Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megéri új babakocsit venni? Mert elég nagy az új és használt közötti árkülönbség. fórum

Megéri új babakocsit venni? Mert elég nagy az új és használt közötti árkülönbség. (tudásbázis kérdés)


9. Csilluskam (válaszként erre: 1. - F3454b066e)
2011. szept. 20. 18:14

Például a pierre cardint biztos nem venném meg használtan, egy gyereket is alig bir ki..

Valami nevesebbet, személyes megnézés után bátran.

Azokat 2-3 gyerek sem tudja elhasználni, és még a harmadik utánis nagyon szép állapotban lehet tovább adni, ha vigyázva van rájuk, a márkátlan-bocs- babakocsikkal ezt nem tudod megcsinálni

2011. szept. 20. 17:59

egy olcsóbb babakocsit nem vennék használtam mert hamarabb tönkremehet. egy drága, jó minőségűt inkább.

én újonnan vettem mindkét babakocsim. az első 45-be került, de 1 év után letört a lábrészét tartó fém még mielőtt használtuk is volna.. :(

az új mst 30-ért vettük, de semmi baja.


emellett azonban sok babacuccot megéri használtan venni

2011. szept. 20. 17:52
Nekem minden vágyam teljesült mikor használtan vettem meg az álmaim babakocsiját,etetőszékét és sorolhatnám,én azt mondom tudsz venni jó áron szép babakocsit
2011. szept. 20. 17:51

Használtat éri meg.

Én 17-ért vettem 7 éve egy Peg Peregot, sokat használtam 2 gyerekkel, testvérfelállóval 6 évig, és még utána használható állapotban adtam tovább.

Nem lett volna értelme újonnan ugyanazt 35.000-ért megvenni.

5. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Vigyorex6)
2011. szept. 20. 17:45
:) Mármint használtat éri meg. Bocsesz.
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - F3454b066e)
2011. szept. 20. 17:44

Egyrészt pénztárca függő, másrészt ízlés dolga, mert valaki rögtön elveti, mivel használt. Akad, aki figyelembe veszik, hogy akar-e kistesót, ha babáról van szó, mivel akkor duplán ki van használva.

Amúgy abszolút megéri, mert ki lehet fogni abszolút új állapotút.

2011. szept. 20. 17:43
szerintem nem éri meg. Én egy 110 ezres kocsit vettem meg 6000!-ért. Használtuk egy évig, és 10-ért továbbadtam. És még az is boldog volt, aki tőlem vette át. Nem használódnak el ezek a kocsik...
2. Ami.
2011. szept. 20. 17:42
Ezt neked és a pénztárcádnak kell tudni:) Megnézed milyen állapotba van,és döntesz.
2011. szept. 20. 17:40

kinek mi a véleménye?


pl pierre cardin használtan fele annyiért van..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook