Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szülés után tág.. fórum

Szülés után tág.. (beszélgetős fórum)


1 2
35. dominika 0908 (válaszként erre: 34. - Nyunyetta)
2016. szept. 28. 16:33
Én is nagyon bízom benne már, mert elég kellemetlen hogy nem tudom a következő pillanatban mi lesz! Mostmár kezdjük az óvit lesz idő magamra is és utána járok a dolgoknak!
34. Nyunyetta (válaszként erre: 33. - Dominika 0908)
2016. szept. 28. 15:49
Remélem kiderül mi a gond, és rendbejössz!!!
33. dominika 0908 (válaszként erre: 32. - Nyunyetta)
2016. szept. 26. 13:17
Igen én is azt mondom hogy valami ilyesmi lehet a gond, de hiába mentem el a dokihoz azt mondja minden rendben van nincs ott semmi illetve a rákszzűrésem is negatív! De valami van hiszen akkor nem lennének ilyen fájdalmaim és nem lenne tele alvadt vérrel a havi bajom...erre azt mondta a doki hogy az csak azért van mert iszonyatos mennyiségű a vérzés! Hát nen tudom, egyenlőre tanácstalan vagyok! Januárban kell vissza mennem szűrésre és ha azt mondja minden rendben van, de a fájdalmak és a többi probléma akkor is fent áll elmegyek másik orvoshoz mert valami nagyon nincs rendben jelenleg!
32. Nyunyetta (válaszként erre: 31. - Dominika 0908)
2016. szept. 26. 12:54

A te gondod inkább miómának vagy cisztának hangzik! De nincs kompetenciám ebben csak tipp.

Lehet műttetni de nem hoz végleges megoldást, azt mondja a doki hogy intimtornázzak keményen, mert az erős izomzat tartja a helyén ezeket a kismedencei szerveket.

Sztem nálam összefügg ez, és hogy tágasabb lent a hely 😳😳

31. dominika 0908 (válaszként erre: 29. - Nyunyetta)
2016. szept. 26. 12:40
És volt valami műtéted vagy csinálnak valamit hogy rendbe gyere?
30. dominika 0908 (válaszként erre: 29. - Nyunyetta)
2016. szept. 26. 12:39
Értem...nekem pedig inkább olyasmire hasonlít mintha bal oldalon a méhemnél lenne egy buborék és kiakarna jönni valami és egyszer csak megszűnik aztán újra előjön és iszonyatos görcsökkel jár!
2016. szept. 26. 11:55
Ja, még annyi, ha ezt érzed mint én kérd meg h állva vizsgáljon! Nekem fekve megszűnnek ezek a tüneteim, mivel visszacsúszik 😳
28. Nyunyetta (válaszként erre: 27. - Dominika 0908)
2016. szept. 26. 11:46

Szia!

Nos, estére volt hogy úgy éreztem mintha valami lenne a hüvelyemben 😳😑😑 mint amikor rosszul helyezed fel a tampont és kicsit érzed.. Sajnos ez volt az, a kinyúlt izomzat és szövetek miatt süllyedt meg a méh sajna :( :'(

27. dominika 0908 (válaszként erre: 26. - Nyunyetta)
2016. szept. 24. 10:16
Szeretném megkérdezni tőled hogy a bizonyos elakadáson kívül mit éreztél még?? Nekem már van 3 gyerekem és én is érzek valamit de nem tudnám megfogalmazni hogy pontosan mit! Érdekes fájdalom és nem is mindig van! Rendszeresen járok nőgyógyászatra és azt mondja a doki hogy nincs semmi gond, de érzem hogy valami nagyon nincs rendben! Fontolgatom hogy elmegyek egy maszek dokihoz ő sokkal jobban figyel mindenre mint egy sztk doki...
2016. szept. 24. 10:10

Köszi mindenkinek a hozzászólást! Azóta elmentem mègegyszer egy másik dokihoz, mert éreztem egy bizonyos "elakadást" is szex közben. A pesti orvos elfelejtett szólni a méhsüllyedésről.... :( úgyhogy most keresek itt egy gyógytornászt aki tart gátizomtornát, hátha tudok javítani a jelenlegi siralmas helyzeten.. :(

Majd fogok írni pár hónap múlva, hogy így is javult-e a dolog ..

25. dominika 0908 (válaszként erre: 18. - Nyunyetta)
2016. szept. 21. 15:36

Ne érezd magad selejtnek (ahogy te fogalmazol) mert minden rendben van veled, mert ez a természet rendje! Ahogy ^elbánt ^ veled úgy helyre is hoz! :)

Örülj a picinek és fogd fel úgy hogy őt semmi nem kárpótolhatja! Adj időt magatoknak újra felfedezni egymást! :)

24. 6f26b4d1ae (válaszként erre: 10. - Nyunyetta)
2016. szept. 21. 14:57
Még mindig jobb, hogy nem szakadtál belül. Mert a hegek fájnának, és zavaróak is lehetnek együttlét közben. Az hogy egyben maradtál belül csak 1 jó dolog, mert az azt jelenti nem roncsolódott neked egy csomó szövet- ideg- izom. Tornával szerintem javítani lehet ezen az állapoton. :)
23. 388b941089 (válaszként erre: 18. - Nyunyetta)
2016. szept. 21. 13:49

Sokat fog segiteni sztem az intimtorna, ne keseredj el! A babad szuletesenel csodasabb dolog nem is tortenhetett volna veled, hidd el, ez egy atmeneti allapot, es ha a ferjed is megerto, akkor siman tul fogtok lendulni rajta, csak kell egy kis ido ;)


Belul nem varrtak ezek szerint?

22. tas1984 (válaszként erre: 19. - Nyunyetta)
2016. szept. 21. 13:44
Szívesen, de tényleg azt gondolom így férfi szemmel is, hogy ez nem egy olyan nagy probléma. Ettől kívánni fog téged és a szex is jó lesz neki, csak esetleg más érzést kap, ami nem azt jelenti hogy rossz. Sőt lehet, hogy ő így még ha összeszoktok jobban fogja élvezni.
21. tas1984 (válaszként erre: 18. - Nyunyetta)
2016. szept. 21. 13:42
Lehet, hogy csak te csinálsz magadnak nagy problémát ebből, és ez nem is olyan rossz neki. Ha eltudod magad fogadni, mint ahogy ezen minden nő átesik, ez egy természetes velejáró akkor javulhat. Mert gondolom, hogy a mellnagyobbodás ami a terhességgel jár az nem zavar ennyire:)
20. ina87
2016. szept. 21. 13:41
ha annyira jó a kapcsolatod akk nem kellene etöl tartanod ha meg a szexről szol minden akk meg már régen rossz.
19. Nyunyetta (válaszként erre: 15. - Tas1984)
2016. szept. 21. 13:40
Neked külön köszönöm a hozzászólást! Mindig jó a másik oldalról is véleményt "hallani"!
2016. szept. 21. 13:39

Félre ne értsétek, baromi kedves volt, és megértő! Szerinte rendbejön idővel, ha meg nem, mindent megteszünk hogy jobb legyen!

Én vagyok akit megtört a dolog, eddig én voltam a NŐ a szemében, most meg hirtelen selejtnek éreztem magam..

Egyébként, attól még őt nem hanyagolom el, csak szörnyű ez a blokk az agyamban, mikor megkívánnám őt, nem merek belemenni a dologba, mert tudom mi várja lent..

No, de annak "örülök" hogy nem egyedi a gondom, és helyrejöhet, rá is fekszem az intimtornára!

Bàr senkinek ne lenne ilyen gondja, a természet lehetne kegyes..

17. 388b941089 (válaszként erre: 10. - Nyunyetta)
2016. szept. 21. 13:34
Majd visszaáll, legyetek türelmesek! Ennyire labilis a kapcsolatod h egy szülès miatt fèlsz h a pároddal gondok lesznek?😢😢 ès intimtornázz, azt szerintem minden nőnek kène csinálnia
16. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - Nyunyetta)
2016. szept. 21. 12:56

Teljesen normális dolog, amit tapasztaltál. Ha téged is zavar, akkor javasolt az intimtorna gyakorlása, ami egyébként is jót tesz.


A férjed meg legyen észnél és türelemmel, alig 2 hónapja szültél.

2016. szept. 21. 12:12
Férfi szemmel kicsit megértem annyiban a párodat, hogy régóta várta, hogy újra lehessen köztetek szex. De szerintem megérti ő is, és ha még te egy kicsit kedvezel neki egy-két női rafinériával, más módon elégül ki, biztos sokkal türelmesebb és kitartóbb is lesz.
14. dominika 0908 (válaszként erre: 11. - Tas1984)
2016. szept. 21. 10:10
Osztom a véleményedet, ha minden rendben van a kapcsolatban akkor ez nem lesz probléma! Nekem a harmadik gyermek után nem volt semmilyen vágásom és sokkal jobbak a tapasztalataim mint az első és második gyermek után, velük volt gát metszésem!
13. dominika 0908 (válaszként erre: 9. - Nyunyetta)
2016. szept. 21. 10:07
A kislányom születési után 8. Hétre voltunk együtt és számomra borzalmas volt! Utána szépen lassan minden rendbe jött!
12. mongi
2016. szept. 21. 10:05
Nekem is volt ilyen problémám.Én is számítottam rá,de mégis nagyon elkeserített a dolog,kb. úgy voltam mint te,de minden megoldódott.Kb.9 hónap volt mire rendbe jöttem.Intim tornáztam és vártam.:)Nem fog tönkre menni a kapcsolatod emiatt.
2016. szept. 21. 10:01

Én férfi szemmel mondanék pár dolgot. Nekünk két gyerekünk van. Az első után a feleségemnél is ez volt, hogy sokkal tágabb lett. Bár nekem nem volt gond, hiszen ő erről nem tehet így fogadtam el, olyan pózokat választottunk. A második gyerek után varrni kellett több helyen belül is, így viszont igaz hogy nem olyan szűk mint szülés előtt, de sokkal szűkebb mint az első gyerek után.

Úgyhogy egy második gyerek is lehet megoldás:)

De komolyra fordítva a szót, ha a párod igazán szeret akkor ez nem lesz neki probléma, így is elfogad hiszen te vagy az akit korábban is szeretett. Továbbá egy kis rafinériával jó pózokat kell választani, nem kell neked mindig már bocs a kifejezésért szétrakni a lábadat. Szóval ez egy élő problémás másoknál is de ne aggódj, ha szeretitek egymást áthidalható, a szex sem lesz rosszabb csak másabb, sőt lehet még jobb. És fontos a türelem is.

10. Nyunyetta (válaszként erre: 2. - 388b941089)
2016. szept. 21. 10:01
Vágtak lent, ha a gátmetszésre gondolsz! Belül nincs varratom, egyben maradtam.. Csak hát, ilyen formában :(
2016. szept. 21. 10:00

Köszi a válaszokat!

Sejtettem hogy nem lesz már olyan mint volt, de most mégis arcul csapásnak érzem :/

Azóta nem is merek ilyesmivel próbálkozni, mert a csalódás szinte garantált ...

2016. szept. 21. 09:55
Nekem is van három gyermekem, valóban nem olyan mint volt, de ne keseredj el ez természetes dolog! Az intim tornát én is tudom javasolni! Nekem kb fél év volt mire úgy éreztem minden oké! De átlagosan 15 hónapot szoktak javasolni mire regenerálódik minden!
2016. szept. 20. 18:56
Türelem és intim torna.
2016. szept. 20. 17:39

Olyan bordas mar nem lesz, mint volt.

De kell 3/4-1 ev, mikorra teljesen helyre fog allni a szervezeted.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook