Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Híznom kellene! Milyen szerek segíthetnének az evés mellett? fórum

Híznom kellene! Milyen szerek segíthetnének az evés mellett? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. febr. 12. 17:26
nála kiderült hogy pajzsmirigy problémám van ezért nem tudok hízni akár mennyit is eszek.
2009. febr. 11. 14:03
Az viszont érdekes, hogy az innen véletlenül megnyitott welapon szalagcím hirdeti: "Tápanyaghiánytól úgy meghízhat mint egy disznó" Hm..pedig én az ellenkezőjére tippeltem volna..:O
2009. febr. 11. 13:52

Üdv!

Látom azért nem csak fogyni nehéz! :)

Igaz mégcsak 20 vagyok, de én is gebe már utálok ráállni a mérlegre, kirakatot sem nézek mert a visszatükröződő képtől rosszul vagyok.. 175/58 Mindenkitől azt hallom: -Csak nem diétázol? -Nem, vazzzeeee!!! Volt akire ráhagytam...


Az én álláspontom szerint fogyást okozhatnak betegségek (pl túlműködő pajzsmirigy) Szerintem akinél minden hatástalan ezt még nézesse meg. Egy gócos mandula is okozhat fogyást, esetleg valamilyen kórokozó "eleszi" a tápanyagokat, vagy sok salakanyag a bélben és ez akadályozza a felszívódást. Béltisztítás segitene talán. Az én vitaminraktáraim olyannyira kiürültek, hogy szervi müködészavarok és komoly hiánybetegségek jelenteztek. Pl az ajkaim és az arcom olyan hófehér és sápadt lett mint egy halotté. De tényleg ijesztő, tőlem fekve vettek vért és itattak mert attól féltek elájulok.

Ezen egyedül a zöld tea fogyasztás segitett, de nem ajánlom mert állítólag kiváló zsírégető,azaz FOGYASZT! Bár ezt sem igazolni sem megcáfolni nem tudom.

Szerintem az egészséges szervezet beállítja a számára szükséges optimális testsúlyt. Tehát vagy az egészség visszanyerése, vagy támogatása a cél.

2009. febr. 11. 11:23
a stresszt kezelem szedek rá kedélyjavitó tablettát.A gond az hogy benne élek ma is.kiszakadni nem tudok egyenlőre belőle.ma megyek ügyvédhez talán okosabb leszek.
47. f8db0709b8 (válaszként erre: 46. - Meszitimus)
2009. febr. 11. 06:51
Sziasztok!Én az elsö terhességnél 20kg-ot hiztam,a másodiknál 10-et.7 honapja szültem,45 kg vagyok és 170 magas....én is eszek..és hizni szeretnék
2009. febr. 11. 06:39
Szia,én három gyermeket szültem,az első kettőnél mindig kb 12-14 kg plusszal vonultam be a kórházba,64,5 volt a legtöbb és 58-al jöttem ki. A harmadik babát 55 kg-val kezdtem de csak 62-vel szültem és utána a stressz miatt 1,5 hónap alatt 10 kg leszaladt rólam. Ennek már lassan másfél éve. 50 kg és alatta voltam és most talán sikerült már kb 4 kg felszednem(de hogy hogyan????). A béres csepp nekem nem jött be,én is eszem sokat késő este is...nekem azt tanácsolták hogy próbáljam meg a stresszt kezelni,mert ha nyugodtan ülök le enni és nem idegeskedem,akkor több marad rajtam....hiába sportoltam,nem volt nagyobb az étvágyam és én sem tudtam mit ennék szívesen....sokat csokiztam de csak az arcom bánta:(...Én 164 cm vagyok és most talán 54 kg,de szeretnék legalább 56-58 lenni,mert akkor éreztem jól magam. Ja és a fogyás eredménye nekem is az,hogy a vasalódeszkán jobban állnak a ruháim,mert a melleimet elvitte a cica...:)...én azt szeretném tudni hogyan tehetném újra láthatóvá őket?:)A sport nem segített,vagy nem volt türelmem kivárni?
2009. febr. 9. 18:19

ezek szerint menthetetlenek vagyunk.

nekem ez nem kielégitő igy addig küzdők mig el nem érem a 60-at,de nem korban inkább súlyban

44. csillus78.06.27 (válaszként erre: 37. - 52fd553855)
2009. febr. 9. 14:39
Én mindkét terhességemet 40 kilóval kezdtem, és 50-el végeztem. Na ez a durva. Lehet a guinnis rekordokba is bekerülnék ezzel.:)
43. csillus78.06.27 (válaszként erre: 27. - Csicsi25)
2009. febr. 9. 14:38

Szia!


Én is szedtem a peritolt, volt is étvágyam, de ennyi.

Semmit nem híztam. Talán 1 kilót.

Nekem valszeg az emésztésemmel lehet gond.

Na meg stresszes és ideges természete is vagyok, de most szedek homeós dolgokat erre.

42. csillus78.06.27 (válaszként erre: 7. - 52fd553855)
2009. febr. 9. 14:35

Szia!


Én is abban a acipőben járok mint te.

Sajnos ez szerintem alkati kérdés. Én 162cm vagyok, és 44kg. Akkor mit mondjak én?

Úgy vagyok 44, hogy már felhízlaltam magam 40-ről egy tabletta a moosegor segítségével, de sajnos már itt sem kapható, csak Spanyolországban. Én aztán ezer mindent próbáltam de csak ez segített. Hajnal 2-kor eszem sült szalonnát, sült húsokat, és gy sem hízom. Ez alkat.


Csillus

41. Miss Angel (válaszként erre: 40. - 52fd553855)
2009. febr. 8. 20:31
Nincs mit,remélem találsz erre megoldást,és előbb-utóbb olyan leszel,amilyen szeretnél lenni!Sok sikert!!!
40. 52fd553855 (válaszként erre: 39. - Miss Angel)
2009. febr. 8. 20:26

stressz az van sajna,erre szedek homeopátiás szert.

Állandó csak a spirálom amit 1 éve kaptam.

Sajnos nem szedhetek gyógyszereket.Semmit.

Régebben szedtem bérest megprobálom újra.köszönöm a tippet

2009. febr. 8. 20:13

Ja,és még 1 dolog:van vmi olyan gyógyszer,amit rendszeresen szedned kell?

Ha van ilyen,érdemes utánanézni,nem lehet-e az étvágytalanság annak a mellékhatása...

Én pl amióta szedek 1 bizonyos gyógyszert,sokkal étvágytalanabb vagyok-bár én nem bánom,mert már megszokta a szervezetem,nem kívánok annyit enni,mint rég,és ez nekem jó:D.

2009. febr. 8. 20:05

Az baj,hogy ennyire nem bírsz enni.Próbáld meg a cseppet,azzal bizti nem ártasz magadnak.Állítólag jó étvágyat csinál,ezt már több embertől hallottam,akkor biztos van benne vmi:)

Esetleg nem idegeskedsz,stresszelsz sokat,és az kihat rád?

Mert én alapjában véve,ha sokat ennék,híznék/de nem teszem,mert nem akarok:)/,viszont ha sokat idegeskedek,mindjárt lecsúszik 1-2 kiló-pl:mikor vizsgaidőszakom van.Olyankor persze az étvágyam is csökken,nem eszem annyit mint máskor.....

Én voltam már 55 kiló is,ugy rosszul éreztem magam,mindig is 50 alatt akartam lenni.

37. 52fd553855 (válaszként erre: 36. - Miss Angel)
2009. febr. 8. 19:52

a férjem is mindig etetne,de látja hogy eszem és egy idő után már kevereg a gyomrom.sok mindent ennék,de mire elkészül már nem kivánom.

50 kg-val lettem terhes,65-tel mentem szülni és 55-tel jöttem ki a kórházból.mind a két gyermeknél

akkor voltam a legjobban

2009. febr. 8. 19:00

Jajj,bocs,most olvastam vissza,hogy 164cm-49kg...

Én 161cm vagyok,46kg,és alacsonyabb a BMI-m,mint neked,mégse akarok hízni egy grammot se!mindegy...

Szerintem próbálj meg olyan sportot űzni,amivel az izomtömegedet növelheted,úgy az összkép sokkal esztétikusabb lesz,formásabb is leszel.

A túl zsíros kaják fogyasztása mindenki számára egészségtelen,szerintem senkinek nem érdemes túlzásba vinni.

Ha ennyire nincs étvágyad,mint ahogy leírtad,én tudnám javasolni a Béres csepp szedését,nekem 1 ismerősöm szedte,felszedett néhány kilót/pedig nem akart:)/,de másoktól is hallottam már,hogy fokozza az étvágyat.

35. benvik (válaszként erre: 33. - Dencsikné)
2009. febr. 8. 18:47
Pedig úgy reménykedtem 62kg-mal. Számolgattam, hogy 3 kg a baba, 3 kg a víz, tehát 56 kiló vagyok én. Azzal ki is egyeztem volna. Hát nem jött be:-(
34. Miss Angel (válaszként erre: 32. - 52fd553855)
2009. febr. 8. 18:45
Szia,hány kg vagy,és hány cm magas?
33. dencsikné (válaszként erre: 27. - Csicsi25)
2009. febr. 8. 18:43
nem is hallottam erről a tablettáról, mi ez? Benvik én 46kg. voltam mikor teherbe estem, 54kg.-val szültem és 43kg.-val jöttem ki a kórházból 2 éve, azóta 1-1,5 kg. híztam.
32. 52fd553855 (válaszként erre: 31. - Benvik)
2009. febr. 8. 18:40
Nálam ugyanez!80-as melltartó volt,most meg nem is kell mert nincs mire.Nadrágom leesik stb...
31. benvik
2009. febr. 8. 18:09
Én 172 cm vagyok, és 47,5 kiló. Szóval katasztrófa. A környezetemben mindenki tömni akar, nem hiszik el, hogy semmi értelme. A dokim egyszer adott valami turmixfélét. Minden nap egyet kellett inni, és már az fedezte bőven a napi kalóriaszükségletet. És elvileg innentől minden plusznak rajtam kellett volna megjelenni. Na nem jelent meg:-( Én már próbáltam mindent, kolbász szalonnával, akkor pont az egészséges életmódot is. Sportoltam stb. Terhesen 62 kiló voltam, szülés után 6 héttel már csak 50, utána két hónap múlva 47,5. Most ismét babát várok, de már nem reménykedek, hogy szülés után bármi is rajtam marad. Az tuti, hogy elhízni sose fogok, de így sem vagyok szép látvány. Simán megszámolható az összes bordám, lapos a mellem és a fenekem. Tipikus elől deszka, hátul léc, középen fűrészpor:-(
2009. febr. 8. 17:55
ennyi az egész.semmi tabletta vagy akármi ami egy kis pluszt adna?
29. 441e85ce7b (válaszként erre: 20. - Dencsikné)
2009. febr. 8. 12:40
Láttom...olvasom ...te sem görcsölsz a hízáson...majd csak lesz valami :-)
2009. febr. 8. 12:15

Egyél sok kenyeret, csokis pudingot, túrórudit, jó zsíros, szaftos húsokat.


Én is ilyen voltam szülés előtt, nem tudtam hízni, de szülés után most küszködök a hasamra rakódott kis úszógumival. De hálistennek már ahogyan nem szoptatok, kezd visszaállni...

27. Csicsi25 (válaszként erre: 20. - Dencsikné)
2009. febr. 8. 12:09

Irigyellek, ha szülés után sem sikerül felszedni magadra. Mondjuk nekem is inkább a hasam maradt meg :)

Gyerekkoromban és huszonévesen én is "gebe" voltam, én ezt örököltem. Anyukám is ilyen. Mindketten Peritolt szedtünk annak idején. Állítólag még mindig van ez a gyógyszer. Nem próbáltad? Jobb lesz az ember étvágya és tényleg el kezd hízni - tapasztalatból mondom.

26. 441e85ce7b (válaszként erre: 24. - 52fd553855)
2009. febr. 8. 12:07

próbálj meg nem küszködni , és nem görcsölni az evésen , amit megkívánsz azt egyél .

Ha 1 óra múlva érzed az éhséget akkor egyél...ha 5-6 óra múlva ....akkor pedig akkor. Mindenesetre ne görcsölj.

És bármit megkívánsz...próbáld azt enni! :-)

És ne idegeskedj , és ne a hízáson görcsölj !! :-)))

25. 52fd553855 (válaszként erre: 23. - 441e85ce7b)
2009. febr. 8. 12:01
cukrom állitólag rendben van,bár a nagymamám időskori cukros volt
2009. febr. 8. 12:00

Már voltam gyomortükrözésen :negatív

Szedek homeopátiás szert hogy nyugodtabb legyek

mégsincs kedvem nagyon enni.mindig azzal küszködök mit egyek,s végén arra jutok hogy semmit.

23. 441e85ce7b (válaszként erre: 21. - 52fd553855)
2009. febr. 8. 11:58
cukorszintet mértek nálad ?
22. alyce
2009. febr. 8. 11:50

Sziasztok!

Én 161 cm, és 47 kg vagyok, mégsem érzem magam gebének...sőt, voltam már 44 kg is! Na akkor rosszul néztem ki. A 164 cm-hez valóban kevés a 49 kg, de azért annyira nem vészes!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook