Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szorongás, depresszió, félelem :( fórum

Szorongás, depresszió, félelem :( (beszélgetős fórum)


2012. jan. 12. 21:51

SZiasztok!!!

Tanácsot kérnék, mert látom itt sokféle szorongás illetve félelem létezik. . . Nekem egy érdekes szorongásom van egy hónapja és fogalmam sincs mit kezdjek vele:(((de megkeseríti a mindennapi életemet!!! Félek egyedül maradni bárhol is legyek a saját lakásba is de ha bárki mellettem van akár az idegen is lehet semmi bajom tök happy vagyok. . . szorongok még a boltig is elmenni egymagam, szorongok még akkor is ha 10 percre magamra hagynak itthon. . . Segítsetek mit tegyek így nem lehet létezni???34 éves egészséges csaj vagyok komoly tervekkel és ilyesztő ez az állapot, mert lassan lassan felemészt!!! Nem szeretnék gyógyszert szedni!!Ha valaki tud valami tanácsot bármit kérem segítsen!!! Köszi

18. 9bbc382386 (válaszként erre: 14. - 16b5d6ae34)
2010. okt. 18. 08:08
Igen,de a depressziót is okozhatja pajzsmirigy betegség,amit vérvételből meg lehetne állapítani,és ha úgy van akkor kizárni.
17. twiggy00 (válaszként erre: 11. - 3e26df5b2c)
2010. okt. 17. 23:53

Látod így kell ezt, csak erősen!!!! ;)

hát igen könnyű mondani, tanácsot jól tudok adni, de az életemben nem tudom alkalmazni... :S


mikor nálam is beindult az ördögi kör, akkor már nem tudtam a betegségek miatt elhagyni a lakást, és nem mozogtam semmit, és ettem, és híztam!!aztán már ez is szorongással töltött el, és még jobban bezárkóztam...ez nem volt jó!!! és mire észhez tértem nyakig benne voltam...

a fogyókúrával meg csak óvatosan nehogy átess a ló túloldalára, sajnos nekem sikerült, és most azzal is küzdenem kell, meg magammal, meg a betegségeimmel, de leginkább magammal....


amúgy nem sportolsz vmit??? nagyon tudom ajánlani a mozgást, nagyon hatásos, testileg és lelkileg egyaránt!!!! :)

16. ebf2510f25 (válaszként erre: 4. - 3e26df5b2c)
2010. okt. 17. 18:33
Persze, hogy nem tudja kimutatni. Ilyenkor egy kicsit a párunk is depressziós lesz, nem tehet róla. Gyakorlatilag együtt tudjátok megoldani a helyzetet kölcsönös szeretettel és odafigyeléssel.
2010. okt. 17. 17:09
hát igen szerintem a sok sok idegesség is okozza ezt a sok gondot
14. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 13. - 9bbc382386)
2010. okt. 17. 15:53
Depresszió is okozhat hízást.
13. 9bbc382386 (válaszként erre: 11. - 3e26df5b2c)
2010. okt. 17. 15:50
A hízás is pajzsmirigy alulműködéses tünet.
12. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - 3e26df5b2c)
2010. okt. 17. 12:05
A lehető leghamarabb keress fel egy pszichológust, ne várd meg, amíg rögzül benned ez a rossz érzés. Minél tovább vársz, annál nehezebb kezelni.
11. 3e26df5b2c (válaszként erre: 10. - Twiggy00)
2010. okt. 17. 11:05
Igen igazad van a párom se segít semmit sem, de megcsinálom és rendbe hozom az életem sajnos én is több mint 10 kg-ot híztam de azt is lefogyom:D
2010. okt. 16. 22:47

Szerintem ezt nem lehet befolyásolni, nem ilyen egyszerű...ismerem ezt az érzést/érzéseket!!

nekem kevert szorongásos és depressziós zavarom van perpill...meg pánikbetegségem, szociálisfóbiám, alkalmazkodásizavarom stb...

de nem is én vok a lényeg ezt csak azért írtam,h. én is benne vok rendesen... ééésss hiába van ott mellettem a párom, és hiába járok pszichológushoz és pszichiáterhez, és szedem a gyógyszereket... nagyon nehéz ebből kilábalni...

sok dolognak hálát tudok adni az életben, és szoktam is, de ha este rám jön a sírógörcs, akkor azt nem tudom befolyásolni, vagy ha egy pánik rosszullét jön akkor jön...

szóval dundus nem vagy hülye!!! van más is így, sőt....

kicsit mesélj, hátha tudok vmit tanácsolni...

de azt már most tudom mondani,hogy nagyon nagy akaraterő kell hozzá, h meggyógyulj, vagy nem tom te milyen stádiumban vagy, és a legelején kell megragadni és megszabadulni tőle, mert sajnos egyre rosszabb tud lenni!!

na de nem akartalak én elkeseríteni!!! fel a fejjel!!! és írd ki magadból,ami bánt lehet már az is segít... :) és légy nagyon erős akkor menni fog!!!!

9. 3e26df5b2c (válaszként erre: 8. - 7717d911a9)
2010. okt. 16. 21:08
köszike:)
8. 7717d911a9 (válaszként erre: 1. - 3e26df5b2c)
2010. okt. 16. 21:07
2010. okt. 16. 21:05
köszönöm a tanácsokat!!!
2010. okt. 16. 20:57

Ennek lehetnek hormonális okai is.A pajzsmirigy betegség társbetegsége is lehet,ezért nem ártana egy teljes vérkép,amiben tsh szintet néznek.

Ez egy lehetséges ok,a helyedben utánanézetnék.

Jobbulást!

5. Burkuska (válaszként erre: 1. - 3e26df5b2c)
2010. okt. 16. 20:46
Kineziológus? Nagyon jó gyógymód,szerintem a legjobb!
4. 3e26df5b2c (válaszként erre: 2. - Ebf2510f25)
2010. okt. 16. 20:42
igen örülök én, h mellettem van csak ö nem tudja kimutatni, h szeret és sokszor megbánt:(
2010. okt. 16. 20:41

milenne ha hetente egyszer elmennél egy pszihologushoz? nekem amikor sok stressz volt az életemben elmentem. bőgtem ott, káromkodtam, toporzékoltam ő meg bológatott tanácsot adott, rávezetett a dolgokra, miután kiléptem a rendelőjéből ugy éreztem magam mintha mázsás súlyokat levették volna és nagyon jót tett..


én leginkább életvezetési dolgokkal ment oda, mert nem igazán voltam tisztában egy csomo dologgal. biztos ez is segitene :)

2010. okt. 16. 20:40
Örülj, ha valaki van melletted, aki szeret, és segíteni akar. Fiatal vagy még ahhoz, hogy borúsan gondolkodj. Engedd, hogy segítsen a párod, ne taszítsd el magad mellöl!
2010. okt. 16. 20:36

Sziasztok!


Nem is tudom, h kezdjem:S


Annyi minden lelki problémám van és nem tudom feldolgozni minden este sírok már a pasim is mondta,h neki ilyen depis csaj neki nem kell( de csak jót akar, h megváltozzak)

Ö azt mondja, minek is sírok ha mindenem meg van igen neki van igaza....:(

De ez egész életembe csak átvágtak és egy csomó pofont kaptam:( és most 21 évesen jött ki az a stressz lehet ha ezt valaki elolvassa, hát kicsit hülyének néz :$ vagy ( bolondnak)


De ha valaki elolvassa adjon nekem valami tanácsot szerintetek mit csináljak??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook