Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Születésnapi ajándék fórum

Születésnapi ajándék (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Születésnapi ajándék

1 2 3
2007. febr. 12. 22:34
Nagyon szép amit írtál. Sok boldogságot, erőt és kitartást kívánok nektek!
2007. febr. 12. 22:29
a szomszedom teherbe esett mert nem vigyaztak a parjaval.mult heten fogcsikorgatva elment abortuszra,csakhogy ne kelljen idonap elott felnevelnie egy gyereket!
2007. febr. 12. 22:13
Én is csak ismételni tudom az előttem levőket! Nagyon bátor vagy, hogy belevágsz egy egész életet+változtató dologba. Sok sikert kívánok hozzá!!! Egyébként 1ik bnőm is most töltötte be a 18. életévét és igencsak úgy néz ki, h terhes. Nos ő is ugyanígy vélekedett a dolgokról, mint Te. Mintha őt olvastam volna:). Még1x sok sikert és remélem majd mesélsz még a piciről! Jó, hogy azért még vannak normális fiatalok! :)
2007. febr. 12. 18:45

Én csak gratulálni és sok sikert akarok kívánni, mert ennél nagyobb öröm nem lehet egy nő életében.

Én 12 évet vártam, mire sikerült a kislány, és amikor megtudtam, nem érdekelt, hogy jól kereső állásom van - végre -, hanem az, hogy meglesz amiről csak álmodtam.

Jól tetted, hogy megtartod, nagyon boldog leszel vele és nagyon vigyázz rá.

2007. febr. 12. 18:32
Csatlakozom az elötem szolokhoz!Én 4 éve probálkozom és nem esek teherbe!Pedig nagyom szeretnék már kisbabát!Nagyon sokan meg elvetetik!
2007. febr. 12. 14:48

Csatlakozom szandrácska hozzászólásához!

Ha elvetetted volna folyton a mi lett volna ha...járna az eszedben!

És ne felejtsük el azt a tényt, hogy hány olyan nő van a világon, aki mindenét odaadná, csak hogy kisbabája legyen, és ezzel szemben hány olyan ember van aki felelőtlenül eldobja magától a lehetőséget! (persze tisztelet a kivételnek!)

2007. febr. 12. 14:18

Én a helyedben úgyan ezt tettem volna,én sem vette volna el!

Egy baba nagyon nagy ajándék és szerintem annál szebb nincs is mikor életet adhatsz egy kicsi babának!

Sok ember elvetteti pedig nem is sejti hogy talán utána nem is lehet majd gyereke!Kívánom neked hogy nagyon sok örömöd legyen benne és hogy egészséges legyen!!!!!!!!

2007. febr. 8. 19:39
Nagyon sok fiatal lány inkább abortuszra megy, minthogy megtartsa a babát! Sajnálják az addigi életüket! Persze, aki nagyon szeretne babát... neki nem sikerül... Én 18 évesen képes vagyok vállalni a babát! Képtelen lettem volna megölni...

Ugrás a teljes írásra: Születésnapi ajándék
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook