Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőrtüszőgyulladés- szőrbenövés fórum

Szőrtüszőgyulladés- szőrbenövés (beszélgetős fórum)


2011. aug. 19. 11:39
Az epilatortol sajnos sokkal gyakoribb a szorbenoves, mint a gyantatol. Az a lenyeg, hogy radirozni kell a borfeluletet, vagy luffa szivaccsal, torolkozovel atdorzsolni. Fodraszkellekboltban kaphato szorbenoves elleni krem. Ha pedig mar megtortent a baj, steril tuvel kell a szorszalat kiemelni, majd lefertotleniteni.
2011. aug. 18. 10:32
Hát igen,nekem is kéne valami jó ötlet.Szeméremdomb,lábszár,hónalj...mindegyik katasztrófa.Tiszta heg és gyulladás folyamatosan mindegyik :(
2011. aug. 18. 10:01

Szia!

Nekem több nap kellett hogy szép legyen a lábam epillálás után. De mostmár azt csinálom, hogy leepillálom, befújom aloe sprével, s ha beszívta alaposan behintőporozom. Másnapra tök szép. Ezt másnap is azért még megcsinálom. Nekem semmi nem segített, de ez tök jó. Mondjuk szőrbenövések eddig sem voltak olyan katasztrofálisak, de most abszolút nincs.

A bikinivonalam is jobb valamelyest az aloe és a hintőpor által, de nem annyira mint a lábam. Ott is epillálom, de most meg fogom próbálni gyantával, hátha szebb lesz

2011. aug. 18. 09:10

Szia! Hát szívem csücske ez a téma, mert a bikinivonalam valami katasztrofális volt!! Most se gyönyörű, de mérföldeket javult. Én gyantával szoktam letépni és utána mindíg nyugtató krémet később pedig szőrtüszőgyull. gátló krémet használtam. A végén már annyira el voltam keseredve, hogy minden reggel és este kentem,nem túl látványos eredménnyel.

Szóval teljesen véletlenül kentem rá babylove babaolajat(dm márka) és szépen pár nap alatt rendbetette. Most is van pár picike, de már nem kenem olyan szorgalmasan. Próbáld ki. Kb 500 ft és még jó az illata is!

2011. aug. 18. 09:02
ha gyantázod,ha borotválod, akkor se tudsz nagyon csinálni semmit. bár van olyan krém ami segit hogy ne nőljön be a szörszál, nemtudom jó-e
2011. aug. 18. 08:44

Nem tudom ki hogy van vele,de nekem ez a két probléma elég nagy fejfájást okoz nap mint nap, a magánéletben és amúgy is!

A lábszáramon meg a bikini vonalamon elég sok van, és így nyáron nagyon kellemetlen!

Mindent kipróbáltam már amit csak lehet de nem éreztem, és nem láttam nagy változást semmitől! Vagy ha volt is eredmény nem volt tartós!

Ha valakinek van valami jó ötlete, vagy tapasztalata, azt szívesen várom !!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook