ennek ellenére elváltunk, méghozzá nagyon rondán! Felejtsd el ezt, és élj boldogan!

2015. dec. 13. 09:15

Én tényleg nem hiszem, hogy léteznek ilyen gondolkodású emberek manapság, mint te.

Ez a 21. század! Nem a sötét középkor, amikor ment a népbutítás.

Térj már észhez és ne a baromságokkal foglalkozz!

Az ember élete olyan, amilyennek alakítja, és semmi köze hozzá a csillagoknak, bolygóknak, csillagállásnak a születéskor. Érted?


Én is beleolvasgatok a horoszkópokba, de soha nem eszerint élek, mert hülyeség az egész.


Egyszer a férjem megkérdezte, hogy egy éves horoszkóp elolvasása után, hogy mit fogsz csinálni augusztusban? Mondtam, hogy nem tudom. Mire ő: mert én megnősülök:DDDDD

22. grizus
2015. dec. 13. 02:39
Anyám Vízöntő, apám Skorpió volt - erről a párosításról sose írt senki egy szót se. Mégis nagyszerűen éltek együtt (míg apukám meg nem halt). Az asztrológia nem arra való, hogy egy végtelenül felszínes információja alapján kétségbe essünk, hanem hogy alapos elemzés nyomán szükség esetén segítsen. Ilyen nincs, hogy "jaj, nem illek össze a Szűz pasimmal" és akkor ezen jajveszékelünk. Amúgy is egy rakás egyéb dolgon múlik az ügy a horoszkópban és százszor jobb NEM elmenni asztrológushoz és megkérdezni, hogy akkor most mi lesz velem meg a Mikivel, mert ez már eleve bizalmatlanság, hitetlenség. Élni kell, ha nagyon muszáj, lehet a csillagban kutakodni de ettől függővé tenni semmit sem szabad (egyébként is ott van a szabad akarat, amit nem fog mutatni a horoszkóp, transzperszonális szinten pedig semmilyen ezoterikus elemző módszer nem működik).
21. grizus
2015. dec. 13. 02:33

A Szűz nem víz elemű, hanem föld. Ez nem tűnt fel? Különös.

Kettő, ne rinyálj, ne nyávogj, már ha ez a kérdés valós és nem kamufórum (bocs, de kicsit annak tűnik).

Három: nekem mindig tetszettek a Szűz jegyű pasik Oroszlán létemre, egyszerűen bejön ez a visszafogottabb típus és most is egy ilyen pasi tetszik. De erre a kérdésre senki nem fog neked érdemben válaszolni, mert maga a kérdés hülyeség, hisz millió dolgon múlik, milyen lesz két ember között a kapcsolat és erre az asztrológus sem tudja a tuti választ.

Négy: egyáltalán, ha asztrológushoz szaladgálsz ezzel, az már eleve gáz. Bennem is mindig ott volt a kísértés, hogy az ezoterikus csodafejek mondják meg a választ és igazából soha egyetlen jós, asztrológus nem mondott olyan fix dolgot, amire kétség nélkül építettem volna. Felejtsd el ezt, élj, vele, nélküle, nyugalom, csigavér és no para.

Sok sikert.

20. ancsika688 (válaszként erre: 1. - 6e9a7464a5)
2015. dec. 13. 02:15

Ha ezen görcsölsz ,tényleg ki fog lépni...

Annak örülj ami most van,minek előre idegeskedni,mert azt mondják az "okosok".

19. c40efa00cc (válaszként erre: 18. - 6e9a7464a5)
2015. dec. 12. 22:30
Ez az asztrológus is egy észkombájn, mitagadás.
2015. dec. 12. 22:19

itt van a reszlet az elemzesbol:


"Neki is a Rejtett ASC jegye, úgy, mint nálad Bak jegyre tevődik. 

Neki az MC/X. Háza a Bikában van és az IC- Skorpió jegyben áll. (Mindezek jelentés tartalmairól a fórumom bőven találhatsz jellemző leírásokat.) 

Neki a DSC jegye a Vízöntőben van, egyben ez a VII. párkapacsolatok háza is. 

Éppen ezért itt az Uránusz az uralkodó bolygó, ezért bizonyosan nem Te leszel az, aki kilép majd ebből, kapcsolatból, hanem inkább majd Ő érzi tehernek egy idő után a párkapcsolatot. 


Ezért pedig nem kell haragudni majd rá, ez van neki megírva sorsában, hiszen a Marsa a Mérlegben/ Vénusz urával található, tehát az Uránusszal igen csak rossz fényszögben található a képletében. Inkább az eltelt idő szépségére alapozzátok a barátságotokat, mintsem hogy bántsátok majd egymást. 


Neki is azt tudom viszont tanácsolni, hogy bár párkapcsolati szempontból a Levegős Szűz- Nap- a Víz ASC jeggyel, mint amilyen Te vagy valamelyest össze illetek, mert egyrészről az Oroszlán tűz Nap- jegyet a Szűz levegős NAP- jegy – táplálhatja. Mivel azonban neki az ASC jegye is Tűz /Oroszlán, ezért hosszú távon nem biztos, hogy ilyen jól megértitek majd egymást, mert ne feledd ez „Tűz és víz kapcsolat”, amely sok esetben hozhatja konfliktus helyzeteket, hiszen az Oroszlán szeret uralkodni és dirigálni, mert az oroszlán természetben van egy „kevéske” gőg is. Ez pedig időnként akár még csőlátás módot is behozhat. Ő egy nyitott típus, aztán még az ital is hamar a fejébe szállhat, és akkor nehezebben tudja magát kontrolálni. 


Szeressétek egymást addig, míg nem bántjátok meg egymást érzékenységét, hiszen még nagyon fiatalok vagytok, élvezzétek az életet, de családalapítást, ha lehet, halasszátok egy kicsit későbbi időpontra. Feltétlen védekezzetek a nem kívánt terhesség ellen! 

Inkább a tanulmányi képzésre fordítsatok többet, hogy jobban tudjatok az életben boldogulni. Főleg mostanában, amikor az egészségi dolgok esetleg kikezdhették az egyetértést is. "

17. 6e9a7464a5 (válaszként erre: 16. - Anyagi)
2015. dec. 12. 22:14

Gratulalok! :) szep ido!


En is ezt szeretnem, ha ilyen hosszu boldog idot tolthetnenk egyutt, nekem o az igazi.

Igen az asc jegyeket is elemeztek..azt irta valamelyest osszeillunk. De szeretnem ha ez igy is maradna..nem a baratja akarok lenni..a jovoben

16. Anyagi (válaszként erre: 1. - 6e9a7464a5)
2015. dec. 12. 22:07

Az aszcendenseket is nézni kell - állítólag.


Vígasztaljon a tudat, hogy nekem és a férjemnek sem jósolt a páros horoszkóp hosszú házasságot - ez előtt 30 évvel.... Azért mi elég jól elvagyunk! :)

2015. dec. 12. 22:04
Nem fórumozásra gondoltam.
14. Anyagi
2015. dec. 12. 22:04
Hát, a nadrágot biztos nem a férfi fogja hordani ilyen felállásnál...
2015. dec. 12. 22:04
Ha ennyire komolyan veszed, legalább tájékozódj a témában.
12. c40efa00cc (válaszként erre: 11. - 6e9a7464a5)
2015. dec. 12. 22:01
Szerintem te sem tudod, hogy mire gondoltál.
11. 6e9a7464a5 (válaszként erre: 8. - C40efa00cc)
2015. dec. 12. 21:59
nem erre gondoltam..hanem a habitusuk tűz es viz
10. 6e9a7464a5 (válaszként erre: 5. - *Csajszi*)
2015. dec. 12. 21:58
igazad van...sajnos en ilyen aggodos tipus vagyok, en is hiszek ebben, hogy az agy sok mindenre kepes..megis konnyen kizokkenheto vagyok..
9. 3b097083af (válaszként erre: 1. - 6e9a7464a5)
2015. dec. 12. 21:57

Legalabb nem kell fogyokuraznod...

aki menni akar, segitsd ra a kabatot es nyisd ki az ajtot is neki!

8. c40efa00cc (válaszként erre: 1. - 6e9a7464a5)
2015. dec. 12. 21:55
Látom, nagyon vágod az asztrológiát. Ha így, akkor a szűz föld jegy, nem víz.
7. 6e9a7464a5 (válaszként erre: 4. - Nénje)
2015. dec. 12. 21:55

koszonom szepen! most kicsit megnyugodtam..

mi is harmoniaban elunk, hiaba mondjak masok hogy nem egyezik ez az a ket jegy, az en tapasztalataim nem ezt bizonyitjak. kivancso voltam, mas paroknal is akik esetleg hoszabb ideje vannak mar egyutt hogy mukodik ez a dolog..

koszonom hogy irtal!


nem josoltattam kartyabol, egy asztrologiai elemzest kertem horoszkop alapjan..es a szuletesi datum alapjan. Es abban a hosszu elemzesben sok igazsag volt!! mult beli dolgokks amik valoban ugy tortentek..es ez a jovore vonatkozo dolog modt kisse felkavart..

2015. dec. 12. 21:54
Harmónia van, gyereket terveztek, mégis feltétlenül keresned kellett valamit ami aggodalomra ad okot... gratulálok.
5. *Csajszi* (válaszként erre: 1. - 6e9a7464a5)
2015. dec. 12. 21:52

Minden annyira igaz, amennyire hiszel benne.

Hidd el (pld), hogy beteg vagy, az leszel. Hidd, hogy el fog hagyni a parod, el fog. Az agy hihetetlen dolgokra kepes, miert nem hiszel inkabb pozitiv dolgokban?

4. Nénje (válaszként erre: 1. - 6e9a7464a5)
2015. dec. 12. 21:50

Szia!

Ne idegeskedj,mi a párommal már 20 éves házasok vagyunk ugyanebben a horoszkópos megjelölésben(oroszlán-szűz).Én kicsit engedékenyebb vagyok és alkalmazkodó,de nálunk ritkán van vita,inkább mindent megbeszélünk,nincsenek titkaink egymás előtt.Van egy 17 éves fiunk is,és szépen élünk hármasban.Szegényen,de boldogan.Fel a fejjel!!!

2015. dec. 12. 21:50
Én meg TAJ kártyàból jósolok.
2015. dec. 12. 21:49

aloszinu a parom ki fog lepni a kapcsoaltbol..most nagyon megijedtem!... sem aludi, sem enni semmmit nem tudok csialni...nem tudok nelkule elni..igy is feltem neha attol, hogy valaha elveszithetem..most aztan kiborultam.. "

Azért a Dunának ne menj :D

2015. dec. 12. 21:46

Mi igy vagyunk a párommal, és annyian mondtak mar, hogy az tűz és viz jegy, sok vit lesz..mi eddig nagy harmoniaban vagyunk mar lassan 3 eve es tervezzuk a csaladot, srb. stb. nemreg kertem egy asztrologiai elemzest, aminek az lett a vege hogy aloszinu a parom ki fog lepni a kapcsoaltbol..most nagyon megijedtem!... sem aludi, sem enni semmmit nem tudok csialni...nem tudok nelkule elni..igy is feltem neha attol, hogy valaha elveszithetem..most aztan kiborultam..

az erdekelne ha an ilyen horoszkopu paros itt a forumon, leirnatok hogy ratok mennyire igaz a tuz es viz dolog?

koszonom..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook