Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SZTK és szülés az ügyeletesnél fórum

SZTK és szülés az ügyeletesnél (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: SZTK és szülés az ügyeletesnél

1 2 3 4
2010. jan. 23. 11:56

Én is szülés előtt állok még..

Szintén Sztk-ba járok..és meg vagyok elégedve az ellátással, a doki kedves a többiek szintén és semmi különbséget nem tesznek a fizetős és nem fizetős kismamák között!

10. winny
2010. jan. 23. 11:38

Csodaszép a gyermeked:)

Gratulálok!

2010. jan. 23. 11:22
sziasztok! Gratula a babához, édes! A negyedik gyermekemet szültem a Jánosban, szintén ügyeletes orvosnál. Nem saját választásból, hanem mert előttünk zárták be éppen a Margit szülészetét. Az orvosom nem jött át, pedig a Jánosban felajánlották neki. Mindegy, a lényeg, hogy egy-két doki kivételével velem is mindenki rendes volt, nincs rossz élményem a dologgal kapcsolatban.
2010. jan. 23. 11:16
szia jó a cikk mindkét gyermekemet a sote1 ben szültem az elsőt fogadott dokival a másikat ügyeletessel semmi különbség nem volt az ellátásban.Mindkét szülésem jó érzés volt kedves dokikkal és nővérekkel.Az sztk-ban is az orvos egy tünemény volt.Ha lesz harmadik pici akkor újra az sztk-t választom.
2010. jan. 23. 11:09
Jó olvasni, h ilyen is van...ami alapból amúgy természetesnek kellene, h legyen.
2010. jan. 23. 11:00

Sziasztok

Gratulálok a kicsihez, én mindkét gyermekemet ügyeletesnél szültem és most a harmadikat is így fogom megszülni és szintén sztk-ba jártam dokihoz.

2010. jan. 23. 10:51

Szülés előtt állok és nem tudom eldöntei, hogy az ügyeletesnél, vagy a fogadott dokimnál szüljek. Sajnos anyagi megfontolásból. A védőnőm szerint kedvesek az ügyeletesek is, mert reménykednek egy kis hálapénzben. Sok negatív tapasztalatot hallottam. Ez volt az első pozitív.

Ez a cikk segít a döntésemben. Köszönöm, hogy megosztottad velünk. Gratulálok a babához.

2010. jan. 23. 10:41
Gratulálok Gergőhöz! Örülök, hogy vannak pozitív tapasztalatok is :)! További szép napokat kívánok együtt!
2010. jan. 23. 10:33

Először is gratulálok a babához :)


Én is sztk-ba jártam terhesgondozásra, és engem is tökéletesen elláttak, nem éreztem azt, hogy esetleg nem figyel a doki oda eléggé rám/ránk.

Egyetlen negatív élményem az egyik UH-nál volt (nem ugyanaz a nőgyógyász csinálta, egy másik szobába kellett menni), ott meg se szólalt az a doki, lediktálta az asszisztensnek az adatokat, aztán mondta, hogy öltözhetek. Úgy kellett belőle kihúzni, hogy minden rendben van-e.


Az én történetem annyiból más, hogy szülés után adtam pénzt. De mivel csak utána, ez nem befolyásolta azt, ahogy bántak velem.

2010. jan. 23. 10:11
Ez mindenképp jó hír. Féltettem a feleségem, ő is sztk-ba jár, de eddig neki sem volt rossz a tapasztalata, legfeljebb annyi, hogy többet kell kérdezősködnie az információkért. Megnyugtattál, köszi a cikket.:-)
2010. jan. 23. 10:03
Történetem talán annyiban különleges, hogy a terhesség alatt végig az SZTK-ba jártam, és az ügyeletes orvosnál szültem, így az egész egy fillérembe sem került. A szülésre 2007. november 7-én került sor a János kórházban.

Ugrás a teljes írásra: SZTK és szülés az ügyeletesnél
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook