Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szülés után tág.. fórum

Szülés után tág.. (beszélgetős fórum)


1 2
5. 6f26b4d1ae (válaszként erre: 4. - 6f26b4d1ae)
2016. szept. 20. 17:16
Vagy a hüvelysúly használata, nem ugyanaz mint a gésagolyó kinézetre. :D De hasonló a célja. Ennek is utána nézhetsz, van akik dicsérik. :)
4. 6f26b4d1ae (válaszként erre: 1. - Nyunyetta)
2016. szept. 20. 17:14

Engem 4 helyen varrtak, mert szerte széjjel szaggatott a gyerek. De nekem olyan fájdalmaim voltak, meg ülni se tudtam több hétig, hogy mi kb. félévig nem szexeltünk ilyen módon, mert olyan fájós volt minden heg, hogy szörnyű.

Utána még kb 1 évig érzékeny volt minden heg teljes hosszában. Azóta lassan 4 év eltelt, de már nem fájós. A méretet tekintve, én is érzem, nem olyan mint 18 évesen, de azért ha nincs együttlét egy ideig, akkor ismét olyan mintha szűz lányt kapna a párom. Én tanácsolom neked az intim tornát. Sokat segít, illetve a gésa golyók használata is lehet megoldást adna, vagy javítana az izomzatod visszaerősítésében. Azért egy baba kitolása, szét roncsolhat sok mindent, nem csoda, hogy senki nem lesz ugyanolyan odalent mint azelőtt. 1 évet is adhatsz a dolognak, én is így voltam, meg érdeklődj olyan dokinál aki otthon van a GynoProtect témában, google jó barátod lesz ebben. :) Fel a fejjel. :)

2016. szept. 20. 17:04
Szia! Én is tartok ettől a jelenségtől, így mindenképpen intimtornát tervezek majd.
2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Nyunyetta)
2016. szept. 20. 16:58
Vágtak odalent?
2016. szept. 20. 16:55

7 hete szültem, az első együttlét a férjemmel lelombozó volt, sokkal tágabb vagyok mint voltam :( az orvos szerint idővel rendeződik, de a környezetemben senki nem tapasztalt ilyesmit! Nagyon el vagyok keseredve, még csak 26 éves vagyok, oda minden önbizalmam, és féltem az egyébként nagyon jó kapcsolatomat :(

Van itt olyan aki hozzám hasonlóan ilyet tapasztalt? Rendbejöttek a dolgok lent?? :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook