Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szolnokon hol tudnék babakocsit venni? fórum

Szolnokon hol tudnék babakocsit venni? (tudásbázis kérdés)


7. TF-Virág (válaszként erre: 5. - Nikicsimami)
2015. ápr. 15. 15:32
A vivien mar a szechenyin van de ok nemigen tartanak kocsikat. A tofeneken a mayaban voltam ma.
6. TF-Virág (válaszként erre: 5. - Nikicsimami)
2015. ápr. 15. 15:31

Szia! Ujat szeretnenk de nyitott vagyok mindenre. A hasznaltnak tegnap kitort a kereke gondolhatod milyen ideges lettem :(


es meg sokaig kell tologatnom. Kuld el a fotot legyszi! Es arat is! :)

5. Nikicsimami (válaszként erre: 4. - TF-Virág)
2015. ápr. 15. 15:01

Brendonban a Pelikánban,v a Tófenék úton is van 3db üzlet illetve a Kápolna utcában is van a Vivien pelenkabolt. Ott régebben volt nem tudom,h most van-e meg babakocsi. Persze csak akkor,ha újat szeretnétek. :-)

(Eladó nekemnus egy Hauck sportkocsi újszerű áll.ban. Nem tudom milyet kerestek. Ha érdekel megnézheted.)

2015. ápr. 15. 14:11
Köszi! Online semmiképpen nem szeretnék! Azzal màr befaragtunk. Elég nagy baba a fiam és emiatt mindenképp bele kell raknunk.
3. aed6bafa83 (válaszként erre: 1. - TF-Virág)
2015. ápr. 15. 13:47
Ne haragudj most néztem, hogy Szolnok, viszont lehet online is rendelni.
2015. ápr. 15. 13:46

Mi tegnap voltunk itt, nézd meg elég nagy a választék és jó áron is vannak.


[link]

2015. ápr. 15. 13:21
Tönkrement a Bergon babakocsink. Voltam ma a Maya baby diszkontban. Ott elfogyott a kiszemelt 3 kerekű. A babacentrumban talán lenne egy pierre cardin , de azt sokkalom. Még este megyünk a Brendonba. Hol lehetne még szétnézni?? 6 hós múlt a fiam. Mindenképpen olyan kellene ami lapra csukható és làbzsàkos esetleg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook