Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szoptatás melletti diéta fórum

Szoptatás melletti diéta (beszélgetős fórum)


11. LoLiNa
2007. júl. 18. 07:20
én nem hiszem, hogy túl hasznos lenne az édesítőszer a babáknak.. nem túl egészséges a cukrot megvonni tőlük
10. mimo (válaszként erre: 2. - Sz.andi)
2007. ápr. 27. 15:19
Én ezt tudom neked ajánlani tiszta szivvel.Mindent ehetsz, csak megfelelő időben.A cukort cseréldd le édesitőszerre, a finomlisztet teljes kiőrlésüre,a fehérkenyeret barnára, és máris fél sikert elérsz.Nagyon szuper receptek vannak itt a hoxán is, Norbi updatesek, többnyire I-es koduak.Sok sikert kivánok hozzá.!!!!!!Én egy éve Norbizok.DDDDDDDDDDDD
2006. dec. 4. 01:31
Küldöm az anyagot
8. Retta (válaszként erre: 7. - Sz.andi)
2006. dec. 2. 16:46

Megköszönném.

Email címem:retta@rubicom.hu

2006. dec. 1. 22:11

Elhiszem, hogy nagyon fárasztó éjszakáid vannak, de remélhetőleg lassn alábbhagy ez a gyakori éjszakai cicizés.

A neten egész sok cikket találtam a savtalanításról, csak még nem volt időm elolvasni, ha érdekel átküldöm neked is.

2006. dec. 1. 20:57
Ismerős a helyzet. Én is elhatároztam, hogy elhagyjuk a cicit, hogy elkezdhessek fogyózni és sok egyéb ok miatt. Ezt elmondtam Balázsnak (a 17 hónapos kisfiamnak) is. Azóta nem eszik rendesen és naponta kb. 8-szor szopik + éjszaka 3-4-szer. Kivagyok.
5. sz.andi (válaszként erre: 4. - Retta)
2006. nov. 30. 08:46

Köszi Retta, hogy válaszoltál.

Nekem is két gyerkőcöm van és egyik után sem sikerült visszanyerni az alakomat, illetve a kezdő súlyomat. Az első teherbeesésem előtt 58kg voltam most meg 70-ről már sikerült leküzdeni 67-68-ra, de ettől lejjebb nem megy. Az álomsúlyom úgy 55kg körül lenne, de egyenlőre kilátástalan a helyzetem. A kisebbik gyerkőc mostanában elég beteges volt, nem nagyon evett szilárd kaját, helyette inkább csak cicilt, reggel, délben, este, na meg persze éjszaka. Volt úgy, hogy 2 óránként kelt fel cicilni. Mostanában kezd egyenesbe jönni, egyre többet eszik, így a cicilés sem annyira gyakori, de amikor azt mondom neki, hogy nincs cici, akkor igen erős hisztibe kezd és zokog, na én ilyenkor megsajnálom, és adok neki.

A savtalanításról én még az égvilágon semmit sem hallottam, de majd a neten utánanézek.

Remélem van valami megoldás a fogyássra így szoptatás mellett is.

2006. nov. 26. 01:44

Nekem eddig csak a nem eszem "diéta" vált be, de az nagyon 1 hét alatt leadtam 8 kilót, de ez azt jelentette, hogy az ebédem 2 dl Canada Dry volt és slussz. Akkor nem is híztam vissza. Csak amikor a nagyinál nyaraltam "Olyan sovány vagy kicsem!" felkiáltással megtömött. Azóta hízom.

A durva az, hogy szülés után 1 héttel visszanyertem a terhesség előtti súlyomat, aztán mintha a gyerek súlya rám is rám rakódna. Ez a másoik gyermekem után már 30 kg fölött jár és én is szoptatok. 16 hónapos a bébi és mióta közöltem vele, hogy most már jó lenne elhagyni a cicit, azóta naponta 8-szor szopik, előtte csak hatszor.

Hát ennyit az én terveimről.

A savtalanításról hallatok már valamit? Mármint a reklámszövegen kívül.

2006. nov. 20. 22:29
Nézegettem az egyes diétákat és én úgy találtam, hogy talán a Norbi-féle update diéta nem olyan drasztikus. Szeretném kikérni a ti véleményeteket is, van jópár kiló (15kg)feleslegem szülés után
2006. nov. 20. 22:29
Nézegettem az egyes diétákat és én úgy találtam, hogy talán a Norbi-féle update diéta nem olyan drasztikus. Szeretném kikérni a ti véleményeteket is van jópár kiló (15kg)feleslegem szülés után
2006. nov. 19. 22:50

Sziasztok, tudna nekem vki segíteni abban, hogy szoptatás mellett melyik az a diéta, amit folytathatok és a babának nem árt?

Igaz a gyerkőc már 1 éves múlt, de még mindig nem akaródzik neki leszokni a ciciről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook