Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szolnokon olcsó és megbízható dokit tudnátok ajánlani? fórum

Szolnokon olcsó és megbízható dokit tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


7. poszata01 (válaszként erre: 5. - Slikey)
2013. nov. 9. 16:47
Elküldtem priviben!
6. slikey (válaszként erre: 2. - 408020f45e)
2013. nov. 9. 15:19
Szia! Köszi, rá gondoltam elsőnek, mert dícsérik, viszont pont ez az oldalt el is tántorított. Azt mondták sokan, hogy a felesleggel rendelkezőket nem szereti, sokszor eltűnik szülés előtt nyaralni, illetve szeret minden aprósággal a kórházba befektetni. Ezek miatt gondolkodom kicsit másképp. Illetve nála sorszámos a rendszer, ha beutazom és nincs sorszám már, akkor leshetek, sajna 25km-re lakom.
5. slikey (válaszként erre: 4. - Poszata01)
2013. nov. 9. 15:16
Szia! Igen légyszi, küldd el :) Nagyon bunkó a stílusa ami még nem is érdekelne, de vizsgálat után igen sokáig megérzed, hogy orvosnál voltál, mert nagyon durva. Szülésnél a nyaralásáról mesélgetett mindenkinek, a szülésznő úgy szólt rá egy párszor. A bunkóságát olyanoktól is hallottam, akik magán jártak hozzá. Én valahogy egy nőtől nem ezt vártam volna, mint amit kaptam is.
2013. nov. 9. 14:19
Ha erdekel, priviben kuldok reszleteket. Megkerdezhetem h Gyenessel mi volt a gond?
2013. nov. 9. 14:16
Szia! En Sved dokinal szultem, haromszor. Kicsit nyers a stilusa, de en birtam. Normal szules volt mind, az utolso gatvedelemmel. Gyakran ugyel, es telefonon szinte mindig elserheto (munkaidoben). Es nem draga.
2. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Slikey)
2013. nov. 9. 14:15
Szióka! Erdődi doktort tudom javasolni, bár nem tudom most milyenek az árai.:)
2013. nov. 9. 14:01
Már van egy kisfiam, őt Gyenes dr nőnél szültem, köszönöm mégegyszer nem. Ő volt az ügyeletes, de ő vezette a terhességet is (furcsa véletlen). Most 7 hetes vagyok, szeretnék egy dokihoz járni aki megbízható, de nem kér egy vagyont a vizsgálatokért, illetve a szülésért. Tudnátok ebben segíteni? Fontos lenne, mert jövőhéten valakihez mennem kellene. Köszönöm szépen !!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook