Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet kezdeni szőrtüszőgyulladás ellen? Már mindent kipróbáltam... fórum

Mit lehet kezdeni szőrtüszőgyulladás ellen? Már mindent kipróbáltam... (beszélgetős fórum)


26. LaBex
2011. jún. 16. 13:16

Sziasztok,


így cca 1 év távlatából véletlenül nem tud vki bővebb információval szolgálni a (18.)Wertigo által emlegetett "fekete színű, kátrányos, büdös, de hatásos" szőrtüszőgyulladás elleni krémről?

25. NLily
2010. okt. 18. 15:35

Sziasztok!


Nekem szőrtüszőgyulladásra leginkább a parajdi sószappan vált be. Szőrtelenítés előtt hámlasztásként átdörzsölöm vele a bőröm, szőrtelenítés után pedig a gyulladás csökkentése céljából újra végig megyek vele a szőrtelenített felületen. Csodákra képes... Amióta ezt használom egyáltalán nincs szőrtüszőgyulladás a bőrömön. Aki szeret hosszasan fürdőzni, a parajdi sófürdő is isteni. Nagyon olcsó (pl.a sószappan 700 Ft és fél évig is elég) és már az első használat után is látványos a változás. Egyelőre kereskedelmi forgalomban nem kapható, ha érdekel valakit, írjatok és elküldöm az elérhetőséget, ahol be lehet szerezni.

24. kiki55
2010. aug. 22. 09:54
Sziasztok! Érdemes lézerrel elvégeztetni a szőrtelenítést. Igaz, hogy drága, de ha beszámolod a kozmetikust és a mindenféle krémeket, akkor nem is olyan biztos, hogy drága, de legalább végleges megoldás.
2010. jún. 23. 11:44
Sziasztok! A már meglévő hegekkel, sebhelyekkel lehet valamit kezdeni? Nekem automatikusan szinte az összes szőröm a bőröm alá nő... Segítsetek!
2010. jún. 8. 09:09

Én testápolót szoktam használni, nekem jó.

Viszont valamelyik főrumon olvastam, hogy valakinek súlyosabb esetben a barnító testápoló vált be nagyon.

2010. jún. 8. 08:50
Szia, olvasom, hogy borotválod. Nem tudom, hogy milyen erős a szőröd, de én a kozmetikussal szoktam legyantáztatni. Akkor tuti, hogy nincs gond a gyantával, borotvával. Próbáld ki szerintem!
2010. jún. 7. 19:03
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat:) remélhetőleg nem csak nekem válnak be ezek a módszerek:)
2010. jún. 7. 16:35
A bőrödön maradt gyantát babaolajjal lehet nagyon könnyen eltávolítani. Tegyél belőle egy vattapamacsra, és töröld le vele. A kozmetikusom is mindig azzal törli meg a kezét gyantázás után. :)
2010. jún. 7. 16:05

hasonló gondra a gyógyszertárban kapsz ilyen fekete szinű kátránykrémet, vagymit...úgy kérd, hogy szörtüszőgyulladásra kell speciális krém, nekem anno a gyógyszertárban kevertek ki valamit 2-3 nap alatt elmúlt, és nevetséges ára volt.

fekete , büdös, de hatásos.

17. doresz88 (válaszként erre: 10. - Szomorulany)
2010. jún. 7. 16:00
az xepilnek van gyanta lemosója, rossmannba lehet kapni! :)
2010. jún. 7. 15:59

Szerintem sem gáz. De próbáld ki hogy luffa szivaccsal, vagy iloyen tipikus mosakodáshoz való kefével átdörzsölöd.

Illetve bőrradírozhatsz is, mert az leszedi az elhalt hámréteget, és akkor talán könnyebben kibújik a szőrszál seb nélkül.

(Peeling: tengeri só, reszelt citromhéj, olaj. Fürdés előtt száraz bőrön kell használni)

2010. jún. 7. 15:54

Egyébként szerintem se gáz. nyugodtan hordhatsz rövid gatyát+szoknyát.

Akinek nem tetszik,+ ne nézzen oda.

Szerintem nagyon sok nőnek ilyen a lába.

14. szomorulany (válaszként erre: 13. - 5bfba16667)
2010. jún. 7. 15:52
megfogadom a tanácsod, köszönöm szépen:)
13. 5bfba16667 (válaszként erre: 10. - Szomorulany)
2010. jún. 7. 15:51
Kamillateás pakolás.. Gyulladásra jó szokott lenni.
12. szomorulany (válaszként erre: 11. - Kiddy)
2010. jún. 7. 15:51
Az igaz h jobb mint a szőr:) köszönöm, és valahogy meg kell barátkoznom vele:)
11. kiddy
2010. jún. 7. 15:49
szia!nekem is ugyanilyen az epilalastol,de engem nem zavar.ez meg mindig jobb mint a szor.a paromat sem erdekli,sot sztem meg eszre sem vette,mas meg nem erdekel!nyugodtan hordhatsz rovidgatyat en azt mondom.
10. szomorulany (válaszként erre: 8. - 5bfba16667)
2010. jún. 7. 15:49
az a helyzet a gyantával hogy eddig mindig szerencsétlenkedtem vele, hisz ragadt tőle a lábam kb két napig:S kammilás pakolás alatt mire gondolsz?:)
2010. jún. 7. 15:49
700-800Ft között van a 25g-os, de nem kell belőle nagyon sok.
2010. jún. 7. 15:48

Szerintem sem komoly, de lehet, hogy a borotvával nincsen jóban a lábad. Gyanta?

Kamillás pakolás?

7. szomorulany (válaszként erre: 5. - Kerka:))
2010. jún. 7. 15:46
kipróbálom, mennyibe kerül?:)
2010. jún. 7. 15:46

itt egy másik kép:( [link]

Köszönöm a segítségeket!:)

2010. jún. 7. 15:46

Szia!

Én Neogranormon kenőcsöt használok ilyenre és bevált.

Gyógyszertárban lehet kapni recept nélkül.

A baba popsijára is szokták kenni:)

2010. jún. 7. 15:43
Kb 4 évig epiláltam, aztán pár hónapja tértem át a borotvára.
2010. jún. 7. 15:41

Szia!


Mivel szőrteleníted a lábad?

2010. jún. 7. 15:40
Hát ez egyáltalán nem gáz
2010. jún. 7. 15:36

Fertőtlenítettem, körömvirág krémmel kentem, napoztattam, mindent szinte kipróbáltam és nem segít semmi. A lábamon piros, néhol barna foltok vannak, én iszonyat csúnyának találom és nem tudok vele mit kezdeni:( Nektek mi vált be?

Itt egy kép a helyzetről: [link]


Nem merek így kilépni az utcára rövidgatyában vagy szoknyában:( (a lábam harmadnaposan szőrtelenítve elnézéséteket kérem)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook