Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szült valaki otthon az új törvényi szabályozás keretei között? fórum

Szült valaki otthon az új törvényi szabályozás keretei között? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 20. 09:26

Még nem, de februárban fogok.

Számomra semmit nem jelent ez a szabályozás, mert ugyanazzal a bábával kívánok szülni, aki már két szülésnél kísért, és nem hiszem, hogy a szeretete és hozzáértése bármit is változott volna. Ha nőtt is, ez nem a szabályozástól van. :-)

6. pethoevi (válaszként erre: 5. - Montayeszter)
2011. okt. 17. 18:05
Bocs,de nem ez volt a kérdés...ha nem tudsz érdemben hozzászólni (mert az,h nem normális,az nem az!),akkor kár írnod...valszeg semmit nem tudsz az otthon szülésről...hagyjuk
2011. okt. 17. 10:10
Nem mernék otthon szülni aki otthon szül az nem normális bármi baja lehet a babának az anyáról nem is beszélve!Mert lehet hogy ha baja van a babának a korházban tudnak segíteni de otthon??mire kiér a mentö addigra lehet hogy késö lenne...!
4. moon79 (válaszként erre: 2. - Miramira77)
2011. okt. 12. 21:22
Ahogy a kórházban is...
2011. okt. 11. 09:19

szerintem dokik nem vállalják...neked kell olyan bábát keresned,aki vállalja és tud is mindent erről.Viszont ez talán csak G. Ágiéknál van...

Az én keresztlányom Ágiékkal született otthon.Minden rendben volt szerencsére,és azt kell mondanom,h én is erre vágynék,de sajnos nem merem.

Ja,és ha ezt szeretnéd,akkor meg kell küzdened a sok elítélő hsz-sal...:-(

2011. okt. 4. 10:29
Soha nem mertem/merném vállalni. bármi baj lehet egy tökéletes terhesség és vajúdás után/közben!
2011. okt. 4. 08:20

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy vállalkozott-e valaki azóta az otthonszülésre, mióta hivatalosan "engedélyezve" lett, esetleg az ismerősi körben tudtok-e valakiről? Ha igen, hogy zajlott, mire volt szükség hozzá, ki vállalta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook