Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Peg Perego Skate babakocsihoz hol tudok adaptert venni? fórum

Peg Perego Skate babakocsihoz hol tudok adaptert venni? (tudásbázis kérdés)


9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2013. szept. 2. 00:35
Használjátok egészséggel!
2013. szept. 2. 00:35

[link]


Nem tudom kinek mi a kicsi, én mindig kényes voltam arra, hogy a baba magasan ne a kipufogógázt közvetlenül szívja be, ne rázza szét a testét,és kényelmes legyen széltében, hosszában nagyobb korában is. Szerintem tágas, magas. Ha használtan vetted remélem kérdeztél sokat, mert azért bőven lehetnek rejtett hibái. Ennek a kocsinak és minden másiknak is. Csak itt, hogy a mózest lehet sporttá állítani,jobban előfordulhat.

2013. szept. 1. 17:14
Nekem nagyon tetszik,nagyon az esetem.Megvettem,jön a postával kedden,és most olvastam véleménykét,én agyas.De bízom benne,hogy nekem jó lesz:-))Volt aki azt mondta nagyon alacsony a moze oldala,kiesik neki a baba,mikor átalakítja sporta,az is kicsi.....nem baj,nekem kell.-))
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fsziszi)
2013. szept. 1. 15:40
Szia, már múlt idő, volt. Nagyon jó, mert jól rugózik, kényelmes a gyereknek. A kereke még csak le sem engedett soha. Nekem nem is jutott eszembe, hogy akár történhetne is vele valami.
2013. szept. 1. 12:50
Szia! Nagyon sokat segítettél ,köszönöm.Neked esetleg van Skate kocsid?A kerekei miatt is nagyon aggodom. Mi a fene lesz ha menet közben kilyukad....jajjjjjjj nekem..-))
2013. szept. 1. 10:13

[link]


itt láthatod.


Ja elfelejtettem, a váz csak a Perego hordozóval használható.

2013. szept. 1. 10:01

Szia! Már leírtam és elszállt :S


Na még egyszer, a Skate babakocsihoz nem kell adapter, a vázra tudod illeszteni a hordozót.

Kellékeket a hazai forgalmazó tud rendelni a gyártótól méregdrágán, vagy a hirdetési oldalakon keress hátha valaki éppen azt ad el amire szükséged lehet.

2013. szept. 1. 09:07
Sziasztok! Bébihordót szeretnék a kocsira tenni,ahhoz kellene.Meg hát kereket is vennék tartalékba,esővédőt stb,de hol?
2013. szept. 1. 09:06
Peg Perego Skate babakocsihoz hol tudok adaptert venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook