Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fel mernétek venni rövidet, ha tele lenne a lábszáratok szőrtüszőgyulladással, benőtt szőrökkel? fórum

Fel mernétek venni rövidet, ha tele lenne a lábszáratok szőrtüszőgyulladással, benőtt szőrökkel? (beszélgetős fórum)

1 2
2019. jan. 6. 13:41

mint korábban írtam, szőrös tüszős lábhoz nem vennék fel miniszoknyát, de nem mondtam le róla.mert állítólag csinosak a lábaim. Eredeti haj szinem söt,t fekete, vastagszálű, u.ilyen a szőrzetem is.

Először 9 éves koromban csúfoltak a fiúk a strandon a bikinivonal miatt.

Azóta, 40 éve borotválom,édsesapám ill. a férjeim borotvájával- .-mostmár persze van sajátom is Szerencsére a női szőrzet lassabban nő Sose volt szőrtüsző gyulladásom , nem is tudom, hogy konkrétan miaz.Nm is élem meg problémaként

BÁr a borotvahasználatot nem javasolják, de nekem bejött.

2019. jan. 6. 12:40

Nem. Max itthonra.


Próbáld ki a tartós szőrtelenítést.


Nekem csak itthoni gépem van, de az is bőven hozza a kívánt hatást. Kb 2 éve használom 6-7 hetente "átvillogtatom" magam és gyakorlatilag nincs szőröm. Nem horror összeg, bívelődős és ügyesen kell gépet választani. Abszolút megéri.


Én az intimterületen küzdöttem szőrbenövéssel pedig kozmetikushoz jártam gyantáztatni és mégis csúnya foltos volt a bőröm. A tartós szőrtelenítés megoldotta ezt a problémát is.

47. Channa* (válaszként erre: 46. - Havanesekutyus)
2019. jan. 6. 12:35

Pont ezen gondolkodtam!

Ha házilag nem sikerül rendezni, bár el nem tudom képzelni, hogy mitől lehet ilyen egy láb, akkor esetleg dokival kellene konzultálni.


Közel 50 éve epilálok és még sosem volt benőve, begyulladva egy szőrtüszőm se.


Biztos vagyok benne, hogy a fórumindító valamit rosszul csinál.

2019. jan. 6. 12:28

Ha meleg van, és nem akarok senkinek se tetszeni, akkor igen.

De nem vennék fel pl miniszoknyát magassarkúval, mert nem érném el a kívánt hatást, inkább az ellenkezőjét.

Ősztől tavaszig amúgy simán járhatsz rövidben, tök jók a vastag, színes harisnyák, szerintem.

Egyébként nem lehet kezelni a bajt?

2019. jan. 6. 12:13
Volt némi szőrtelenítés itt...
2019. jan. 5. 22:22
A benőtt szőr nem szép látvány. Leginkább csak közelebbről látszik, hogy az benőtt, de inkább tűnik úgy, mintha nem is szőrtelenített volna az illető. Egyszer-kétszer nekem is volt már pár szál, kiszedtem szemöldökcsipesszel, de ha rendszeres és sok, akkor nem árt megmutatni orvosnak szerintem.
43. Érdekes73 (válaszként erre: 42. - 98e28fd60a)
2019. jan. 5. 22:10
Szerintem ha vki nem tudja rendesen megcsinálni akkor vagy kérjen meg egy barinőt rá vagy ha problémás a bőre forduljon szakemberhez.
2019. jan. 5. 15:46
Simán felvenném. Akinek derogál a lábam kinézete, az ne nézze. Amúgy se illő, bámulni valakinek a lábát!
2019. jan. 5. 15:43
Még annál is olyanabbak! 😂
2019. jan. 5. 13:09
Nem tenném, mert rossz lenne ránézni. Orvoshoz menj!:(
2019. jan. 5. 12:51
Merni mernék, de nem vennék.
38. ronka
2018. júl. 18. 23:14
nem
37. Érdekes73 (válaszként erre: 31. - Channa*)
2018. júl. 18. 21:55
:(
2018. júl. 18. 19:23
exoderil ? az nagyon sok mindenre jó
35. Guruljka (válaszként erre: 33. - Channa*)
2018. júl. 18. 16:57
Én nem felejtem el, kolléganőm az akkor még Nyugatról ajándékba kapott, finom kamillakivonatos mosogatószertől kapott nehezen múló ekcémát.
34. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2018. júl. 18. 16:44

12 éve pikkelysömörös vagyok.

De ezért nem fogok hosszú ruhákban járni nyáron!

Akinek nem tetszik nem néz rám!

Annyira sok már ez,hogy mindenki bújkál,takargartja magát...

Fogadd el magad,és sokkal könnyebb az élet!

33. Channa* (válaszként erre: 32. - Guruljka)
2018. júl. 18. 14:26

Eszembe se jutott, hogy egy gyógynövénykivonat lehet ilyen, annak ellenére, hogy bármilyen kozmetikai szert csak próba után veszek meg, mert sok dologra allergiás vagyok...

Ez az eset óta én mindenkit lebeszélek róla...

32. Guruljka (válaszként erre: 31. - Channa*)
2018. júl. 18. 13:22

Szörnyű lehetett!

Kár, hogy nem jutott eszedbe előbb egy pici pöttyel kipróbálni.

Én ismeretlen hatású dologgal így szoktam.

31. Channa* (válaszként erre: 30. - Guruljka)
2018. júl. 18. 13:20

Tudom:D Csak gondoltam leírom, hogy jártam vele.

Nem kívánom senkinek azt az érzést! Tényleg olyan volt mintha tűzzel égettek volna és ráadásul perceken át, mert a tusolás semmit nem enyhített az érzésen...

30. Guruljka (válaszként erre: 28. - Channa*)
2018. júl. 17. 22:30

Egyetértőleg írtam.

Sokan még szinte a rossz időjárás ellen is svédcseppet használnak, pedig csak el kellene olvasni a tájékoztatóját.


Persze a hit is hegyeket mozgat, de ahhoz ez kicsit drága.

29. Channa* (válaszként erre: 26. - Guruljka)
2018. júl. 17. 22:30
Derék és lábfájdalomra javasolták. Bekentem magam majd ugrottam vissza a tusoló alá, de így is hetekig néztem úgy ki, mint aki leforrázta magát...
28. Channa* (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2018. júl. 17. 22:27
Én is ezt gondolom.
2018. júl. 17. 21:55
Jó dolog a Svéd csepp de nem mindenre.
26. Guruljka (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2018. júl. 17. 21:51

Ide ismásolom a lényeget, hátha valaki nem találja:



Betegtájékoztató

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A NAGY SVÉDCSEPP NATURLAND OLDAT ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A termék hagyományos növényi gyógyszer, kizárólag a régóta fennálló használaton alapuló, meghatározott javallatokra alkalmazandó belsőleges és külsőleges használatra.

Belsőleg:

- Enyhe emésztési zavarok, mint puffadás, teltségérzet, bélrenyheség, epepanaszok kezelésére és az étvágy javítására.


Külsőleg:

- Bedörzsölésre és borogatásra reumás- és izomfájdalmak esetén.


2. TUDNIVALÓK A NAGY SVÉDCSEPP NATURLAND OLDAT ALKALMAZÁSA ELŐTT

Ne alkalmazza a Nagy Svédcsepp Naturland oldatot

Belsőleg és külsőleg:

- a készítmény hatóanyagaival vagy bármely segédanyagával szembeni túlérzékenység esetén

Belsőleg:

- alkoholprobléma,

- terhesség vagy szoptatás időszaka,

- 18 év alatti gyermekek,

- magas rizikófaktorú betegségek (pl. epilepszia, májbetegség),

- epeúti elzáródás, epekő,

- akut gyomor- és nyombélfekély esetén

Külsőleg:

- 6 év alatti életkorban,

- bőrbetegségek esetén,

- sérült bőrfelületen

25. Guruljka (válaszként erre: 23. - Channa*)
2018. júl. 17. 21:47

A svédcsepp nem csodaszer, és nem jó mindenre. Bőrsérülések és bőrbetegségek kezelésére nem is javallott.


[link]

2018. júl. 17. 19:35
nem kéne kisérletezni,bőrgyógyászt vagy legalább gyógyszerészt kellene megkérdezni,
23. Channa* (válaszként erre: 22. - Apeeng)
2018. júl. 17. 19:29

Én a svédcseppet nem ajánlom, mert én 2 hétig úgy néztem ki tőle, mintha leforráztam volna magamat.

Nem mindenki bírja, és tényleg csak reménykedtem, hogy nem marad nyoma....

22. apeeng (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2018. júl. 17. 13:05

svédcseppel kenegeted, ha megszáradt, akkor a német gyártmányú körömvirág krémmel halványan áthúzod..páróra múlva, vagy ahogy lehetőséged van, újból svédcseppes pátyolgatás, majd megint körömvirág krém. Legelső alkalommal fújd le Brado line fertőtlenítő szprével a kezelendő felületet. nem szabad semmit túlzásba vinni, csak finoman, kedvesen..

ha ezek után sem szépül a lábad, akkor passz.

2018. júl. 17. 04:13
nem
2018. júl. 16. 23:40

A szűrtüszőgyulladás más:


[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook