Szoktál kiabálni a gyerekekkel, embertársaiddal? szavazás
Igen , mindkettővel
73
Igen, a gyerekeimmel
21
Igen, az emberekkel szoktam, de nem ok nélkül:-)))
174
Nem szoktam soha kiabálni
125
Ezt a szavazást kihagyom!
70
Szavazatok száma: 393 | Kiírta: 32e254e8e2, 2011. aug. 5. 23:00
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
378 szavazat
514 szavazat
476 szavazat
447 szavazat
419 szavazat
Növeszted jelenleg a hajad? (név nélkül)
473 szavazat
553 szavazat
Metrónál ki szoktad számolni, kb. melyik kocsiba szállj, hogy leszállásnál a mozgólépcső minél közelebb legyen? (név nélkül)
464 szavazat
302 szavazat
371 szavazat
503 szavazat
456 szavazat
Elégedett vagy az anyagi helyzeteddel? (név nélkül)
376 szavazat
305 szavazat
474 szavazat
Van még rajtam kívül itt más monoszexuális is? (név nélkül)
411 szavazat
515 szavazat
212 szavazat
Tetszik az adatlapomon lévő Orsay ruha? (név nélkül)
253 szavazat
469 szavazat
511 szavazat
426 szavazat
491 szavazat
További szavazások (38.449 db)