Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyenek a szűz jegyű férfiak? fórum

Milyenek a szűz jegyű férfiak? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 16. 03:55
felenkek es nagyon aggodoak.
2013. nov. 15. 23:47

mindig velük hoz össze a sors...

elviselhetetlenek.intelligensek, szeretnek sokat beszélni, társaságkedvelőek, pontosak,tudálékosak,

kedvesek szeretnek megfelelni másoknak, realisták,gyakorlatiasak.


én pedig nyilas vagyok

2013. máj. 6. 08:49
30 éve szűzzel élek, és nincs okom panaszra:)megbízható,precíz,pedáns,udvarias,romantikus,munkájában maximalista,besegít a házimunkába,jó szerető és társ, család és gyermek központú... hirtelen ennyi jutott eszembe.Persze ő sem tökéletes: nem tud egy szöget egyenesen beverni a falba,nem lehet vele egy jó ízűt veszekedni, nem tud főzni, rendszeresen olvassa a sport rovatot,meccset néz...:)
2013. máj. 4. 13:19
mindenben a tokeletesegre vagynak,de amugy nagyon szorgalmas,dolgosok.
18. trigiske (válaszként erre: 13. - Idl367)
2012. ápr. 8. 22:10
Sok benne az igazság rólad is!
2012. ápr. 2. 17:53

Egy komplett leírás:


Pozitív jellemzők


- szerény és félénk

- pedáns és megbízható

- praktikus és szorgalmas

- intelligens és analitikus


Negatív jellemzők


- aggodalmaskodó és aggályoskodó

- túlságosan kritikus és kíméletlen

- maximalista és konzervatív


Személyiség-profil


Néha szerény, általában félénk, így a Szűz elég nehezen megközelíthető. Ez nem azt jelenti, hogy játssza a megközelíthetetlent vagy nem érdeklődik, hanem tényleg félénk. Különös módon, minél inkább kedvel, annál félénkebb a társaságodban. Nem a közeljövőben fog megtörténni, hogy a szerény Szűz harsányan fog viselkedni valakivel. Nagyon okos és agyafúrt, intelligens. Módszeres és rendkívül precíz. Lassan cselekszik, miközben elemzi a helyzetet, hogy a legjobb döntést hozhassa meg. Praktikus és kreatív, mindig új képességet fejleszt ki, ezáltal önmagát is folyamatosan fejleszti. A rend megszállottja. Bármit hajlandó megtenni azért, hogy rend legyen. Híres zsémbességéről és arról, hogy állandóan keresi a hibákat. A legtöbb Szűz félénk, befelé forduló. Hipochonder. Nagyon megbízható és pontos, lehet rá számítani. Mindig kihúz a bajból és mindent megtesz érted, még akkor is, ha ez nem tartozik a kötelességei közé. Ha utánanézel, észreveheted, hogy a legtöbb háborús hős csillagjegye Szűz, mivel a Szűz jegy szülöttje nagyon bátor. Hihetetlenül praktikus és szorgalmas, lehet arra számítani, hogy nem túl elnéző és könnyen rabjává válik dolgoknak. Hihetetlenül intelligens. Sok tudós és matematikus Szűz. A Szűz nagyon analitikus és addig nem nyugszik, amíg a felmerülő problémát minden aspektusból meg nem vizsgálta. A Szűz rendkívül sikeres részvényügynök, pénzügyi tanácsadó lehet és alkalmas minden olyan pályára, amihez éles elme szükséges. Ez a jegy az erkölcsösség szimbóluma, egy szűz jele, akinek a stílusa tisztességet és egyszerűséget sugall. A Szűz kiegyensúlyozott és átlagon felüli az intelligenciája. A család és a barátok előzékenynek, diplomatikusnak és lazának, néha zárkózottnak tartják. Tényleg használja az eszét: gyors gondolkodású és éles eszű. A Szűz híres az építő jellegű ötleteiről és józan tanácsairól, rendkívüljó intuíciókkal rendelkezik, ami segít neki abban, hogy megértse az emberi természetet és mások motivációit. A Szűz nagyon kritikus a lakhelyével és a kinézetével szemben és minden cselekedetében legfőképp a praktikusságra törekszik. Hű partner és barát, törődik azokkal, akiket szeret. Legtöbb öröme a társadalmi tevékenységeiből ered, annak ellenére, hogy sokan azt hiszik, hiányzik belőle a törődés és az érdeklődés. A Szűz gyakran kifejleszt magának olyan képességeket, melyek segítenek önmagát és közvetlen környezetét jobbá tenni. A kézzelfogható eredmények nagyon fontosak számára, ezért ezeket kiemelten is kezeli. A Szűznek is, mint minden maximalistának, fontos, hogy mindig biztos fogást találjon a környezetén. Még a legapróbb részletekbe is belemegy, hogy megértse valaminek a működését.


Egészségügyi problémák


A Szűz csillagjegyűek legérzékenyebb pontja a bélrendszer, amely az emésztőrendszer létfontosságú része. A belek és a has gyakran problémás területek a Szűznél. A Szűz részletesség iránti vonzalma gyakran hipochondriához vezet. A test és az elme ilyenkor eggyé válik, és ha bármi elrontja a részletesen kidolgozott folyamataikat, akkor az elme és a test is sérül. A bélbetegségek, gyomorrontás, bélgörcs és a belek gyulladása gyakran az indokolatlan stresszelés és aggodalmaskodás eredményei. Gyakran előfordulhat az álmatlanság is a Szűz jegyűeknél, mert képtelenek még akár csak időszakosan is kiiktatni az idegeskedést. A relaxáció, a meditáció, a rendszeres nyújtás, a masszázs és a mély lélegzetvételek segítenek neki ellazulni. A megelőző intézkedések sem elhanyagolhatóak, úgy mint az egészséges étrend megválasztása és a pihenés. A Szűz a legtöbb dologban kritikus, a megjelenés különösen fontos számára. A rendetlenség ismeretlen fogalom számára, irritálja. Ha minden harmonikus, akkor a Szűz visszabújik a saját kis világába. Tapintatos és ügyes, mindenkivel képes jól kijönni. Jól kommunikál, nyugodtnak és visszahúzódónak látszik. A természetes magatartásával és viselkedésével kivívja mások tiszteletét és csodálatát.


Nap jegy


A Szűz a zodiákus hatodik jegye. A görög mitológia szerint a Szűz csillagképe teszi halhatatlanná Astraea istennőt, Zeusz főisten lányát. Astraea-t elküldte apja, hogy éljen a halandók között, hogy tanítsa és irányítsa őket, hogy engedelmeskedjenek az "Aranykor" törvényeinek, mely időszak a béke és a bőséges termés kora volt. Azonban az emberiség idővel újra a maga sötét útját kezdte járni, és mivel Astraea ezt nem bírta elviselni, így otthagyta a halandókat és visszatért az istenek közé.


A csillagkép


A Szűz csillagkép a tavaszi és nyári éjszakákon az északi félgömbön látható, ősszel és télen pedig a délin. A Szűz helye 13 órás magasságnál van, 0 fokos elhajlással. A csillagkép a 80-adik és a -80-adik szélességi fokok között helyezkedik el. Legjobban májusban, 09:00-kor látható. A második legnagyobb csillagkép az éjszakai égbolton, kicsit marad csak le a rekorder Hydra mögött, kevesebb, mint kilenc négyzetfokkal. Arra, amerre a Szűz fekszik, található a Szűz Csoport, mely egy hatalmas terület galaxisokból. Akad köztük hatvan millió fényévnyire lévő is. A legfontosabb csillag a Szűz csillagképben a 'Spica'. Ez a csoport két legfényesebb csillaga közül a halványabb, a vörös színű Mars pedig a fényesebb.

16. irgum-burgum (válaszként erre: 5. - Trigiske)
2012. ápr. 2. 09:26

de jó lenne,ha az én uram ilyen lenne:D

80%-a nem igaz rá

15. irgum-burgum (válaszként erre: 8. - Trigiske)
2012. ápr. 2. 09:24
hát az rám igaz,de a páromra nem,én is szűz vagyok meg ő is,de tűz és víz vagyunk,pedig csak 8 nap különbség van köztünk:D
2012. ápr. 2. 09:19

az én uram szűz,hűséges bár egyszer félrelépett...

magának való,visszahúzódó,udvarias,bár a 7 év alatt ez kicsit megkopott,kicsit sem rendszerető.

13. idl367
2012. ápr. 2. 09:13
Mint az álom! (rém) Ezt első-kézből tudom.. de az is lehet, hogy Én születtem rosszkor. :)
2012. ápr. 1. 22:07
okosak vagy okoskodók
2012. ápr. 1. 20:04
Köszönöm ! xD
2012. ápr. 1. 19:12
hisztérika..néha olyan mint egy nő..
9. k_nm
2012. ápr. 1. 19:12
hüséges, udvarias, sunyi, alamuszi...az exem legalábbis ilyen volt
2012. ápr. 1. 19:09

Itt is nagyon sok igazság van:

[link]

2012. ápr. 1. 19:06
a hűségest én is megerősíthetem. okos, alkalmazkodó...
2012. ápr. 1. 19:01
Hűséges, megértő. udvarias....
2012. ápr. 1. 19:01

Javaslom, ezt olvasd el!

[link]

2012. ápr. 1. 19:00

betegesen féltékeny volt és állandó önértékelési zavarral küzdött - ez nem tudom mennyire szűz-jegy :)

de nagyon jól tudott udvarolni, az tuti, kicsit színpadiasan is. ettől a sráctól kaptam csak szerenádot életemben.

2012. ápr. 1. 18:56
Az enyém abszolút nem volt hűséges, én már csak tudom, mert Én voltam neki a 2. DE nagyon figyelmes, udvarias és a szavaival el tud bárkit varázsolni. De hát ez nem minden szűzre igaz..
2012. ápr. 1. 18:49
Hűséges...
2012. ápr. 1. 18:39
Akinek volt vagy van szűz jegyben született barátja azoktól kérdezem milyenek ők, ha szerelmesek és azon túl ...:)♥ ??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook