A vámpírnaplók sorozatot szeretitek? szavazás
A történet miatt
11
A pasik miatt
16
Egy nagyon jó sorozat
66
Ezt a szavazást kihagyom!
379
Szavazatok száma: 93 | Kiírta: Evyt, 2011. aug. 6. 22:31
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
418 szavazat
474 szavazat
460 szavazat
257 szavazat
503 szavazat
447 szavazat
439 szavazat
426 szavazat
507 szavazat
Van még rajtam kívül itt más monoszexuális is? (név nélkül)
411 szavazat
305 szavazat
223 szavazat
Hallottál már a Kristálypárnáról? (név nélkül)
439 szavazat
511 szavazat
427 szavazat
490 szavazat
469 szavazat
293 szavazat
Együtt élsz-e még első szülött gyermeked apjával? (név nélkül)
283 szavazat
Városiak, elköltöznétek falura?És fordítva, falusiak, hajlandóak lennétek városba költözni? (név nélkül)
458 szavazat
478 szavazat
Metrónál ki szoktad számolni, kb. melyik kocsiba szállj, hogy leszállásnál a mozgólépcső minél közelebb legyen? (név nélkül)
464 szavazat
Tetszik az adatlapomon lévő Orsay ruha? (név nélkül)
253 szavazat
504 szavazat
További szavazások (38.450 db)