Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 50. születésnapra férfinak milyen ajándékot? fórum

50. születésnapra férfinak milyen ajándékot? (beszélgetős fórum)


30. Vessla
2015. dec. 8. 13:04
És tényleg :D mennyire jó, hogy mindenkidnek pont most van valamije :D
29. derintini (válaszként erre: 26. - Annaluca)
2013. aug. 4. 18:27

pl., itt.

[link]

2013. ápr. 11. 19:25
Nem tudom jót találtam-e ki, ötvenedik születésnapra külső winchestert vettem, amiről a TV-n lehet nézni a filmeket. Még jó lenne valami jópofa olcsó ötlet is!
2012. jan. 4. 21:08
A gyerekkorától felnőttkoráig készült fényképekből készített vetítésnek mindig nagy sikere van! Házilag sem nehéz kivitelezni, minden windows-ban van beépített Movie Maker és Power Point, nem nehéz a használatuk. De vannak erre szakosodott cégek is a neten is. Az a jó benne, hogy programként is megállja a helyét, ami a rendezvényen jól jön!
2010. febr. 21. 21:45

Jókat nevettem az ötleteken, nagyon jó dolgokat írtatok.

Az újságos dolog nekem is tetszik, bár már idő hiányában nem kivitelezhető. Amúgy érdekelne engem is, azt hogy lehet kivitelezni?

25. gabóca1980 (válaszként erre: 7. - Caravell)
2009. dec. 9. 14:49
Szia! Meg tudod mondani, hogy hol lehet ilyen újságot szerkesztetni?
2009. szept. 11. 12:53
Én fateromnak egy ajándékcsomagot vettem, amiben tréfás ajándékok voltak. Egy fatábla, amin egy kedves szöveg, egy póló, hogy 50 éves lett, meg ilyenek... :) Már nem tudom hol találtam rá, de a neten az biztos:)
2009. júl. 21. 18:27
Mi a férjemnek gps vettünk.
2009. jún. 22. 09:54

Sziasztok!

Kéne a segítségtek. Apunak péntken lesz a 60. születésnapja, és nem tudom mit ajándékozzak neki.

Valami jó ötlet?? Autószerelő,és vadászni is szeret.

Köszi

21. **Rita** (válaszként erre: 1. - Ana60)
2008. jún. 26. 17:04
A férjedet kéne megkérdzni hiszen barátok, Ő ismeri mit szeret, mi az ami már meg ven neki
2008. ápr. 6. 04:20
közöld a feleségével,hogy ezen túl ő is kezdeményezhetné az együttléteket...
2008. jan. 3. 17:42
Hol lesz a buli? Én voltam egy ilyenen és két hastáncos lány volt az egyik "ajándék"!!Persze csak táncoltak!
2008. jan. 3. 16:10
Egy 50-es virágcsokortól tuti, hogy hanyatvágja magát.
2007. nov. 14. 20:11
nyakendö ha szereti a bort akkor jo bort vagy inget és sprét
16. ana60
2007. nov. 11. 08:38
köszönöm az ötleteket sziasztok
15. LoLiNa
2007. nov. 6. 05:33
"ilyen korú" embernek tuti vannak már "rigojái", mindenre, még olyanra is amit szeretne. pl az én nagypapim mindig kitalál valamit magának.. most épp "3 kerekű motor-biciklit" gyárt magának. ahhoz kéri az alkatrészeket. vagy épp kiszemel a szerszámainak egy tatyót, vagy épp valami mást...:) persze egy otthonülős , magát elhagyó embernek az ilyesmik nem jók..
14. Rzsbet
2007. nov. 5. 21:16
Szerintem ajándéküzletekben kérdezd meg, ott megmondják.
13. ana60
2007. nov. 5. 19:40
Ez a gravirozás is nagyon jó ötlet, csak nem tudom,hogy a mi városunkban is lehet-e ilyet csináltatni
12. Rzsbet
2007. nov. 4. 22:01
Sziasztok.:) A főnökömnek tavaly volt az 50. szülinapja. Ilyen ajándékokat kapott: A kedvenc szivarjából 50 db-ot díszdobozban.(többen vették közösen), Egy 50 cm-es punci formájú tortát. ( Ezt persze a haveroktól.:) Én egy üveg tokaji aszu-t gravíroztattam, a köv.szöveggel: 50 év nem a világ, ugyanennyi várjon még rád. Örült neki, és biztos eltette. Egy másik ajándék úgyszintén több embertől közösen 50 db névre gravírozott üres boros üveg, mivel szeret borászkodni otthon.
11. ana60
2007. nov. 4. 21:59

sok idő nincs csak két hét.


Én a barátnőmnek a 40. szüli napjára egy nagy kartonlapra fölragasztottam képeket a születésétől kezdve és bekereteztem de ő közelembe lekott és ismertem a szüleit is testvéreit igy könnyü volt. nagyon örült neki

10. alma20
2007. nov. 4. 21:24

Szia!

caravell ötletei nagyon jók, kb én is ezeket mondtam volna + még azt, hogy amikor apukámnak voltaz az 50., én egy könyvet írtam neki, a saját életéről.

Megírtam a szöveget, képeket kerestem hozzá és beköttettem. bár időigényes ajándék, de elsírta magát és hónapokig magával hordta, mindenkinek mutogatta...

Persze kérdés, hogy mennyire baráti a viszony, és mióta, mennyi idő van még az ünnepig...?!


Egy másik ismerősnek 1 Forintosokból csináltak "képet"

Sorbarakták, felragasztották valamire és bekereteztették.

Sok sikert!

2007. nov. 4. 21:05
tetszenek az ötletek majd a férjemmel megbeszéljük és körül nézünk a városban mi valósitható meg az ötletekből
2007. nov. 4. 20:50
Egy sebességkorlátozó kressz tábla, benne az 50-es szám? Eredetiben?
2007. nov. 4. 20:32

A lányom szülinapi ajándékát szervezve láttam minden féle ajándékot: beírtam a googleba,h különleges ajándék. Pl. héliummal töltött lufikat is rendelhettek a partira 20 v. 30db., kiszállítják és azt is megmutatják,hogyan kell használni a megfelelő idétlen hanghatás eléréséhez :) Újságot szerkesztenek a születése napján kiadott napilapokból,ha adtok kiskori fényképet, azt beleteszik (antikolják) és az is hírként szerepel a címoldalon,h ő megszületett. Lehet serlegeket,kupákat Oscardíjat stb. gravíroztatni, különleges egyedi tortát csináltatni - a googlin keresztül találtam olyat, aki 1500 FT-ért csinál fotóról ehető ostyafotót, kereket vagy szögletest, amit tortára is tehettek stb.

Attól függ,h mennyit szántok rá, és mennyire tréfás vagy komoly ajándékot szeretnétek.

2007. nov. 4. 20:31

köszönöm irtatok egy pár jó ötletet.

Esetleg egy jó kis órát a nappaliba, ami figyelmezteti az idő mulására?

2007. nov. 4. 19:06
Ha a férjed barátja akkor szerintem indulj ki a férjedből! Ő vajon minek örülne ha neki lenne a szülinapja!? Hogy mit csinál szabad idejében abból ki lehetne indulni. Mindenképp személyes ajándékot vennék, elég kerek ez az évforduló. Mondjuk Szilvivel egyet értek, az alkohol mindig befutó...:)
4. NOA
2007. nov. 4. 18:28
Nagyon jó havernak akinek lehetett, én egy ágytálat vettem nagy piros masnival átkötve:)
2007. nov. 4. 17:32

Hát, ha jó "haver", készítsetek papírkartonból tortát, persze kifestve és bele 50 kis feles szeszeket. Lehet az olcsóbbtól a minőségiig.

Csak ötlet volt...

2007. nov. 4. 17:29
Szerintem valami olyat amit eltesz emlékül.Talán valami jó fajta italt vennék amire rágraviroztatok neki valmit,akár a nevét meg,hogy Boldog 50.születésnapot!Vagy valami jópofa szöveget
2007. nov. 4. 17:26

A férjem barátjának lesz az ötvenedik szüli napja meglepetés partit szervez neki a családja segitsetek milyen ajándékot vigyünk?


Köszi a tippeket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook